Черен списък на хотелите в България!

  • 376 208
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 19 473
Защо толкова се палите от едно изказано негативно мнение за хотел Усое? Това си е лично неприятно впечатление на един потребител, негова реакция на ситуацията и той е решил да я сподели. Ако някой има добри примери от гостуването  в този хотел - да пише в Белия списък и готово. Защо се нахвърляте върху човека, че чак и социален профил му лепнахте във връзка с проблема с бездомните кучет? Ами аз също нямаше да бъркам по капаните да освобождавам животни, а щях да се обърна към управата, най-малкото защото не зная как се работи с такъв капан, а и е редно този, който го е сложил да оправи проблема. Оставете страдащото животно - може би е вредител /не зная това/. Но как може да се поставя капан на поляна, където има хора, а и малки деца.......Ползвайте си със здраве услугите на този хотел, но не нападайте човека, че си е споделил собствените впечатления от него.

# 121
  • София
  • Мнения: 478
Защо толкова се палите от едно изказано негативно мнение за хотел Усое? Това си е лично неприятно впечатление на един потребител, негова реакция на ситуацията и той е решил да я сподели. Ако някой има добри примери от гостуването  в този хотел - да пише в Белия списък и готово. Защо се нахвърляте върху човека, че чак и социален профил му лепнахте във връзка с проблема с бездомните кучет? Ами аз също нямаше да бъркам по капаните да освобождавам животни, а щях да се обърна към управата, най-малкото защото не зная как се работи с такъв капан, а и е редно този, който го е сложил да оправи проблема. Оставете страдащото животно - може би е вредител /не зная това/. Но как може да се поставя капан на поляна, където има хора, а и малки деца.......Ползвайте си със здраве услугите на този хотел, но не нападайте човека, че си е споделил собствените впечатления от него.

  202uu

# 122
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Защо толкова се палите от едно изказано негативно мнение за хотел Усое? Това си е лично неприятно впечатление на един потребител, негова реакция на ситуацията и той е решил да я сподели. Ако някой има добри примери от гостуването  в този хотел - да пише в Белия списък и готово. Защо се нахвърляте върху човека, че чак и социален профил му лепнахте във връзка с проблема с бездомните кучет? Ами аз също нямаше да бъркам по капаните да освобождавам животни, а щях да се обърна към управата, най-малкото защото не зная как се работи с такъв капан, а и е редно този, който го е сложил да оправи проблема. Оставете страдащото животно - може би е вредител /не зная това/. Но как може да се поставя капан на поляна, където има хора, а и малки деца.......Ползвайте си със здраве услугите на този хотел, но не нападайте човека, че си е споделил собствените впечатления от него.

Сигурно щеше и да снимаш, м?

Толкова неадекватно поведение рядко се среща.

# 123
  • Мнения: 856
Ако някой има добри примери от гостуването  в този хотел - да пише в Белия списък и готово.
Именно! Хайде да си дойдем на думата, а тя е Черен списък. Ако може без повече отклонения, че се разводнява темата и губи смисъл. Моля, направете си отделна тема за страничните коментари.

# 124
  • Мнения: 904
Защо толкова се палите от едно изказано негативно мнение за хотел Усое? Това си е лично неприятно впечатление на един потребител, негова реакция на ситуацията и той е решил да я сподели. Ако някой има добри примери от гостуването  в този хотел - да пише в Белия списък и готово. Защо се нахвърляте върху човека, че чак и социален профил му лепнахте във връзка с проблема с бездомните кучет? Ами аз също нямаше да бъркам по капаните да освобождавам животни, а щях да се обърна към управата, най-малкото защото не зная как се работи с такъв капан, а и е редно този, който го е сложил да оправи проблема. Оставете страдащото животно - може би е вредител /не зная това/. Но как може да се поставя капан на поляна, където има хора, а и малки деца.......Ползвайте си със здраве услугите на този хотел, но не нападайте човека, че си е споделил собствените впечатления от него.




Напълно подкрепям! Peace
Коментарите бяха достатъчни и всеки може да си прави изводи

# 125
  • София
  • Мнения: 3 972
Тъй като не видях черен списък на ресторантите в България реших да напиша тук.Не ходете в ресторант- градина "Европа" в гр. Хисар.Интериорът на градината е много приятен и ....само това.Високи цени не отговарящи на качеството на предлаганата храна, ужасно не любезен персонал , особено една изрусена дама ,която според мен по погрешка е там.С една дума никакъв професионализъм.Останахме с впечатление ,че не знаят как да ти вземат парите, на нас поне не успяха.
Подкрепям! Я лятото комарите са ужасни!

# 126
  • Europe
  • Мнения: 548
Здравейте, влизам тук за да публикувам постинга на мои приятели, които нямат регистрация за Бг мама. Те преди два дни се върнаха от хотел Флоримонт Банско. Впечатленията им са ужасни. Изпратиха ми писмото си, което са публикували и в друг сайт/форум за недоволни от хотели. Само едно уточнение от мен - всички сме свидетели на високотемпературните рекорди от последните 2 седмици в цялата страна. Ето за какво става дума:

"За голямо съжаление, ще подкрепя последните мнения за Флоримонт. Върнах се вчера. Първата неприятна изненада беше липсата на климатик. Макар и с големи колебания решихме да останем, защото стаята беше просторна, мебелите приятни, гледката от балкона - чудесна. Високите температури в стаята ни принудиха да "спим" на отворени прозорци - но шума беше неописуем - непрекъснато преминаваха тирове, коли, мотори и т.н, спирайки на светофара пред хотела, а при тръгването им сградата вибрираше. Следващата ни неприятност беше сблъсъка ни с кухнята, когато - нямаше блок маса/ която макар и бедна ти даваше някаква възможност за избор на храна/. Трудно ми е да опиша с думи външния вид и вкуса на храната, а невероятно захабените и мръсни покривки и салфетки по никакъв начин не отговаряха на 4 звездното ни очакване. Със СПА то не сме имали проблем, освен студената вода в басейна. Най- добре се чувствахме на платения външен басейн - беше като бягство от реалността. О, за малко да пропусна - бутилчиците алкохол в мини бара бяха мухлясали................... Стига толкова съм писала, че започвам пак да се нервирам.

Никога не сме се радвали повече, че си тръгваме от почивка. Не ходете там...... ако уважавате себе си
"


ТОВА Е ЧЕТИРИЗВЕЗДНО ИЗОБИЛИЕ !!!!  зелени кайсии, скапани праскови, банички от преди
дни и уникални сандвичи с кучешки салам.


Това е пиле със сметана!!!!! незнаех, че сметаната е червена и върви в комплект със сурови макарони


Това беше най сполучливото нещо в ресторанта - чушки бюрек

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 11:44 от aleina

# 127
  • София
  • Мнения: 864
е, как така бутилчиците с алкохола са мухлясали???? това не го разбрах
иначе за флоримонт има саво отрицателни мнения.

# 128
  • Europe
  • Мнения: 548
Bunnie доколкото разбрах от разказа на живо от моите приятели, капачките отвътре и по ръбовете отвън са били с черна плесен. Явно са бая застояли.

# 129
  • Мнения: 1 471
"Панорама" -Априлци
Комплекса е супер, гледката невероятна, но апартамента е меко казано катакомба. Стаите не зная как са. Кухнята- ужасна, готвачите -нямам думи-никога не са чували за подправки.

# 130
  • Мнения: 101
Пампорово вилидж-3 звезди. Не зная дали сезонът им започва след 15.07., но се оказаха неподготвени да посрещат почиващи! В ресторанта нямаше готвач, а бях резервила вилата със закуска и вечеря! Управителя на ресторанта направи каквото можа /разбирайте, че се изяви като готвач/, за да не стоим гладни, но възможностите му се изчерпваха до компле за закуска и скара за вечеря. И така 5 дни, в които все пак момчето спретна една мусака за едната вечеря. Добре, че беше той, че да не умрем гладни Simple Smile Както и да е ... това не е всичко. Басейнът, който трябваше да работи се оказа повреден! Разбира се беше поправен чак в петък, когато комплекса взе да се пълни с хора  smile3503 и докато се стопли водата, дойде понеделника, в който трябваше да си ходим. Та и басейн не видяхме! Третото, което много ме подразни беше, че това е единственото място, на което съм била, на което изобщо не е помислено за децата! Все едно при тях няма да ходят семейства с деца! Стълби без парапети, на метри от вилите минава път /проход към Смолян/, който не е ограничен от селището дори с паянтова оградка, която да подсказва на децата, че не бива да излизат там и винаги имаше дежурен родител, който да тича с тях. За нещо като люлка или пързалка въобще дума не може да става. Предполагам не са длъжни, но пък ако искат да имат клиенти с деца е добре да помислят по тези въпроси! Та сега и за вилата .... не съм влизала в друга, освен в тази, в която бяхме настанени, но при нас нямаше нито една закачалка! Никъде! В спалните нямаше тоалетка, стол, огледало, от бойлера някаква тръбичка течеше в мивката ... а вилите се рекламират като луксозни! Едно голямо огледало стоеше подпряно в коридора, от където ние го преместихме, за да не го съборят децата. Като цяло комплексът има незавършен вид, поради остатъците от строителни материали подпъхнати в разни нишички, а се оказа, че работи поне от 6 г. Как пък 1 лев не са вложили обратно за това време! Хигиената също не беше на ниво. Паяжини зад завесите и вратите, петна от тоалетните принадлежности на предишните посетители в шкафчето в банята.... все едно сме пристигнали изненадващо и просто са ни отключили една вила. Добре, че чаршафите бяха сменени Simple Smile
Единственото положително нещо беше любезния и услужлив персонал, който се опитваше да замаже общото негативно впечатление.
Всичко това съм описала и в писмо, което изпратих на мейла на Пампорово вилидж, с надеждата на поне едно "Извинявайте", но ..... хайде сетете се! Нали са ми взели парите, пука им!

# 131
  • Мнения: 19 473
flower - Много съжалявам за почивката ви! Аз ги разгледах тези вили и по подобни съображения (необезопасени с парапети тераси, близо до главен път, липса на пространство за тичане)- аз пък почивам с куче се отказах от тях. Препоръчвам ви следващия път да се спрете на вили Амампури - те са на около километър по-нататък по същия път към Левочево. Там откровено няма изхранване, но пък има куп барбекюта, едно е на тераската на всяка вила, друго при басейна и т.н. Предлагат и кетъринг от ресторант в Смолян. Ние си пазарувахме от Била в Смолян и гладни не сме останали - кухнята им е напълно оборудвана за готвене. Много доволни останахме - единствената ми забележка е, че водата в басейна не се подгрява, а там си е планина и на нас ни беше студена. Като за капак - миналата година и цената им беше доста по-атрактивна от тази на Пампорово вилидж. С една дума - аз ги препоръчвам като по-добра алтернатива. Иначе местността там е много красива и има много места за разходки.

# 132
  • Мнения: 101
milittana - Тук също имаше възможност да си готвим, но идеята беше, че сме на почивка и за това искахме да има изхранване! Подлъгах се по луксозните снимки и големите обещания, които получих по време на кореспонденцията с администратора на Пампорово вилид. Видях Амампури и наистина съжалих, че не ангажирах вила там. Колкото до басейните, не съм сигурна дали на Пампорово  има хотел с външен басейн, на който да му подгряват водата, но мисля, че няма...  newsm78

# 133
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 997
Здравейте, не съм мислила, че ще пиша в тази тема, но сега не мога да се въздържа. Върнахме се от вили "Мариана" в Поморие.
http://www.seavillas-mariana.com/
НЕ ходете там! На снимка изглежда що годе добре, но сме адски разочаровани. Мързелива управителка, неугледно и неподдържано място. За кърпи, тоалетна хартия и сапуни не са чували.Щастливи бяхме, че имаше поне чаршафи. Самото местенце има потенциал, но съчетанието м/у мързел на стопаните и множество нови, недовършени хотели наоколо ще пречат още дълго време да се развие ooooh! И всичко това за 55 лв. за "апартамент" #2gunfire
За десерт ще ви покажа така наречения собствен плаж. Твърдяха, че това е станало предния ден, но за 4 дни, той така и не се почисти

# 134
  • Мнения: 126
Много мислех дали да напиша за хотел Casa Art в Орешак, Троян и все пак се реших. Интересен хотел наистина, доста пари са инвестирани, но имат и достатъчно пропуски, които да развалят престоя там. Няма във всички стаи климатик, а там въпреки всичко е доста топло ако е затворено. А трябва да е затворено вечер, защото толкова много комари не бях виждала. Няма комарници и съответно всички влизат в стаята. Не се почистват стаите, не се сменят кърпите. Храната е доста скъпа в ресторанта и определено за мен не беше вкусна. Имахме включена закуска. Тя горе-долу биваше. Идват външни хора в ресторанта, над който има стаи и е доста шумно вечер. Ние имахме "късмет", ако мога така да кажа. Използвах да отида там с ваучери и съответно се оказа, че няма свободна стая, въпреки че бях говорила и запазила по телефона. Както и да е, настаниха ни в апартамент, огромен наистина, но недовършен. Нито климатик, нито комарници, нито телевизор, мини бар. Нищо, но поне по далече от ресторанта.
Наистина, опитали са се да направят нещо различно собствениците, но още има доста да се учат как се прави туризъм(това важи за повечето хотели в България).

Общи условия

Активация на акаунт