Черен списък на хотелите в България!

  • 375 056
  • 1 806
  •   1
Отговори
# 570
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ние бяхме на 3- я етаж в апартамент и имаше климатик. А и стаите май са реновирани.

# 571
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 475
 Миналата година бях в Баланите и от стаята останахме доволни,и от храната.За басейна не мога да коментирам,защото валеше често,но бяха любезни иотзивчиви.А гледката от терасата......великолепна!

# 572
  • Sofia
  • Мнения: 790
Добро утро, гледате ли НТВ и знаете ли кой е поредния хотел в Слънчев бряг 5 *

# 573
  • Мнения: 904
Добро утро, гледате ли НТВ и знаете ли кой е поредния хотел в Слънчев бряг 5 *


За какво става въпрос?
Нищо не разбрах от поста, не съм гледала телевизия.

# 574
  • София
  • Мнения: 3 610
Добро утро, гледате ли НТВ и знаете ли кой е поредния хотел в Слънчев бряг 5 *


За какво става въпрос?
Нищо не разбрах от поста, не съм гледала телевизия.
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4927682
Само не стана ясно кой точно е хотелът.

# 575
  • Мнения: 313
Здравейте.
За жалост и тази година се включвам отново в темата. Отново с лоши отзиви от Еленския балкан.
Този път от комплекс "Усоето". Първоначално бях много впечатлена от градината, спокойствието и въздуха, но само до там...... Няма да коментирам стаите, защото на фона, на това което се случи ще е смешно. А именно, че детето на наш приятел от компанията ни намери хлебарка в закуската си. Предната вечер гости се оплакаха, че има хлебарки в стаите. Едно от децата, което си легна по-рано също беше разстроено, че имало и по възглавницата му.
А сега накратко относно кухнята. Страшно много ни бавеха поръчките. Пълен хаос беше и то през целия ни престой. Първата вечер бяхме само 2-3 маси, да кажеш че не сварват едва ли. Поръчвам на децата двойка кебапчета с пържени картофи и пърленка. И се почна едно размотаване. Първо идват кебапчетата, след около половин час картофите и вече тъкмо ще ставаш от масата хоп идва пърленката, да се чудиш какво да я правиш. На другия ден същото.....Носят ми основното ястие /специалитет на заведението/ след сто часа чакане - сурово месо. Айряните на децата /които поръчах със сядането още/ донесоха на края със сметката. Общо взето да си хапнеш салата, след това основно и десерт - няма такова нещо при тях. Приятелите ни си поръчаха салата с панирана риба. Рибата дойде, ама салатата я хвана липсата. Тръгнаха да я сервират накрая с въпросните айряни, та я върнахме.
И последния ден преди заминаването ни беше върха. За закуска "пържени мекици с хлебарки".
Съпругът ми не се стърпя и занесе чинията на собственика. Думите му бяха "какво толкова - на всеки може да се случи"................ тук вече съм без коментар. Нямахме сили и за скандали даже.

Кажете ми моля, къде да почиваме вече. Останаха ли хубави места. Какви е тази мизерия и лошо отношение, с които се сблъскваме. Не искам скандали! Преглъщаш някои неудобства - няма климатик ок, скъсани чаршафи - ок, косми в банята - вече не си много ок, усещаш пружината на матрака забита в ребрата ти - вече е зле. Надяваш се поне храната да струва - и тук вече  Shocked се втрещяваш и онемяваш.
Оказва се, че и на отзиви вече не мога да разчитам. Точно за Усоето имаше добри отзиви. Миналата година и за ханче Яковци имаше само положителни мнения. И накрая разочарование и мизерия.
Дори да ми върнат парите, където и да било, няма как да ми компенсират дните похабен отпуск.

# 576
  • Мнения: 19 361
toffifee - задължително отнесете в случая в КЗП и в Агенция по храните. То бива била тарикатлък и лошо обслужване, ама ще ни натровят с насекоми и гадости в храната.....

# 577
  • Мнения: 4 785
july1993, "Виктория палас" е хотелът.

# 578
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 782
За Еленския балкан горещо препоръчвам комплекс Тихия кът.Борова горичка,домати от оранжерията,вкусна храна и отлично обслужване.

# 579
  • Мнения: 3 315
Масово се пести от персонал навсякъде - и в хотели, и в заведения. Няма как с един готвач, един сервитьор /най-много двама/ и две камериерки да искаш бизнес да правиш. Има една приказка - "За да получиш, трябва да дадеш".

# 580
  • Мнения: 6 293
july1993, "Виктория палас" е хотелът.
Той не е ли на Арабаджиеви /собствениците на Елените/? Ако е техен - напълно очаквано да е такова положението.

# 581
  • Мнения: 4 785
july1993, "Виктория палас" е хотелът.
Той не е ли на Арабаджиеви /собствениците на Елените/? Ако е техен - напълно очаквано да е такова положението.
Освен, ако не си е сменил собственика в последните 2 години - да, негов е. Кичът говори достатъчно кой го е поръчвал  Mr. Green

# 582
  • София
  • Мнения: 3 610
july1993, "Виктория палас" е хотелът.
Благодаря! newsm10
Попрочетох малко отзиви в различни сайтове за хотела и веригата - повечето са много негативни. Stop Преди ставах и тръгвах на почивка, без много-много да му мисля къде ще отседнем. Сега обаче изчитам де що има писано за хотела, към който сме се насочили, та дано не ни сюрпризират като потърпевшите от материала на Нова ТВ  ooooh!
Радвам се, че пишат хората! Аз също винаги гледам да оставя отзиви за мястото, където съм почивала. Peace

Последна редакция: пн, 17 авг 2015, 23:54 от july1993

# 583
  • Мнения: 4
Искам да изкажа възмущението си от хотел Фламинго в Слънчев бряг.
Като за начало, бяха объркали резервацията ми - бях платила за 7 нощувки, но грубата рецепционистка, която ми викаше през цялото време, твърдеше, че съм казала 5. Била записвала на две места, нямало как да има грешка. Опитах се да обясня, че никой нормален човек няма да плати за 7 нощувки, а да резервира за 5, от ваучера от Грабо, който бях изпратила, беше ясно какво съм платила. Отказваха да ми върнат парите, казаха да се обърна към Грабо, които ми обясниха, че парите са преведени на хотела и трябва от тях да си ги взема. В крайна сметка след хиляди разправии нямаше накъде да ходят, та ми ги върнаха. Отново бяха крайно неучтиви. А, и когато платих, не ми дадоха абсолютно никакъв документ. Единствено имаше една касова бележка, на която се разписах, след което си я взеха. Нищо за мен. И ме накараха да платя предварително, а не при напускане, както трябва да бъде.
Камериерката (която съвсем видно се предлагаше на приятеля ми, но това е друг въпрос), пускаше чужденци в стаята ми докато спя. Изглежда си бяха забравили картата и не помнеха стаята, в която бяха настанени, та тя решила да им отвори. Абсолютно всеки можеше да влиза в която стая поиска, стига да помоли вратата да бъде отворена. Винаги, когато излизах, бях под напрежение да не би глупавата камериерка да реши да пусне още някой в стаята ми, докато аз не съм там.
Аз и приятелят им се натровихме с храната им. Когато им поискахме кофа/леген, отново изключително грубо отказаха, твърдяха, че няма как да е от храната. Ние не бяхме яли никъде другаде, а целият етаж миришеше на оцет, което ме навежда на мисълта, че и други хора са имали проблеми от подобно естество. А, освен гадната храна, за пиене имаше само вода, а някакво момче всеки път ме гонеше с разни списъци и ме питаше в коя стая съм. Досега много пъти съм била на all inclusive, ама такова нещо не ми се беше случвало. Почти щях да забравя - приборите бяха ужасяващо мръсни.
Нямаше места на паркинга, бил препълнен. Е, един път успяхме да си паркираме там колата, но през останалото време колата беше някъде до хотела. Отказаха да ни дадат две карти, защото имало много посетители и картите били изчерпани.
Жалко за хотелът, защото визуално е много хубав и ако персоналът не беше съставен само от идиоти и храната не беше толкова гадна, щеше да е прекрасно.

Последна редакция: чт, 20 авг 2015, 17:39 от Vi Noire

# 584
  • Мнения: 27
Хотел "Темида" район Чайка, до Зл. Пясъци - хотел от 'соца', малко реновиран. Хотелът се намира на доста голям баир, поради което връщането от плажа е доста изморително. Кабелна телевизия - изключително лошо качество - всички канали едва се виждаха, на вторият ден се опитаха да оправят нещо но подобрението беше минимално.
Възмущението ми е изключително и предимно от храната - в закупената оферта, беше описано: "закуска, обяд, вечеря - шведска маса", За голямо съжаление, нито масата беше шведска, нито сервиращите бяха шведи. Още първият ден, които започваше с вечеря, отивайки на вечеря трябваше да се подредим, двама от персонала, да ни сервират в чиниите . При изразяване на желание от наша страна да ни сложат още, ни беше заявено - че не може, трябва да има за всички. Направо се изумих. Количеството на храната беше минимално. Десертът всеки ден беше сини сливи, като имаше едно изключение - тогава имаше диня. На закуска, нямаше никакво кафе, а чаят беше направо топла вода, за млякото да не говорим - полупрозрачно разтворено сухо мляко. На обяд и вечеря ти слагат по 2-3 парченца домати, и 2-3 парченца краставица. Закуската се състой от 3 броя, четвъртинки от парче салам "Камчия", 2 парчета растително сирене, и 1 парче някакъв кашкавал/ които няма нищи общо с кашкавал а е някакъв растителен продукт/.
Водата от диспесъра имаше леко дъх на мухал, което ме навежда на мисълта че изобщо не е минерална или изворна.

Общи условия

Активация на акаунт