може ли да съм бременна

  • 1 147
  • 8
  •   1
Отговори
  • France/ София
  • Мнения: 82
здравейте мамчета
имам един голям проблем. Страх ме е че може от ново да съм бременна. Цикълът ми дойде точно два месеца след раждането  въпреки че кърмя изцяло. А  ето че вече мина повече от месец и не ми идва има ли вероятност да не е редовен? Моля споделете вашия опит.
Марина

# 1
  • Мнения: 713
При всяка жена е различно и отнема различно дълъг период от време регулирането на цикъла. Дори при някои от нередовен става редовен и обратно. Кърменето е контрацепция само ако се кърми на равни интервали от време през цялото денонощие и интервалите не са по-дълги от 3-4 часа. И дори тогава пак понякога се забременява.
Ако се съмняваш, че си бременна, купи си тест за бременност.
Малко студено звуча, но всъщност те разбирам много добре ....................

# 2
  • Мнения: 249
Най-добре си направи тест за бременност и отиди на лекар.

# 3
  • Мнения: 466
Това , че кърмиш въобще не те спасява Bulb .
Направи си тест, но не се отчайвай, какво лошо да изгледаш 2 деца едновременно /стига да имаш парички /.

# 4
  • Мнения: 3 927
разбирам те,
аз почти не кърмя вече, но още не ми е дошъл цикълът и не сепритеснявам, защото съм сигурна, че не съм бременна.
вярно е, че кърменето не предпазва от забременяване - това е някаква масова заблуда.

# 5
  • France/ София
  • Мнения: 82
Благодаря ви много
Днес си купих тест и се оказа отрицателен та се поуспокоих
Целувки
Марина

# 6
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Marina Ivanova
здравейте мамчета
имам един голям проблем. Страх ме е че може от ново да съм бременна. Цикълът ми дойде точно два месеца след раждането  въпреки че кърмя изцяло. А  ето че вече мина повече от месец и не ми идва има ли вероятност да не е редовен? Моля споделете вашия опит.
Марина


СЕга ще ти кажа как стана при мен:

Кърмех бебчо, и забременях въпреки това .... Дойде ми само веднъж  Rolling Eyes
Сега имам две калпазанчета с 11 месеца разлика  Wink

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Цитат на: kristal_97

Сега имам две калпазанчета с 11 месеца разлика  Wink


Аз и сестра ми също сме с 11 месеца разлика, според майка ми няма по чудесно нещо от това да гледаш деца с малка разлика, нито веднъж не съм  я чула да се оплаче.
Аз реших да последвам примера и, между моите ще има 1 год. и 10 мес., просто защото тати държеше да са 2 години, иначе аз бях готова и за по-малко.

# 8
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Jade
Цитат на: kristal_97

Сега имам две калпазанчета с 11 месеца разлика  Wink


Аз и сестра ми също сме с 11 месеца разлика, според майка ми няма по чудесно нещо от това да гледаш деца с малка разлика, нито веднъж не съм  я чула да се оплаче.
Аз реших да последвам примера и, между моите ще има 1 год. и 10 мес., просто защото тати държеше да са 2 години, иначе аз бях готова и за по-малко.



МАлко е труднично в началото, ама иначе е супер  Wink
Играят си двамата и много се обичат  Grinning  . един без друг не могат  Stuck Out Tongue

Ние ги бяхме планирали със около 1 година разлика, ама стана малко по-бързо от очакваното  Wink

Общи условия

Активация на акаунт