Моля, препоръчайте ми добър козметик в София

  • 4 654
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 875
Моята замина за чужбина и сега си нямам, а не искам да ходя при случайни...Така че, ако някой се сеща, ще бъда много благодарна , ако сподели с мен козметичката си Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 293
На теб в коя част на София ти е удобно?

# 2
  • Sf
  • Мнения: 808
Може би ще е хубаво, ако има една тема точно за добри козметици по квартали:-)))
Отскоро сме в Люлин и всичко ми е още доста неясно:-))) Ама нали затова са съботите, да опознаем ближния кварталец:-)))

# 3
  • Мнения: 6 875
Живея в Надежда - 2, работя баш в центъра.., но ако си заслужава ще отида където и да е в София Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 293
Мога да ти препоръчам страхотна в Овча купел 2, даже две мога да ти препоръчам и една в центъра, но при нея отдавна не съм ходила.

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 293
Снежина - ул. Св. Иван Рилски" №1, тел.: 511 774
Албена Предова - Овча купел1, Търговския дом, но в момента мисля, че още е в майчински
Росица - Овча купел2, салон ПЕРЛА - на предпоследната спирка на автобус 102

# 7
  • Мнения: 6 875
Благодаря!

# 8
  • София
  • Мнения: 293
За нищо! Ако имаш нужда от телефоните пиши на лични.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 36
Дълги години препусках по София за да открия свестен козметик.Мога да ти препоръчам моята козметичка,при нея ходя вече 8 год. и съм доволна.Салонът се намира на Витошка и Неофит Рилски-казва се Визаж,а козметичката Нуша.Тел.на салона е 988 42 51.Ако решиш да пробваш трябва да запишеш час предварително.И вникакъв случай не ходи при друга козметичка там(те са на смени).Успех с избора.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 103
Моя колежка хвана саморазмножаващи се брадавици по лицето (брадичката) от козметик. Така че..... внимавайте!

# 11
  • Мнения: 2 249
и аз доста сменях докато намеря добра-сега ходя в салона на Японския хотел( не е по-скъпо от другите места)-и съм много доволна -момичето се казва Палмира-винаги усмихната и внимателна! Laughing

# 12
  • Мнения: 40
ул. "Живко Николов" №36, ет. 2, ап. 6, тел. 8430378 Боряна Тотева - медицинска козметика.  Още не съм ходила при нея, но бих се доверила, тъй като ми я препоръча много добър кожен лекар.

Последна редакция: сб, 17 сеп 2005, 11:26 от Maccar

# 13
  • Мнения: 582
А какви процедури си правите в тези козметични салони? Аз никога не съм ходила?

# 14
  • Мнения: 6 875
Благодаря за отзивчивостта!
Ще ви се похваля...
 Simple Smile
Аз си правя предимно процедури за почистване на лице- парна баня и пилинг....а и в скоро време и за почистване на крака..че няма да мога да си виждам корема Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт