Черен списък на хотелите в България!

  • 376 817
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 340
Пиша по повод коментара за Sevtopolis Hotel -SPA - Павел баня -тъй като при резервацията потърсих мнения и попаднах на тази тема - като видях черен списък, леко се поколебах, добре, че прочетох за какво е /стана ми смешно/. С две думи бяхме миналия уикенд- хотела е разкошен, персонала, стаите, храната- нямам оплаквания, а бяхме с две деца. Без значение за разразилия се в последствие спор- наистина не заслужава това име да е тук!

Еми като не заслужава, ти пък защо го плесна тук??

# 376
  • Varna
  • Мнения: 321
violenzaa явно не си проследила темата! Не съм го "плеснала" аз, коментирах мнение на човек, който го е сложил, и когато аз търсих инфо за хотела попаднах на тази тема, а след като посетих хотела, категорично смятам, че не е за тук!
Мислех, че съм го обяснила в поста си, ако не е станало ясно- мога пак да обясня.
/мнението е на 22 страница, няма да го копирам, защото не заслужава да се повтаря/

# 377
  • София
  • Мнения: 1 340
rali4ka, ти не ме разбра. Дори и хубаво, твоето мнение пак е в темата Черен списък. Т.е. като потърсиш в гуугъл този хотел, ще излиза тази тема със заглавие Черен списък на хотелите... Схващаш ли?
Трябваше да пишеш в Белия списък  Peace

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добавям в този списък хотел "Марая" Банско. Запазихме си места месец преди мартенските празници за нощувка, закуска и вечеря. Настанени бяхме в стая в партера, срещу басейна, която беше влажна и прозорецът  гледаше към стена. Това се води три звезди....и за една не става да не говорим за обслужването.
 Храната: не ставаше и за студентски стол от комунистическо време почти нищо на вечеря, която трябваше да е на шведска маса имаше само някаква макаронена салата и пържени полуфабрикати наречении "пилешки пръчици" или нещо такова.
Закуската - салам тип "кучешка радост", изстинали мекици и сирене от 3 лева.

# 379
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Допълвам списъка с този "хотел"!
http://www.booking.com/hotel/bg/hotel-saint-george-koprivshtica. … e733a67cf1ba6bcX1
... бяхме в стая на първия етаж, август месец, хладно (добре), ама и изключително влажно, банята мухлясала и неподдържана, каналът запушен, протече в стаята... мизерно и гадно... Жената, която ни настани, не знам каква беше, намусена и нелюбезна лелка... още се чудя от толкова много къщи, как улучихме тази!?!

# 380
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Хотелчето като цяло е добро...

http://www.booking.com/hotel/bg/hotel-play.bg.html?aid=323175;la … 53f9fcee8d9ede3X7

...НО има нощен бар в сградата на хотела... втори път не бих спала там!

# 381
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
В този съм била преди време... и в неговата сграда има някакво заведение, май бар пак, който работи до сутринта...

http://pochivka.bg/o-4975-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%BC% … D0%BC%D1%83%D1%81

Пристигнахме рано, бях предупредила за това и от рецепцията ми казаха, че няма проблеми... да ама не... Наложи се да чакаме докато дойде някаква намръщена госпожа да ни отвори, след това най-нагло ме информира, че на рецепцията ми дали грешна информация за цената на стаята, казах й - да се оправят с момичето на рецепцията, аз съм запазила стаята на обявената цена и това е... Трябваше да имаме закуска включена на сутринта, ама и това не се случи...

# 382
  • Varna
  • Мнения: 321
 Aredhel от линковете от първите два поста не се разбира за кои хотели става дума - първия изобщо не ми се отваря, а втория ми отваря общо хотели за Велико търново  newsm78

# 383
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Aredhel от линковете от първите два поста не се разбира за кои хотели става дума - първия изобщо не ми се отваря, а втория ми отваря общо хотели за Велико търново  newsm78
да, поне напишете името на хотела, после линковете Peace

# 384
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Допълвам списъка с този "хотел"!
http://www.booking.com/hotel/bg/hotel-saint-george-koprivshtica. … e733a67cf1ba6bcX1
... бяхме в стая на първия етаж, август месец, хладно (добре), ама и изключително влажно, банята мухлясала и неподдържана, каналът запушен, протече в стаята... мизерно и гадно... Жената, която ни настани, не знам каква беше, намусена и нелюбезна лелка... още се чудя от толкова много къщи, как улучихме тази!?!

Оф... и защо не виждам от къде да си редактирам поста??? За това ще се самоцитирам и поправям!

Това е хотел "Свети Георги" в Копривщица!

# 385
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Хотелчето като цяло е добро...

http://www.booking.com/hotel/bg/hotel-play.bg.html?aid=323175;la … 53f9fcee8d9ede3X7

...НО има нощен бар в сградата на хотела... втори път не бих спала там!

Това е хотел "Плей" във Велико Търново!

# 386
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
В този съм била преди време... и в неговата сграда има някакво заведение, май бар пак, който работи до сутринта...

http://pochivka.bg/o-4975-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%BC% … D0%BC%D1%83%D1%81

Пристигнахме рано, бях предупредила за това и от рецепцията ми казаха, че няма проблеми... да ама не... Наложи се да чакаме докато дойде някаква намръщена госпожа да ни отвори, след това най-нагло ме информира, че на рецепцията ми дали грешна информация за цената на стаята, казах й - да се оправят с момичето на рецепцията, аз съм запазила стаята на обявената цена и това е... Трябваше да имаме закуска включена на сутринта, ама и това не се случи...

Това е хотел Максимус във Велико Търново!

# 387
  • София
  • Мнения: 4 443
За съжаление не мога да кажа нищо хубаво за Шапковата къща в с. Делчево - http://www.delchevo.eu/.
В страницата им всичко изглежда много хубаво, но е само привидно.
Когато се обадих, за да направя резервация ми отговориха, че ще ме запишат, но това не означава потвърдена резервация!!! и да се обадя 2-3 дни преди датата, за да ми кажат дали ще имат свободни места!? Казах, че за първи път ми се случва такова нещо при положение, че се обаждам, за да резервирам стая два месеца предварително!
Когато пристигнахме за първи път ни се случи да не ни регистрират!
Настаниха ни в миниатюрна стаичка, тъй като "друг гост си счупил крака" и са го преместили в стаята, която е трябвало да дадат на нас. Добре, но пострадалият гост се оказа, че само накуцва, а не е с "гипсиран крак", както ни бе обяснено. Чудно ми е къде щяха да го преместят, ако вече се бяхме настанили, а нямаше други свободни стаи по думите на персонала?  newsm78
В стаята имаше две по-скоро детски легла, отколкото единични с пътечка между тях максимум 50 см. В това се състоеше ширината на стаята.
Ох, за "банята" какво да кажа!?  ooooh! Площта й не надхърляше един квадратен метър. За да си измиеш лицето вратата трябваше да бъде отворена. Да си вземе човек душ беше немислимо, не само заради размерите, а и поради липсата на топла вода, а пък и на човек имаше само по една кърпа.
От кръчмата и обслужващия персонал също не останахме доволни. За да ни донесе две напитки чакахме сервитьора половин час. За хапване ММ си поръча кавърма с грамаж по меню 500 гр. Е, в чинията дали имаше и 200 гр. Все пак и аз готвя и знам как изглежда половин килограм месо със зеленчуци в суров и в приготвен вид.
Овчарската салата, която поръчахме се оказа без чушки и гъби. Чушките ни донесоха допълнително, след като ги поискахме, а гъби се оказа, че няма!  Twisted Evil
Когато плащахме сметката сервитьорът ни информира, че не е проблем да освободим стаята след 12 ч., на което отговорихме, че смятаме да тръгнем рано, на което той не спомена, че ще имаме някакъв проблем със закуската. Сутринта в 9,30 ч. механата беше заключена, нямаше никой от персонала и в хотелската част. След 20 минутно чакане се обадихме по телефона, за да ни кажат, че персонала идва на работа между 9,30 и 10 ч.  Crazy
Не препоръчваме Шапковата къща!

# 388
  • Мнения: 673
Не зная дали е писано за хотел "Св. Никола" в гр. Сандански, но ако не искате да останете неприятно изненадани като мен, по-добре се ориентирайте към друг хотел.
 СОЦ хотел от едно време, в който не е влагано много освен във фоайето.
Масажистките в спато не много любезни.
Басейна препълнен.
Фитнеса - стари изпочупени уреди.
Паркинга пълен и малък - търсихме места в околните улички.
"Постоянния и навсякъде интернет" го нямаше никакъв.
Мебелите  в стаята много стари.
Контактите - развалени и разбити. Изгориха ми таблет и зарядно.
Закуската - от най-евтините продукти и еднообразна. Кафето- от машина ужасно.
Салатения бар вечер в ресторанта включва домати, краставици и зеле, маслини и снежанка. Опитахме веднъж.
Стаята - прекалено тясна.
Климатика - стар не сме го пускали.
Банята - остаряла и течаща.
Вратата към балкона трудно се затваряше.
Сервитьорите - чакаш ги по 20 мин. да ти вземат поръчката и ужасно нелюбезни.
Детския център - стая с малко изтърбушени плюшени играчки, малка пързалка и люлка. Никой не гледа децата.
Едва ли някога ще се върна в Сандански.

# 389
  • Мнения: 11 566
В този съм била преди време... и в неговата сграда има някакво заведение, май бар пак, който работи до сутринта...

http://pochivka.bg/o-4975-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%BC% … D0%BC%D1%83%D1%81

Пристигнахме рано, бях предупредила за това и от рецепцията ми казаха, че няма проблеми... да ама не... Наложи се да чакаме докато дойде някаква намръщена госпожа да ни отвори, след това най-нагло ме информира, че на рецепцията ми дали грешна информация за цената на стаята, казах й - да се оправят с момичето на рецепцията, аз съм запазила стаята на обявената цена и това е... Трябваше да имаме закуска включена на сутринта, ама и това не се случи...
Я кажи за коя стая, колко човека, колко ти иска лелчето? Една бабка с червена коса ли? Кога бяхте там?
Долу преди беше пиано- бар и редовно гостите на хотела се оплакваха от шума, и с право.

Общи условия

Активация на акаунт