Какъв прах за пране използвате?

• 119 429
  • 500
  •   1
Отговори
# 15
Течен Персил сензитив, без омекотител. Сега купих и Рекс, течен за бяло пране, че ми го похвалиха. Малко съм скептично настроена, но ще видим, като го изпробвам.

# 16
За по мръсно пране ползвам Apta, тъй като изпира петна всякакви, а иначе течен Рекс с сода ефект.

# 17
Persil от Турция и омекотител Ver Nel. Двете неща са комплект и излизат около 20 лв. Прахът е 9 кг., а омекотителя е 4 л.
Доволна съм, изпират се чудесно дрехите!

# 18
# 19
Первол за тъмни дрехи (дънки, тъмни тениски) , за всичко останало розовия Первол за деликатни тъкани май се води. В крайни случаи когато свършат ненадейно имам 1 голяяяма кутия Ариел и с него....а с омекотителите съм много внимателна след като отцелих на черния Ленор. Просто АДДДД не можах да спя цяла нощ от миризмата, че и трудно се отмирисва .След тази случка – само бяла Семана или нещо което не мирише силно.  Peace

# 20
  • Бургас
Пера само с Бонукс, а омекотител ползвам 4ерен или син ленор Hug

# 21
Persil, но напоследък съм решила да купувам малки опаковки и да ползвам различни... отдавна не съм си правила експерименти хехе

# 22
Ползвам само течни прахове.За цветно предпочитам ''первол'' .Задължително да го похваля ,защото лятото прах с него персийски килим върху който моята дъщеря бе оставила петна от почти всички манджи готвени през зимата и пролетта.Всичко се изпра а после дълго ухаеше на свежо в стаята.Прах със студена вода с малко накисване/на терасата с маркуча и мека четка/.Евала много е добър!
За бяло:досега съм опитала ''ариел'',''есекс'',''рекс'' и ''персил''  -все течни ине съм доволна от нито един.Още търся  Confused.
Омекотители:ДО пролетта ползвах ''ленор'' но или много го разредиха или го развалиха -нетраен аромат и не е така меко прането.Опитах и ''АРО''-пълен боклук  #Cussing out,а го бяха похвалили тук  ooooh!.
За момента най-съм доволна от силан /син ,зелен ,бял в този ред/ .Траен аромат ,но има какво да се желае от мекотата.Много разочарована останах от ''семаната'' мирише хубаво само веднага след пране ,а като облека дрехата след седмица ми мирише на лошо дори гадно. newsm78Нещо се променя като преседи  newsm78 не мога да си го обясня.Наложи се да препирам неносени дрехи заради това .

# 23
  • София
Ползвам какъвто ми падне.По едно време Фрош течен.Сега съм на Бонукс и Савекс.Омекотители преди ползвах Ленор,сега Аро.Може и да ви е смешно,но разлика не виждам никаква.Ползвам ги с цел да не се наелектризират дрехите,и двата вършат работа.За аромат-нито единия,нито другия имат траен такъв според мен.Понякога майка ми ме снабдява с гръцки омекотители-ами нищо общо с нашенските,хем тя не ми купува най скъпите.

# 24
Използвам Бонукс и омекотител Ленор (бебешкия) много съм доволна  Peace

# 25
  • Mediterraneo
Предимно Персил. Харесвам и Есекс за бяло и Рекс за цветно пране.

# 26
Ариел и течен Скип,  доволна съм Peace

# 27
  • Стара Загора
Ариел  или Персил

# 28
Здравейте, момичета Simple Smile

Една позната ми предложи да ми донесе прах от Гърция, моля Ви помогнете ми какъв да избера - Диксан или Скип? А омекотител?

Благодаря   bouquet

# 29
Здравейте, момичета Simple Smile

Една позната ми предложи да ми донесе прах от Гърция, моля Ви помогнете ми какъв да избера - Диксан или Скип? А омекотител?

Благодаря   bouquet

И Диксан става, но Скип е по-хубав.
Омекотител Cajoline.

Общи условия

Активация на акаунт