Черен списък на хотелите в България!

  • 375 038
  • 1 806
  •   1
Отговори
# 435
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 059
Тофифи, има КЗП, след като си убедена, че си в правото си се обръщай към тях. Това да си вдигате панаири със собствениците не го разбирам. Пишеш жалба в писмен вид и му я връчваш и след това подаваш жалба и в КЗП. А аз не разбрах 100лв за 4 човека за колко нощувки сте платили?

# 436
  • Мнения: 313
100 лева за две нощувки със закуски и една вечеря. Двама възрастни, две деца на 5 и 3 год. Като баткото спа на диван, а за малкия си носим кошара.
Права си за скандалите не си струва, но понякога трудно се стърпява човек.  А и все си мисля, как ще ме защити КЗП, като е имало авария. Няма как да докажа че оставят хотела без надзор през нощта. Както и да е ...поуката си е за мен - ваучери никога повече. Ако под вечеря се разбира студена пържола със зеле,бира и ракия...не благодаря. Предпочитам сама да си избера.

# 437
  • Мнения: 6 255
100 лева за две нощувки със закуски и една вечеря. Двама възрастни, две деца на 5 и 3 год. Като баткото спа на диван, а за малкия си носим кошара.
Права си за скандалите не си струва, но понякога трудно се стърпява човек.  А и все си мисля, как ще ме защити КЗП, като е имало авария. Няма как да докажа че оставят хотела без надзор през нощта. Както и да е ...поуката си е за мен - ваучери никога повече. Ако под вечеря се разбира студена пържола със зеле,бира и ракия...не благодаря. Предпочитам сама да си избера.
Проблемът не е във ваучерите, а в хотела.

# 438
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 986
100 лева за две нощувки със закуски и една вечеря. Двама възрастни, две деца на 5 и 3 год. Като баткото спа на диван, а за малкия си носим кошара.
Права си за скандалите не си струва, но понякога трудно се стърпява човек.  А и все си мисля, как ще ме защити КЗП, като е имало авария. Няма как да докажа че оставят хотела без надзор през нощта. Както и да е ...поуката си е за мен - ваучери никога повече. Ако под вечеря се разбира студена пържола със зеле,бира и ракия...не благодаря. Предпочитам сама да си избера.
Проблемът не е във ваучерите, а в хотела.
+1  Peace
Досега съм нямала проблеми с ваучерите. Даже напротив Simple Smile

# 439
  • Мнения: 313
Явно сме нямали късмет. Но така или иначе не бих рискувала отново.

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 22:55 от toffifee

# 440
  • Мнения: 1 446
Тринити Хотел и Спа в Банско. Отвратително място наистина.
Плюсове--само локацията
Минуси:
-лоша храна--под минимума дори за 3-звезди, просто съм в потрес--по един десерт и по 3 вида ядене, без салата на обяд. Никаква.....с една супа само. Ужасно ниско качество. А цените не са от най-ниските
-СПА--почти го няма, по-добре да кажат, че не са СПА хотел. Супер студено, няма зона за релакс, сауната е студена, няма ХАЛАТИ. За първи път попадам в СПА хотел, който не дава халати и те кара да платиш 5 лева за халата. Не е депозит, ПЛАЩАШ ГО
-мръсно--навсякъде е все едно е още в ремонт, много мръсно
-басейна леден, ужасно дълбок навсякъде, римска баня--миризлива, джакузи--няма вреждане, сутрин ужасно студено.
-супер неадекватен персонал
-И всичко това 4 звезди....

Повече никога няма да посетя 4-звезден СПА хотел.....

Хотел Алфа-Кипарис в Смолян. Уж СПА-то е включено в цената, като отидеш там те карат да платиш 15 лева за двама,за да го ползваш. Не е постоянно работещо, обаждаш се 30 минути предварително,за да ти пуснат уредите.
Басейна работи от 11 часа.
Не ни предупредиха,че ще има сватба, беше адски шумно.

Никой от персонала не поздравява докато минаваш, все едно си натрапник.

# 441
  • Мнения: 36
Не успях да изчета цялата тема, но като я видях, прецених, че трябва да се включа и аз. Никога не ходете в хотел ПАМПОРОВО, в Пампорово. Така и така идва зима, който ходи на ски, да НЕ ходи в хотел Пампорово. Много е дълго за разказване как се разочаровах от него, няма да ви отегчавам, само едно нещо ще кажа, имаше режим на храненето, като в соца. Който е на 1-3 етаж е от 20.00 на вечеря, останалите са от 22.00  newsm11 newsm11 newsm11 И още много много много...

# 442
  • Мнения: 1 232
Сън Сити - Слънчев бряг.

Последна редакция: ср, 24 сеп 2014, 12:17 от rainbow2012

# 443
  • Мнения: 1 446
Не успях да изчета цялата тема, но като я видях, прецених, че трябва да се включа и аз. Никога не ходете в хотел ПАМПОРОВО, в Пампорово. Така и така идва зима, който ходи на ски, да НЕ ходи в хотел Пампорово. Много е дълго за разказване как се разочаровах от него, няма да ви отегчавам, само едно нещо ще кажа, имаше режим на храненето, като в соца. Който е на 1-3 етаж е от 20.00 на вечеря, останалите са от 22.00  newsm11 newsm11 newsm11 И още много много много...

Те и в Гранд Хотел Банско се опитаха да ни дадат талонче за различен час (правят го,защото в ресторанта няма места, и като е пълен хотела не смогват), обаче аз категорично НЕ ГО СПАЗВАХ. Няма сила на света, кяото да ме спре да отида да ям когато искам, ако е в часовете когато е отворено.

# 444
  • Мнения: 2 208
Записвам се да следя темата, не мога за сега да включа никой хотел все нещо ми е харесало за сметка на друго.

# 445
  • Мнения: 1 446
Явно сме нямали късмет. Но така или иначе не бих рискувала отново.

Два пъти взимам ваучери и двата пъти съм недоволна. Повече никога. По-добре никъде да не ходим, отколкото да оставаме недоволни и да ходя по мизерия.

# 446
  • Мнения: 904
Тринити Хотел и Спа в Банско. Отвратително място наистина.
Плюсове--само локацията
Минуси:
-лоша храна--под минимума дори за 3-звезди, просто съм в потрес--по един десерт и по 3 вида ядене, без салата на обяд. Никаква.....с една супа само. Ужасно ниско качество. А цените не са от най-ниските
-СПА--почти го няма, по-добре да кажат, че не са СПА хотел. Супер студено, няма зона за релакс, сауната е студена, няма ХАЛАТИ. За първи път попадам в СПА хотел, който не дава халати и те кара да платиш 5 лева за халата. Не е депозит, ПЛАЩАШ ГО
-мръсно--навсякъде е все едно е още в ремонт, много мръсно
-басейна леден, ужасно дълбок навсякъде, римска баня--миризлива, джакузи--няма вреждане, сутрин ужасно студено.
-супер неадекватен персонал
-И всичко това 4 звезди....

Повече никога няма да посетя 4-звезден СПА хотел.....

Хотел Алфа-Кипарис в Смолян. Уж СПА-то е включено в цената, като отидеш там те карат да платиш 15 лева за двама,за да го ползваш. Не е постоянно работещо, обаждаш се 30 минути предварително,за да ти пуснат уредите.
Басейна работи от 11 часа.
Не ни предупредиха,че ще има сватба, беше адски шумно.

Никой от персонала не поздравява докато минаваш, все едно си натрапник.


Аааа, не съм съгласна!
Просто не ходи в непроверени и непроучени 4-звездни. Малко повече предварителна информация и четене по темите във форума.

# 447
  • Мнения: 1 446
Никога не ходя преди да съм чела. Обикновено ползвам Букинг, но съм забелязала, че има високи оценки за мизерни за моя вкус места.  Crazy

# 448
  • Мнения: 15
Здравейте,

Посетихме хотел Камена с ваучери за пет нощувки от 26 Октомври 2014.

В стаята беше по-студено, отколкото в коридора! Парното се спира както през деня, така и през нощта.
За двойното легло се наложи да си поискаме чаршаф, защото бяха сложили единичен, който не само не покриваше двата матрака, но и се събра в процепа между тях. Върху чистите чаршафи има лекета... Халатите са скъсани до един.

Услугите, посочени като възможни за ползване към пакета ни, не се предлагат въобще!

От изброените процедури, включени в цената, можете да си изберете само между две: масаж на краката с въздух и масажен стол. Друго няма!

Външният басей е леден! Не се хващайте на уловката за това, че по всяко време се поддържа топъл.

Първия ден имаше авария и от 12 до 15 часа нямаше никаква топла вода в стаите, басейнът вътре не работеше. Втория ден напълниха вътрешния басейн чак следобеда. Третия ден пак имаше авария...

Междувременно започнаха да правят някакъв ремонт на съблекалните и непрекъснато нещо къртеха и пробиваха.

Топлите легла, които пише, че можете да ползвате, не работят. По-точно, едното е топло в 4 точки... Джакузито е със студена вода. Мазилката по тавана е на петна, които са измазани, за да не се ронят върху посетителите.

Прочутите чешми с минерална вода на 4-я етаж не работят изобщо.
Лекар в лекарския кабинет има за 3 часа два пъти в седмицата. Ако решите да ползвате физиотерапия, няма кой да ви я изпише.

Два вида вечеря се редува през ден, а в ресторанта така мирише, че трябва да си перете дрехите след всяко посещение там! Явно аспирация в кухнята няма.
Моето предположение е, че са купили няколко тона зелени чушки, които се поднасят като печени на салата и като гарнитура към основното ястие. Има обед меню, което включва миш-маш на фурна... Само на закуска няма печени чушки.

За капак, се изсипаха два автобуса с ученици от Бургас. Част от тях се хвърлиха в минералния басейн по бельо, фанелки и потници. Започнаха да скачат, да се гмуркат и плуват без какъвто и да е надзор от преподавател. На групички идваха да ги посещават техни съученици, влизайки в помещението с ботуши и мръсни обувки.
Преживях културен шок, оказвайки се в окото на бурята: „ученически лагер”.
По цяла нощ тичаха и викаха по коридорите. За гуповите им посещения в ресторанта няма да коментирам...

# 449
  • Мнения: 1 446
Toва в кое "село" се развива?

Общи условия

Активация на акаунт