Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Плуване за деца - къде в София?

• 234 733
  • 759
  •   0
Отговори
# 750
  • Някъде там...
За деца на 5-6 г - хотел Витоша в Студентски град (препоръчвам Олимп), Дворецът на щастливите хора в Младост 1.
28 градуса е оптималната температура за плуване. И да, усещането е за студена вода, но само ако си там за да се плацикаш. При правилно провеждана тренировка, децата не би трябвало да имат интензивно усещане за студ, защото почти постоянно са в движение. Ако водата е прекалено топла, значи представлява здравословен риск за активно плуващите. Дъщеря ми ходи 6 пъти седмично на плуване на басейн с температура 28 градуса. И да, студено й е при първо потапяне, но след като заплува, вече не. При положение, че за 60 минути не са в движение за максимум 5 минути, тялото е достатъчно затоплено от ускорения пулс и кръвоснабдените мускули. Има разлика между басейн за тренировка и басейн за плацикане...

# 751
Здравейте,
може ли да ми препоръчате място, където да водя 4 г. дете на плуване веднъж -два пъти седмично, по възможност инидвидуално. Не търся сериозни тренировки, а просто да се научи да плува. И по възможност с топла вода (доколкото е възможно, да не излиза посинял).
Много ще съм благодарна за всякакви препоръки.

Забравих да кажа - малкият ходи няколко пъти в Щерев, басейнът отговаряше на това, което си представях, но той отказа да ходи отново и сега съм в търсене.

# 752
А да знаете какви са условията и трениорите в Мадара?

# 753
И аз се интересувам от тренировки за тийн в Спартак. Някаква информация, как става записване и т.н.

# 754
Здравейте,
може ли да ми препоръчате място, където да водя 4 г. дете на плуване веднъж -два пъти седмично, по възможност инидвидуално. Не търся сериозни тренировки, а просто да се научи да плува. И по възможност с топла вода (доколкото е възможно, да не излиза посинял).

В БГ Школо в Младост 2.

# 755
Здравейте,

В БГ Школо в Младост 2.

Много благодаря!

# 756
И аз се интересувам от тренировки за тийн в Спартак. Някаква информация, как става записване и т.н.

И аз се интересувам

# 757
Само за отчет - спряхме се на клуб Шаркс в уч-ще Св. Георги . Причните бяха 2 - близо е до вкъщи и реших да го пратя на групово занимание. Групата е от 3 деца, засега са в детския басейн, скоро ще ги пробват в големия. Минус , доколкото може да бъде - сериозна заетост на басейна. Събота и неделя там е постоянен поток от хора. Водата изглежда е топла, защото малкият не излиза зъзнещ. Много съжалявма за Щерев, защото се оказа, че макар и да е ходил само няколко пъти, наученото е много и детето е доста напреднало.  В Шаркс заниманията са повече под формата на игра засега.

# 758
  • София
Само за отчет - спряхме се на клуб Шаркс в уч-ще Св. Георги . Причните бяха 2 - близо е до вкъщи и реших да го пратя на групово занимание. Групата е от 3 деца, засега са в детския басейн.
На каква възраст е детето? Иска ми се да започне моята девойка по-бързо с големия:)

# 759
Само за отчет - спряхме се на клуб Шаркс в уч-ще Св. Георги . Причните бяха 2 - близо е до вкъщи и реших да го пратя на групово занимание. Групата е от 3 деца, засега са в детския басейн.
На каква възраст е детето? Иска ми се да започне моята девойка по-бързо с големия:)

На 4 е, в групата им едното момиченце е на 3.5. Най-добре да се говори с конкретния треньор, той да прецени от кога може да започне детето. Мисля че всеки басейн/клуб си има различни изисквания.

Общи условия

Активация на акаунт