Имунокинд -съвет за даване ?

  • 3 539
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Здравейте,мили мами:) Изписаха на сина ми (2год.) имунокинд, но се чудя как да му го давам. Той не иска да опитва нищо ново, плюе всичко ,което не му хареса,не ме питайте как му давам сиропчета и капки когато е болен просто ooooh! Та се чудя ако знаете някои трикове за приемане, сладки ли са, ако строша таблетката горчи ли? Питам мами, които са давали на дечицата си и ако има такива инати като моето диваче да споделят опита си .  bouquet

# 1
  • Мнения: 15 379
Аз го давах - разтвореното хапченце в лъжица с вода, но моето диване обожава всякакви сиропи и лекарства и го приемаше без проблем.
Имунокинд можеш да даваш само с вода, не може в сок или друга течност, защото няма да действа.
Нямам представа какъв е вкуса, но би могла да опиташ, може пък да си го пие детето без проблем.

# 2
  • Мнения: 941
сина ми е на 8 месеца и пие ИМУНИКИД от 2 месеца..
слагам хапчето в лъжичка, наливам вода в лъжицата и то се разтваря за секунди..сладко е и му харесва..по същия начин му давам и ДЕНТАКИД.
Давам  му го 3 пъти на ден - действието му е с натрупване..така, че просто не трябва да се пропуска прием..
Аз съм много доволна, защото е едно от малкото алтернативни имуностимолатори за деца под годинка..и имайки предвид , че покрай нас всички негови връстници , вече изкараха кой херп-ангина, кой вируса с високата температура..ние пу, пу...сме здравички..

# 3
  • Мнения: 397
Аз го давам на дъщеря ми /10мес./ като го стривам на една лъжичка с малко вода и тя го приема с охота /явно е сладко на вкус, а тя по принцип е много капризна като трябва да приеме някакво лекарство/. Давам й го 2 пъти/ден - сутрин и вечер!

# 4
  • Мнения: 941
не е нужно да се СТРИВА, защото се разтваря във вода за секунди  Peace

Общи условия

Активация на акаунт