Не ходете при тези доктори от Варна!!!

  • 64 253
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 277
Цитат на: Radina
Тази тема е безкрайна  Sign Exclamation
Всеки ще е доволен от доктора при който ходи в момента (поне така си мисля).Но да не забравяме че и докторите са хора и те грешат (да пази Господ от по сериозни грешки  Praynig )
Аз съм много доволна от Яков и това е.Някой не го харесват тяхно право,да не ходят при него.Аз например имам лични наблюдения от Халачева,ами не я харесвам,но много мой познати пък са доволни и ходят при нея.Също така съм ходила при Капка Атанасова и от нея не съм доволна,но кой ли ме пита и Ана Атанасова,Папазов,Янева и т.н.
Така че ,нека всеки ходи при този който се чувства най-спокоен.Аз след като минах през доста доктори сега се чувствам най-сигурна и спокойна при Яков.
Желая успехи и много здраве на всички  Simple Smile


  202uu напълно подкрепям мнението на Радина. Важното е доверието на пациента. Един лекар може в определен случай да направи чудеса, а в друг да допусне грешка, която да се окаже фатална (да пази Господ). И моята предишна лекарка ми изписваше хормонални препарати без изследване, ей така- по усмотрение. Става дума за д-р Каварджикова. Но е помогнала на много други жени, които са доволни от нея.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Някой може ли да ми каже нещо за д-р Красинка Георгиева? Досега май никой не я е споменавал.

# 62
  • Мнения: 173
Цитат на: Pela
Предлагам да си направим едно обсъждане и на докторите, които е желателно да не се посещават.
Мисля, че не би трябвало идващите след нас да се сблъскат с нашите проблеми.
Започвам първа:

1. д-р Надежда Дюлгерова- клиника "Надежда"


Подкрепям напълно.
Добре, че навреме отидох на друг лекар, че не ми се мисли какво можеше да се случи с бебето ми. Да не говорим, че си и плащах.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 440
Цитат на: Graciela
д-р Свраков, Окръжна болница


Абсолютно съм съгласна. Такива чудеса ми се случиха след секцио при него , чe ...... #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Да не говорим ,че и до ден днешен не мога да разбера дали тая свиня не е вадила Ники с форцепс !!!!! при секцио !!!!!
А като стана дума за не! на нещо- да добавя не на Окръжна . Имат вътреболнична инфекция , при това с много сериозна бактерия , от която ми взема и до ден днешен акъла  Sick  Sick  Sick
Мнението ми на кратко е   Hands Fist  #Sniper  #2gunfire

# 64
  • Варна
  • Мнения: 791
Ами и аз да се изкажа- аз пък съм от доволните от Окръжна и от д-р Свраков-първото си дете раждах при него,той се падна на смяна,без предварителни уговорки и без нито един лев заплащане.Родих с епизиотомия, всичко мина нормално, бързо се възстанових, шевовете бяха добри.Тогава ме успокоиха, че съм се била паднала при един от добрите специалисти в Окръжна! Rolling Eyes Сега като чувам някои мнения за него, ...добре, че не съм ги чула тогава преди да родя! Wink Слава Богу, при мен всичко мина добре. Между другото и с д-р Скочев съм се сблъсквала, когато лежах за задържане- също ми направи добро впечатление-явно е бил в настроение! Wink Беше внимателен, гледа ме на ехограф, верно е обаче, че има практиката да препраща към частния си кабинет, но аз нямах такива мераци!
Не смея да правя генерални изводи, но от прочетеното сякаш ми идва едно логично изводче-че споменатите доктори в Окръжна,  може би са добри специалисти по нормалните раждания и не случайно правят всичко възможно да се избегне секциото, където може би им е слабостта!?Знам ли!Просто моя логика...

# 65
Momi4eta,

Niakoi znae li ne6to za D-r Monastirska?

Trevojnata

# 66
Нямам добри впечатления от въпросната докторка. Ходих при нея, за да ми изпише контрецептиви, като и казах за какво съм отишла, беше истински удивена, че за такова нещо съм тръгнала по лекари. Направи ми преглед с видеозон и се изказа, че имам поликистоза и няма да имам деца Shocked В последствие излезе, че няма нищо такова, но само аз си знам какво преживях.

Може би все пак си е специалистка в инвитрото, за там нямам инфо

# 67
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз раждах секцио при Скочев. Ами нямам оплаквания от операцията. Може пък и късметлийка да съм била  Laughing

# 68
  • Мнения: 138
Аз също щесъм от касметлийките които сасе доверили на др-Скочев.Много съм доволна и нямам оплаквания.За Давидков подкрепям абсолютно всички които са против него.

Общи условия

Активация на акаунт