Моля, препоръчайте ми добър козметик в София

  • 4 670
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Ако искаш и в Красна поляна мога да ти дам кординати,тоест на Стамболийски

# 16
  • Мнения: 582
Не мислите ли, че повечето процедури, за които се ходи на козметик, всеки може да си ги направи сам в къщи? Какъв е смисъла тогава-само да те "одерат" . Ето Росита казва парна баня и пилинг-елементарни домашни процедури!

# 17
  • София
  • Мнения: 488
Момичето работи в центъра на ул. Симеон, малко след Ботев, казва се Боби. Работи сама, по предварително записан час и в събота, и в неделя, и до късно. Много е добра, внимателна, отзивчива. Не връща и предупреждава около 10 дни по-рано, ако ще излиза в отпуск. Следи последните новости и е много старателен козметик. Клиентка съм й от преди около 6 години, когато започваше.Тел. 8324009 и 0888428742

# 18
  • Мнения: 4 970
И аз все не мога да попадна на "Моята" козметичка.Писна ми да обикалям и да пробвам по салоните.А и кожата ми е доста чувствителна и само страда от тези мои експерименти.Стигнах до решението- правя си разни процедури вкъщи!Имам"сауна за лице" с която си правя парна баня и след това си слагам разни маски.И мога да ви кажа,че ми върши работа почти колкото и козметичката.Е- липсва ми глезенето в салона,но......ще трябва да се примиря с това,докато не си намеря наистина добра козметичка.Ще следя темата и препоръките ви.А ако някой може да препоръча добра и изпитанакозметичка в южните райони-ще съм му мнооого благодарна

# 19
  • Мнения: 1 336
А какви процедури си правите в тези козметични салони? Аз никога не съм ходила?
Аз лично на всеки 3 седмици съм на кола-маска на интимна зона, защото сама не мога да се справя там Simple Smile и на всеки 3 месеца на почистване на лице, но ако имаш хубава и чиста кожа без черни точици и пъпчици и не е необходимо Simple Smile

# 20
Аз си правя всеки месец почистване на лицето и някоя специфична терапия антибръчки или хидратация и стягане. Освен това си правя антицелулитни процедури, кола маска, а най-много от всичко обожавам масажите. Затова имам една страхотна козметичка Ади - 0887430045 и друга масажистка със златни ръце Таня-0886065852.

# 21
  • Мнения: 4 970
а къде се намират твоите"златни" момичета? Grinning Дай и някакви адреси.. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 150
ходенето при козметик според men е важно и в никакув случаи не би могло да се компенсира с домашни процедури. аз лично ходя на козметик в пловдив, там са ми и фризер и масажист, въпреки 4е съм от софия. е да поясня все пак де, фризерката е доминира6та и покраи нея имах късмет да си намеря и пасва6ти козметик и масажист. та мисълта ми е 4е например почистване с ултразвук в никакъв случаи не може да се направи в къ6ти, вкарване на различни маски и ампули за подхранване или хидратация с ултразвук е пак невъзможно да се направят при домашни условия. въоб6те в един 6то годе приличен саон има задължителна апаратура, която в къ6ти никой я няма.за японския и аз съм чувала от приятелка добри реакции, но не препоръчвам без да съм пробвала лично. аиде късмет и дано си намериш скоро. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 733
Салон Маргарита на ул.Трапезица 4 се намира това е безистена до статуята на София тел.986 59 02 За цени не е от най-евтините, но не са и от скъпите. За сметка на това качеството е безупречно и като облужване и като резултат. А ако си и бремена ще ти си иска да не си тръгваш от там  Wink Козметичкат е Маргарита, другата незнам как работи. Успех

# 24
  • София
  • Мнения: 488
Салон Маргарита на ул.Трапезица 4 се намира това е безистена до статуята на София тел.986 59 02 За цени не е от най-евтините, но не са и от скъпите

Може ли да дадеш ориентировачни цени.

# 25
  • Мнения: 733
Не сам била при нея отдавна и незнам как са сега цените. Но сравнение с малките салончета разликата е не повече от 5лв. Най-сигурно е да и звънеш и да я попиташ. Много са любезни всички и ще ти дадат цени.  Wink Това е единственото място кадето след чистене на лицето не ставам като домат после  #Cussing out

# 26
  • Мнения: 154
Най-свястната козметичка е Боряна от подлеза на Ялта. Телефон 0888580419

Общи условия

Активация на акаунт