Черен списък на хотелите в България!

  • 376 865
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 19 483
Да не се излъже някой да си купи куверти за Нова Година от комплекс ПРОЛАЗА преди Елена.Ако някой му трябват отвратителни подробности да ме пита на ЛС.
Защо, напиши ги тук всички да ги видят що за стока са.

# 301
  • София
  • Мнения: 672
Аз мога мнооого да пиша за ханче Боаза. За съжаление само лоши неща. Ходихме там на офис мероприятие като мисля, че цялото ханче беше заето от нас. Вместо да се стегнат, да изчистят, да се подготвят, да си направят един добър ПР, всичко беше под всякаква критика. Бяха се опитали да настанят хора навсякъде където можеше.  Stop
Хубавото в Ханчето приключва с гледката, обстановката, хубавите мебели.  Thinking
Иначе още при настаняването имаше проблеми. Единствената рецепционистка не можеше да се справи с толкова много хора за настаняване. Жените, които й помагаха дори не знаеха номерата на къщите и стаите. Ако случайно си намериш къщата, в която си, да откриеш стаята си беше чудо. Нашата къща имаше няколко входа, мисля 3. И тъй като номерата на стаите на вратите не отговаряха на номера на стаята на ключа, трябваше да пробваме ключа на всяка врата, за да разберем коя е нашата стая. В стаите беше много мръсно - прах, мръсни стъпки, паяжини. Не бяха пуснали бойлера. В нашата стая в банята течеше тоалетната и то мръсната вода. Имаше паяци и други гадинки във ваната. Климатикът в стаята не работеше. Вечерята не беше там, така че не мога да коментирам качеството на храната, но включената закуска беше накацана с рояци мухи.  Rolling Eyes
Въобще - прекрасна база и природа, но много лошо управление. Naughty

# 302
  • Мнения: 3 330
За Боаза и аз мога да разкажа. Бяхме там с колегите на организирано мероприятие през зимата. Отиваме там и се оказва, че от 3 дни няма ток, но никой не ни е уведомил за това. В стаите не се дишаше от студ...Но пристигнахме към 22 ч. и се наложи да преспим там. За вечеря имаше само скара, естествена храна за без ток.  Имахме резервация и за следващата вечер,но си тръгнахме. Можеше поне да ни предупредят, да не пътуваме до там толкова хора. Наблизо няма нищо. Хотелът е на пътя, като от ресторанта до стаите се пресича шосето.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 3 940

Защо, напиши ги тук всички да ги видят що за стока са.
[/quote]




Възможно е да става през лятото , но е абсолютно непригодно за зимата.Дограмата е дървена и през нея просто си духа и вее сняг.Няма отопление!!!Монтираните възможно най - евтини климатици само вият неистово и в стаите е шумно като в излитащ самолет.Да не говорим , че за банята изобщо няма предвидено НИКАКВО отопление .Долу горе свястната храна се сервира от ужасно мърляви и неучтиви сервитьори които на всичкото отгоре и трудно се намират.На фона на изобилието от чалга  заведението беше и явно претоварено и бяхме наблъскани като сардели .То бива бива алчност и жажда за печалба ама чак пък толкоз.Не може на всяка цена с уста да се ловят пилци!!!

# 304
  • Мнения: 12
Не ходете в хотел "Сенатор" в Цигов чарк! Изключително некоректни хора! Имахме резервация за 2 нощувки, но останахме само 1. Буквално ни изгониха, след като претендирахме това, за което бяхме се договорили предварително. Помещенията са под всяка критика. Част от рекламираните стаи са почти невъзможни като достъп, останалите са с трагични условия.

# 305
  • Мнения: 0
Не знам кой раздава звездите на хотелите, но определено при "Планински изглед" /с. Ябълковец, Ардинско/ единственото, което отговаря на категорията са цените и в хотела, и в ресторанта.
Хотелът е на интересно място, явно е правен с пари и вкус, сравнително чист е, определено няма проблем с отоплението.
До тук с добрите новини. Персоналът и в хотела, и в ресторанта май е един и същ и определено е под всякаква критика. Халатите се заплащат по 3 лв. парчето. Сешоарът в стаята не работеше, топлата и студената вода се регулираха трудно от амортизираната батерия, каналът за мръсната вода на душкабината беше запушен, защото се събираше вода. Т.нар. спацентър е под всякаква критика, особено сутрин /отварят го след 9 и то когато на вратата му вече има гости на хотела. Ако сауната работи, парната баня - не и обратното. Опитите на 2-3 от персонала да разрешат проблема удариха на камък. Ситуацията с джакузито не беше по-различна. Работеха само 3 от дюзите му. Ресторантът посреща със силна чалга. На т.нар. ВИП-гости /платили нощувка с вечеря и закуска/ се полага Заешка салата /зеле и моркови/ и Пиле ризото /най-вероятно евтин полуфабрикат/. След разговор със собственичката се оказа, че ВИП-овете можели да си поръчат освен пиле ризото шницел или скара. Извиненията бяха, че сервитьорът е нов и не бил наясно. Шницелите на автогарата в Кърджали може би са по-вкусни, а скарата представляваше 2 кебапчета /с неопределен вкус и състав/, а гарнитурата беше зле опържени бланширани картофи. При закуската единственото впечатляващо бяха малките мекички, които обаче изчезваха в момента, в който бяха поставени. Иначе - евтини колбаси, кашкавал и сирене, топено сирене и масло от известна верига магазини с ниски цени. Дори за айряна имам съмнение, че също беше от купешко кисело мляко, въпреки че в сайта може да се прочете, че в гостилницата се предлагат "Изтънчени Родопски специалитети в автентична атмосфера, приготвени изцяло от екологично чисти продукти" - нерде ардински компир, нерде бланширани картофи?
За финал ще напиша само, че не бих стъпил повече в "Планински изглед" при каквито и да било обстоятелства.

# 306
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Днес се върнах от Троянския Балкан и искам да споделя възмущението си от хотел Веника, село Чифлик, до Троян. Не знам дали някой вече е включил този хотел в Черния списък / не можах да прочета всичко /, но мястото му е там. НЕ ХОДЕТЕ в хотел Веника или Веника Палас. Стаите не са ремонтирани от как хотели са станали, Терасата не се затваря, банята напукана, вратата й изгнила. Три дена нямаше топла вода, представяте ли си 3 дни да не можеш да се изкъпеш в 21век на хотел! В ресторанта може да ядеш само това което е на блок масата, ако ти влиза в пакета де, нищо не може да си поръчаш от менюто, което иначе ти носят, защото няма кой да ти го сготви. Поръчките от бара се изпълняват след като някой от персонала изтича да донесе /спрайта например/ от Веника Палас. Иначе цените им като на хотел 5*. Басейна беше със студена вода и не можеше да се ползва, изпатиха ни отново на закрития басейн на Веника Палас, който обаче няма как да събере хората от 2 хотела. Пълен абсурд и УЖАС!!!

# 307
  • Мнения: 6 301
И аз писах за "Веника", че е възможно най-лошият хотел в Чифлик, но не помня в тази тема, или в темата за спа-хотели. И най-странното е, че във Визит коментарът ми не беше отразен.

# 308
  • Мнения: 5
и аз писах на visit, но още незнам дали ще го публикуват.
Да уточня за всички, че се канят да сменят името от Веника на Чифлик Палас Спа, но освен нови реклами не видях да се готвят за ремонти.
Представяте ли си!!!

# 309
  • Мнения: 6 301
Ние като ходихме /6 септември/ ни направи впечатление, че няма радиатори, бяха смъкнати. Казаха ни, че веднага след като си заминем започват генерален ремонт  Outta Joint  А сега, като сменят името на хотела, най-много някой нещастник да си помисли,че това е друг хотел и да се излъже да отиде.

# 310
  • Мнения: 5
Именно, затова го споменавам!

# 311
  • Мнения: 3 993
Не за първи път чувам лоши отзиви за Веника. Доколкото знам, хотелът е бил ипотекиран и наскоро е станал собственост на банка, май гръцка. Може би затова ще сменят името му.

# 312
  • Мнения: 6 301
Да, отпред пред хотела се вееха знамена на Пиреос банк. Хубаво, ама само да вземаш пари без да предоставиш адекватна услуга не може. Цените в ресторанта  няма да коментирам - бяха безумни.

# 313
  • Мнения: 1 040
и аз писах на visit, но още незнам дали ще го публикуват.
Да уточня за всички, че се канят да сменят името от Веника на Чифлик Палас Спа, но освен нови реклами не видях да се готвят за ремонти.
Представяте ли си!!!
И аз бях чела много лоши коментари лятото за него и това ни спря...
Чифлик Палас Спа трябва да го запомня Simple Smile да не стане грешка

# 314
  • Мнения: 4
Хотел White House Боровец!!!Този псевдо четири-звезден хотел е рекламиран като луксозен,комфортен,близко до пистите, спа хотел!Присъства във всички сайтове с намаления.Всичко  написано  е лъжа!Хотелът е нов и въпреки това се разпада,спестено е от всичко:строителни материали,обзавеждане,персонал и т.н.Снимките не отговарят на действителността,басейнът е в съседен хотел и няма топла връзка,има една сауна за която се заплаща,никой не чисти стаята и не сменя кърпите,цените в ресторанта и бара са безумни за това което се предлага,няма ски гардероб и е доста далече от пистите!Бяхме там за Нова година и всичко беше безумно!До 16ч. на 31 персонала нямаше представа нито за менюто,нито за това в какво ще се състои празничната вечер!Нямаше достатъчно вилици и чаши за всички гости,сервираха една салата,две парченца риба пане и някакви пържоли към 1 часът и това е празнична новогодишна вечеря,хората започнаха да си изнасят от стаите храна и прибори,всичко останало се заплащаше, дори и водата!Хотелът не само не е четири звезди,но аз дори не бих му дала и две,даже не мога да го нарека хотел!!!Не стъпвайте там,това не са проблеми,защото сега отварят,както всички се оправдаваха,това е ламтене за пари на собствениците без никакви угризения за лъжите и неудобствата,които създават на хората,включително и на горкия оскъден, персонал!!!   

Общи условия

Активация на акаунт