За сокчетата

  • 2 726
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Eee, ами Малтофер, щом трябва - не е чудо голямо. Много е сладък на вкус, и пише, че става и за съвсем малки бебета, така че какво пък.

# 31
  • Мнения: 117
Цитат на: Павлина
Тъпчем се ама файда няма Cry  Cry  Cry , хемоглобинът ни е спаднал на 93 за един месец(преди беше 103) Cry  Cry  Cry  Cry  Cry  Cry  Cry


Павлина, направете още едно иследование след 10 дни от последното за да има пълна представа дали наистина спада хемоглобинът и отивайте при хемотолог.

# 32
  • Мнения: 1 599
Цитат на: mam4e
Против съм ранното захранване и преди съм си излагала аргументите, съветът на педиатърката ни също беше да захранвам късно - за което ( и не само) съм и много благодарна.

За соковете - според мен не се получават кой знае колко витамини - първо че количеството сок е минимално, второ че след нарязване, измиване и прецеждане не остават много вит. в сока.

А какво следва след соковете - ами плодово пюре ( аз обаче започнах направо с плодово пюре - сок пи няколко дена само), каша или зеленчуково пюре и така нататък. За увеличаването на количеството - аз правех така - първите два дена ( един след друг) по 1 лъжичка, после през ден -, 4 и т.н , до пълна порция - това са ми схемите с пюретата, понякога съм правила и по 2 дена пауза преди да увелича - за да не се получи натрупване в организма ( ако детето евентуално даде алергична реакция) и да може плавно да се настрои към новата храна. Изобщо със захранването много бавно и внимателно.

Винаги говорите за кърмата а ако е на изкуствено???Кога да го захранваме???

Общи условия

Активация на акаунт