Черен списък на хотелите в България!

  • 376 801
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 271
Toва в кое "село" се развива?
Предполагам става въпрос за Камена Велинград  Wink

# 451
  • Мнения: 1 446
Toва в кое "село" се развива?
Предполагам става въпрос за Камена Велинград  Wink

Мерси, и аз така намерих в Google. На мен ми предстои посещение във Велина Велинград, но преди година и половина бях доволна там. Дано и сега е така.

# 452
  • Мнения: 3 271
Питайте в темата за Веленград

# 453
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
И пак се връщаме на това, че с тия ваучери не става работата. То и е логично човек да очаква, че нещо което е драстично намалено вероятно не е читаво.

# 454
  • Мнения: 2 208
Аз съм почивала с ваучери и не са се различавали от нормална почивка, даже не си купих такива, а просто попитах мога ли да платя на място. Отговорът беше - да, даже ни е по-изгодно, няма да плащаме процент на разпространителя Peace. Почивала съм на Мелник, на Старосел и на Огняново Peace Peace

# 455
  • Мнения: 1 446
Аз съм почивала с ваучери и не са се различавали от нормална почивка, даже не си купих такива, а просто попитах мога ли да платя на място. Отговорът беше - да, даже ни е по-изгодно, няма да плащаме процент на разпространителя Peace. Почивала съм на Мелник, на Старосел и на Огняново Peace Peace

Да,но ваучерите са различни. Има с намаление, които са съмнителни, и такива на редовна цена, но просто се използва сайта-разпространител,за да достигне до най-много хора инфото. Peace

# 456
  • Мнения: 4 740
Има хотели с ваучери, които не са лоши. Един хотел като не става, не става - дали ще го продават на нормална цена или с ваучери. Първо трябва да се порочетат коментарите и в колективните сайтове има коментари от хора, които са използвали ваучери.

# 457
  • Мнения: 3 812
За Камена огън и жупел мога да избълвам, ОБАЧЕ аз не знам друг хотел, в който източват до дъно вътрешния басейн и до средата външния, и това всеки ден. Надявам се, случилото се с Emata да е прецедент Peace

# 458
  • Мнения: 3 330
Ваучери не съм ползвала. Веднъж в хотела, в който бяхме имаше семейство с ваучери. Стаите са си едни и същи за всички, отношението на персонала също беше идентично.Разликата беше, че те имаха включена вечеря. Мъжът от семейството се развика защо те ядат една храна, а ние друга. Обясниха му, че сме на свободна консумация и той също може да избере нещо от менюто. После се сърди защо неговите картофи били бланширани, а не задушени. Пак последва същия отговор. Така че понякога и самите клиенти не знаят за какво са платили и какво искат.

# 459
  • Мнения: 1 446
Последния път в Кранево само ние и още една двойка не бяхме с ваучери. Разликата беше, че те имаха включен един масаж. Иначе цената беше редовна.  Тоест ваучера не е бил намален, а просто са ползвали сайт, за да е по-видим и хората да се зарадват--ОУ, ВАУЧЕРИ. И ги бяха нападнали, но само за една нощувка. На място се опитваха да си резервират още една, но без успех. А защо не са си купили два ваучера, тъна в невежество.  Thinking

Аз ползвам тези сайтове като информатор за хотели, СПА почивки, селски туризъм, но предпочитам да си запазя през сайта на хотела или Booking.

Един път съм почивала с намален ваучер, и това ми беше последния път. Иначе можеш да попаднеш на лош хотел и без ваучер. Вчера за малко да направя грешка да резервирам стая в Роял Спа Велинград на цена 372 лева за две ношувки и закуски за двама. В Кемпински Банско (5 звезди, класно обслужване) запазих с гледка планина и отстъпка през Букинг за 303 лева за същия период. Да, вярно, че СПА-то в Роял е по-ново и по-голямо, но отзивите които четох бяха безумни--недовършен хотел, лошо обслужване и т.н.

# 460
  • Сф
  • Мнения: 10 658
5 поста и ни един хотел за черния списък- а спрете се де!

# 461
  • Мнения: 3 271
5 поста и ни един хотел за черния списък- а спрете се де!
Peace

# 462
  • Мнения: 1 446
Добре, нека добавя един:

Гранд Хотел Банско

Докато беше Флоримонт, беше поносимо. Не знам какво се промени, но качеството на храната е спаднало драстично. По-скоро не е за тук, защото все пак става за нощувка със закуска и СПА. СПА-то е наистина добро, но доста се препълва и е доста шумно. В летния сезон, независимо от пакетната цена,която е висока за условията които ни предложиха,басейна не е ч1аст от хотела,а е от другата страна на улицата,мръсен прашен,дори и се заплаща.Настаняване 45 минути; В арома-сауните можеш да усетиш миризма на запотени тела,но не и на оздравителните етерични масла,никъде не работят таблата за настройка на температура,влажност и т.н.,развалено джакузи.Храната е лоша и престояла,при първия лек дъжд в ресторанта се получи теч, под който беше поставена пластмасова кофичка от сладолед!?Допълнителни такси за паркинг,неупоменати в офертата и липса на вана в стаята.Не отговаря на 4-ЗВЕЗДЕН хотел.

# 463
  • Мнения: 1 446
Дедо Пене, Банско

Бяхме единствените гости, стаята не беше лоша, запалената печка придаваше автентичност на стаята.
Закуската беше под всякаква критика за тези пари, а след като показаха ресторанта и в Кошмари в Кухнята, изобщо не ми стана весело. Немърливо отношение, никакви признаци на живот, едвам намерихме откъде се влиза, за да се настаним.

# 464
  • Мнения: 852
Отново за хотел Камена Велинград
Със семейството ми бяхме там за Коледа.Като цяло, моето мнение за това което ползвахме
плюсове - чист апартамент със самостоятелно WC + баня с WC , ежедневно се почистваше , вътрешният и външният басейн ежедневно се пълнеха с топла вода  - бе страхотно да се къпеш във външният басейн /а аз съм зиморничава т.е водата в него е била наистина топла/ и снега  да вали спокойно над теб , джакузито също се пълнеше с топла вода /единият ден дори ми стана лошо от топлината на водата със сигурност бе над 38  градуса/,вярно е че вечерта намалят парното но в хотела е топло -аз през цялото време бях по тениска с къс ръкав , за топлата вода - според мен е смешно да се говори при положение че хотелът се захранва с вода от извор  41 градуса,  на 400-500м разстояние от него
минуси по хотела: сауната и джакузито работят до 16часа !? а вътрешният  басейн до 18 ч , в
апартаментът личи си че е правен ремонт ... но имаше лек теч от WC  - това са дребни минуси които могат и да се преглътнат , но за мен най-големият минус бе ресторанта -3 дни една и съща закуска , за постната коледна вечеря поръчахме предварително постни ястия , които бяха сервирани в грамаж колкото за детска градина /около 120-150 грама порцията/ малко по големи но също така с малък грамаж бяха ястията за празничният коледен обяд и двата пъти яденето бе абсолютно безвкусно , а излизайки от ресторанта усещаш че ухаеш на заводски стол.
В резюме при така описаните обстоятелства не бихме посетили хотела отново , но при смяна на
гл готвач и при подобряване на поддръжката -  да ,

Общи условия

Активация на акаунт