Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2009, 09:27 ч.

Докторантурата

• 278 181
  • 1 743
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Sofia
Здравейте Simple Smile Използвате ли някакви по-специални програми за създаване на диаграми и графики или само с вградените в офис пакетите работите? На мен те хич не ми допадат, но не откривам и нищо по-добро, което да не е по-скъпо от една минимална работна заплата на месец. Dizzy Face Някакви идеи и препоръки?

Има много свободни програми за професионално графично представяне. Не съм сигурна, обаче, кои биха работили стабилно под виндус - въпреки, че повечето са мултиплатформени... май.

# 1 741
  • Пловдив
Здравейте! В момента съм в майчинство и се водя на работа в една частна фирма. Обаче ми предстои назначаване като асистент в университета, където съм докторант. Въпросът ми е мога ли да напусна без предизвестие фирмата? Някой, ако се е сблъсквал с това да сподели.
П.П. Фирмата е в ликвидация, не си вдигат телефоните, за да говоря с тях. Адресът за кореспонденция е стар....
Предупредила съм ги от кога искам да ме освободят по вайбър.

# 1 742
  • Русе
Здравейте! В момента съм в майчинство и се водя на работа в една частна фирма. Обаче ми предстои назначаване като асистент в университета, където съм докторант. Въпросът ми е мога ли да напусна без предизвестие фирмата? Някой, ако се е сблъсквал с това да сподели.
П.П. Фирмата е в ликвидация, не си вдигат телефоните, за да говоря с тях. Адресът за кореспонденция е стар....
Предупредила съм ги от кога искам да ме освободят по вайбър.
Според мен въпросът няма нищо общо с темата тук ...

# 1 743
Щом се водиш на работа във някаква фирма, трудовата ти книжка трябва да е там. При постъпване на работа в университет, ще ти поискат трудовата книжка, в която трябва да има печат и подпис от счетоводството на тази фирма за освобождаването ти от работа. Освен това този казус има съответните връзки с НОИ и НАП.  Напускането на работа и започването на нова (независимо къде, било то университет, фирма или предприятие)  наистина е извън предмета на обсъжданото в темата. Няма такива нещо, като напускане на работа с уведомление по Вайбър.

Общи условия

Активация на акаунт