Мамолози - гр. София

  • 1 572 690
  • 5 591
  •   1
Отговори
# 4 485
  • Мнения: 3 524
Иво Гергов не работи по каса, последно като питах в Онкологията беше само платено и със застраховка. Но наистина ако някой ходи по ЗК при него да каже.

# 4 486
  • София
  • Мнения: 3 026
А доволни ли сте от Иво Гергов?

# 4 487
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 997
А доволни ли сте от Иво Гергов?
Аз съм доволна, доколкото може да е доволен човек, на когото на 35 години са открили рак. Това, което видя на ехографа за 10 секунди се потвърди с абсолютна точност от мамографии и операция след това. Винаги съм смятала, че за диагностициране на РМЖ /и не само/ трябва да се ходи на специалисти "Образна диагностика", а не на хирурзи. Тяхната работа почва, след образната диагностика. Друг лекар, който бих препоръчала и при който се следя през последните години е д-р  Кристиана Кръстева от МЦ "Медкрос". Виждам, че се препоръчват все едни и същи лекари, които се задръстват от работа и напълно основателно започват да прегарят и да правят грешки. Случаят с д-р Младенов е подобен, защото той няма нищо общо с Младенов от преди години. Добър диагностик е и д-р Спирдонов, но при него спрях да ходя по други причини. Д.р Стоянов от МЦ "Полимед" е също много добър и отзивите са чудесни.

# 4 488
  • Мнения: 710
Момичета, дали някоя от вас скоро е успяла да се свърже с кабинета на проф. Гаврилов или е била на преглед при него? Опитвам се от миналата седмица да се свържа - или свободно, без някой да вдигне, или заето. Днес е същата работа - звъня повече от час вече безуспешно.

Допълвам - Свързах се в 18.20, явно трябва постоянство Simple Smile

Последна редакция: пн, 06 дек 2021, 18:26 от lalence11

# 4 489
  • Мнения: 7
Дами,дайте координати на д-р Иво Гергов. Някой знае ли дали и кога приема в  Онкологията /там ще ми е по-удобно за преглед/.? Някоя ходила ли е при него докато кърми? Имам известни притеснения и ми се ше по-скоро да си уговоря час,но днес /може би защото е събота,не отговарят на тел
от  регистратура/. Та търся някакви евентуално директни координати негови,да му звънна в понеделник. Благодаря.

# 4 490
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 997
Дами,дайте координати на д-р Иво Гергов. Някой знае ли дали и кога приема в  Онкологията /там ще ми е по-удобно за преглед/.? Някоя ходила ли е при него докато кърми? Имам известни притеснения и ми се ше по-скоро да си уговоря час,но днес /може би защото е събота,не отговарят на тел
от  регистратура/. Та търся някакви евентуално директни координати негови,да му звънна в понеделник. Благодаря.
https://superdoc.bg/lekar/d-r-ivo-gergov-dm-3258
Веднага излиза в Гугъл Simple Smile

# 4 491
  • Мнения: 7
Запазих днес сутринта на регистратурата на Образна диагностика. Благодаря все пак

# 4 492
  • Мнения: 166
Здравейте, имам малко по-различен въпрос - някой водил ли е на мамолог по-възрастен човек (над 80г.) с намалена подвижност  - не може да качва стълби, най-добре е да е на партер или да има асансьор до кабинета на специалиста. Уточнявам, че прегледът не е профилактичен, напипала е бучка т.е. ще се наложи освен ехограф предполагам и мамограф. 

# 4 493
  • Мнения: 20 144
Частният кабинет на Гаврилов е на партер, има само едно стъпало. Но там няма мамограф.

# 4 494
  • София
  • Мнения: 11 692
Мамограф има в болниците.В бившата Тина Киркова има наклон за носилки/колички.Мамологичния център с ехограф и мамограф е на партера в близост до входа и няма качване по стълби или асансансьори.
Успех!

# 4 495
  • Мнения: 63
Здравейте, знаете ли дали доктор Николай Марков все още преглежда в МЦ Гунев? Или се е преместил? В гугъл излиза че е в МЦ Домусчиев? Но дали това означава, че вече не е в МЦ Гунев. Не мога да се свържа с регистратурата заради празниците. Благодаря предварително

# 4 496
  • Мнения: 19 290
Последно ходих преди 4-5 месеца и беше в Гунев. Още тогава в нета не излизаше много инфо. Вариант е и в Онкото да го потърсиш, ако е спешно.

# 4 497
  • Мнения: 22
Здравейте,

Някой знае ли дали д-р Монева преглежда все ощи в кабинета до Бодимед и как да се свържа?

# 4 498
  • Мнения: 700
Здравейте, дали може да ме посъветвате при кого мога да отида на преглед с уговорката часовете за преглед да не се записват за месеци напред🤔
Попринцип ходя при Полихронов и съм много доволна, но декември записах час за края на февруари....Преди три месеца родих и от тогава цедя кърма ежедневно, но имам сериозен дискомфорт и се притеснявам да не съм направила някакво възпаление.
Младенов не ми е вариант.Ведннъж се подлъгах да отида при него, защото имаше късни часове и не трябваше да  излизам от работа и десет пъти съжалих след това😀Така си мрънкаше под носа, че даже не разбрах има ли ми или не нещо .

# 4 499
  • Мнения: 244
Мисля, че за Др Гемеджиев пак в Тина Киркова дават за доста по-скорошни дати. Номерът за записване на часове е 02/4470204. Успех и дано всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт