Черен списък на хотелите в България!

  • 375 043
  • 1 806
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Нямаше как да го освободя, първо защото не знаех как ще реагира, второ децата бяха около мен, трето имота не е мой и не мога да нося отговорност за случващото се в него, четвърто мисля че капаните са забранени по дефолт, така че тоя "стопанин" заслужава съд, пето най-голямото престъпление е да травмираш децата с такива гледки ...да продължавам ли??????????
Е да го беше извадил сам!
Абе вие на село да не би да си отглеждате къртиците и слепите кучета?

Хаха, чак пък концлагер!  Joy Вземи се стегни.

# 106
  • Мнения: 0
И аз смятам, че чак да напусна ВЕДНАГА хотела е прекалено. Но един хубав скандал бих спретнала на момента. smile3512

# 107
  • Мнения: 19 360

Абе вие на село да не би да си отглеждате къртиците и слепите кучета?

Хаха, чак пък концлагер!  Joy Вземи се стегни.
Не знам как е "във вашето село", аз живея в град и не съм виждала на живо къртица и сляпо куче, но пък ако се налага такива животни да се убиват /не съм запозната, не зная дали е така/ това не бива да става пред очите на гости на хотела и деца.

# 108
  • Мнения: 1 810
Включвам се защото положителните препоръки за хотела в другата тема бяха мои.Смятам,че чак да напуснете е...доста пресилено.Продължавам да твърдя,че Усоето е едно прекрасно място,а собственика е просто разкошен човек.Наскоро съпругът ми организира и тийм-билдинг там и трябва да ви кажа,че 30 човека останаха просто очаровани от отношение,обслужване,храна...всичко.Да не говорим,че цените там са ниски според мен за това,което предлагат.Чистотата е на ниво,а кухнята е без абсолютно никакви забележки.Пиша всичко това,защото не искам да се остава с лошо впечатление на база на един инцидент.Замислете се как бихте разсъждавали ако животното ухапе детето ви?Не съм привърженик на убиването на животни в никакъв случай,но все пак когато се налага е добре да се вземат адекватни мерки за осигуряване на спокоен престой на гостите на хотела.

# 109
  • Мнения: 0
Само едно ще ви запитам: добре ,не ви е еня за язовеца, а как ли щяхте да реагирате ако в капана вместо язовеца попаднеше нечие дете???????? #Cussing out

# 110
  • out of space
  • Мнения: 8 569

Абе вие на село да не би да си отглеждате къртиците и слепите кучета?

Хаха, чак пък концлагер!  Joy Вземи се стегни.
Не знам как е "във вашето село", аз живея в град и не съм виждала на живо къртица и сляпо куче, но пък ако се налага такива животни да се убиват /не съм запозната, не зная дали е така/ това не бива да става пред очите на гости на хотела и деца.

Свекърите ми гледат животни на село и естествено са сложили капани. Децата са наясно, тъй като не веднъж са виждали гледаните зайчета, кокошки, пиленца удушени до последното. И да- гледката е много по-разстройваща, отколкото лисицата заловена в капан.
Хората си пазят животните, които им осигуряват храна! Чак се чувствам неудобно да разяснявам елементарни неща.  Tired

PAPA BEAR
В капана не е имало дете, а язовец, на който ти не си помогнал, а даже хладнокръвно си го снимал. Поздравления, създаде добър сеир!

# 111
  • София
  • Мнения: 1 455
 PAPA BEAR, браво на теб, точно така трябва да възпитаваме децата си. Виждаме животно, а може би и човек в нужда, обръщаме глава и веднага си тръгваме. Да, но това само, ако не в дома ни. О, да и задължително трябва да се снима тази трагедия.
 А иначе Ери е обяснила много точно за животните и капаните. И да, елементарни неща са, които не се учат само на село, а и в училище.

# 112
  • Мнения: 0
Вярно, "обясняваш" елементарни неща, но на кого #Crazy май на себе си! Защото домашните животинки не се пазят чрез поставянето на капани, а чрез осигуряване на подходящи условия за отглеждането им-железни клетки, достатъчно пространство и т.н. По добре прочети това-онова, па после се излагай...и да снимах го /горкото животинче/ за да може истината да стигне до хората. По-горе ти обясних , но май не можеш и да помниш, нищо, пак ще ти обясня-в чужда собственост не мога да предприема нищо освен да уведомя собственика/чети повече , не става само с ядене/. Не си наясно с много неща, пр как се отваря капан с голи ръце и хванато животно вътре...и други такива елементарни неща...

Абе вие на село да не би да си отглеждате къртиците и слепите кучета?

Хаха, чак пък концлагер!  Joy Вземи се стегни.
Не знам как е "във вашето село", аз живея в град и не съм виждала на живо къртица и сляпо куче, но пък ако се налага такива животни да се убиват /не съм запозната, не зная дали е така/ това не бива да става пред очите на гости на хотела и деца.

Свекърите ми гледат животни на село и естествено са сложили капани. Децата са наясно, тъй като не веднъж са виждали гледаните зайчета, кокошки, пиленца удушени до последното. И да- гледката е много по-разстройваща, отколкото лисицата заловена в капан.
Хората си пазят животните, които им осигуряват храна! Чак се чувствам неудобно да разяснявам елементарни неща.  Tired

PAPA BEAR
В капана не е имало дете, а язовец, на който ти не си помогнал, а даже хладнокръвно си го снимал. Поздравления, създаде добър сеир!

# 113
  • Мнения: 97
Е, не можах да се сдържа!!!!! PAPA BEAR и подкрепящите го явно са от хората, които надават вой и против избиването на кварталните помияри, но с досада сменят канала, когато по новините съобщават за поредното обезобразено и наръфано до смърт дете от подобна квартална глутница!!!

И за да не е спам, давам своя глас за изваждане на комплекс "Усоето" от черния списък  Peace. Прекрасно място за отдих на достъпни цени, била съм там, нямам забележки и бих отишла отново  Peace.

# 114
  • Мнения: 0
PAPA BEAR,
струва ми се, че вече преиграваш!
"........как ли щяхте да реагирате ако в капана вместо язовеца попаднеше нечие дете?"
 Да не започваме с това АКО .Ако ..... всичко и навсьякъде може да се случи. Нали се сещаш, че е доста странно ДА НАПУСНЕШ ХОТЕЛ, ЗАЩОТО АКО..... И  да ти кажа такова драматизиране е по - присъщо на жените. Чак пък толкова чувствителен мъж.... Ми аз не знам ти как отиваш на работа или и нея си я напуснал, че АКО видиш някое прегазено куче или котка без опашка... newsm11 newsm45

# 115
  • Мнения: 0
Както и да е... Sad Мислех че тука може да се води нормален разговор...а то само лични нападки!!! Жалко! Живи и здрави да сте!

# 116
  • Мнения: 904
Тъй като не видях черен списък на ресторантите в България реших да напиша тук.Не ходете в ресторант- градина "Европа" в гр. Хисар.Интериорът на градината е много приятен и ....само това.Високи цени не отговарящи на качеството на предлаганата храна, ужасно не любезен персонал , особено една изрусена дама ,която според мен по погрешка е там.С една дума никакъв професионализъм.Останахме с впечатление ,че не знаят как да ти вземат парите, на нас поне не успяха.

# 117
  • София
  • Мнения: 864
записвам се да следя темата;)

# 118
  • София
  • Мнения: 1 455
в чужда собственост не мога да предприема нищо освен да уведомя собственика/чети повече , не става само с ядене/

а как ли щяхте да реагирате ако в капана вместо язовеца попаднеше нечие дете???????? #Cussing out

# 119
  • Мнения: 1 810
Е, не можах да се сдържа!!!!! PAPA BEAR и подкрепящите го явно са от хората, които надават вой и против избиването на кварталните помияри, но с досада сменят канала, когато по новините съобщават за поредното обезобразено и наръфано до смърт дете от подобна квартална глутница!!!

И за да не е спам, давам своя глас за изваждане на комплекс "Усоето" от черния списък  Peace. Прекрасно място за отдих на достъпни цени, била съм там, нямам забележки и бих отишла отново  Peace.
Припокрива се напълно с мнението ми,по-добре и не може да  бъде казано  202uu

Общи условия

Активация на акаунт