Черен списък на хотелите в България!

  • 376 785
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 271
Miramar не ми хареса едвам изтраяхме 1 вечер и напуснахме .
Не знам какво толкова го хвалят .Стар вехт ........мизерия пълна .
Хареса ми само анимацията и това ,че камериерката беше подредила перфектно стаята .
За Мирамар-Обзор ли става на въпрос ?

# 601
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Miramar не ми хареса едвам изтраяхме 1 вечер и напуснахме .
Не знам какво толкова го хвалят .Стар вехт ........мизерия пълна .
Хареса ми само анимацията и това ,че камериерката беше подредила перфектно стаята .
За Мирамар-Обзор ли става на въпрос ?
Да

# 602
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Цитат
Галактическа принцеса е напълно права. Хубаво е да си даваме сметка за съотношение цена - качество и да нямаме свръх очаквания.

Ето това е най-важно да осмислиш,преди да ръсиш неоснователни оплаквания Whistling

# 603
  • София
  • Мнения: 3 611
Интелигентният човек поправя грешките си, а простият плюе даскалиците, защото трябва да обвини някого за неграмотността си. hahaha

# 604
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Интелигентният човек поправя грешките си, а простият плюе даскалиците, защото трябва да обвини някого за неграмотността си. hahaha

Досущ като това,което е по-горе,а дано го разберат повече хора,това ще е само в техен плюс Mr. Green

# 605
  • Мнения: 3 271
Miramar не ми хареса едвам изтраяхме 1 вечер и напуснахме .
Не знам какво толкова го хвалят .Стар вехт ........мизерия пълна .
Хареса ми само анимацията и това ,че камериерката беше подредила перфектно стаята .
За Мирамар-Обзор ли става на въпрос ?
Да
Това ще е майтап някакъв.Мизерен?Кое е мизерното за вас.Амортизиран?Мирамар в черния списък /един от най добрите хотели в БГ/ ooooh!

# 606
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Относно неграмотността и грешките, госпожата е написала, че е на 45 години и на мен ми е изключително странно как е възможно, защото това поколение беше научено да пише правилно.
И пак относно поста на госпожата - аз подхождам с голяма доза недоверие към току що регистриран потребител, който в необятната джунгла от хиляди теми, в толкова подфоруми, е решил точно от хотел да се оплаче.

# 607
  • София
  • Мнения: 3 824
Реших да погледна в букинг, за да не остана с грешно впечатление от този коментар за Мирамар. Ето оценки на хора реално почивали там:

http://www.booking.com/hotel/bg/club-miramar.bg.html?aid=376395; … &#tab-reviews

оплаквания всякакви, но не и че е стар и вехт, тъкмо обратното Simple Smile

# 608
  • Мнения: 3 329
Ако всички хотели в черния списък изглеждаха като "Мирамар", какво ли щеше да е в белия списък?!

# 609
  • София
  • Мнения: 3 824
Нещо не ми се получи линка. Няма как да взема точен линк. Трябва да се избере Мирамар ръчно и да погледнете ревютата.

# 610
  • Мнения: 3 271
Ако всички хотели в черния списък изглеждаха като "Мирамар", какво ли щеше да е в белия списък?!
Joy Joy Peace

# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Относно неграмотността и грешките, госпожата е написала, че е на 45 години и на мен ми е изключително странно как е възможно, защото това поколение беше научено да пише правилно.
И пак относно поста на госпожата - аз подхождам с голяма доза недоверие към току що регистриран потребител, който в необятната джунгла от хиляди теми, в толкова подфоруми, е решил точно от хотел да се оплаче.

Тъй като аз бях с госпожата с правописните грешки ето и снимки от "Телъви" Созопол

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1005180382867514&set … 200789&type=1

# 612
  • София
  • Мнения: 3 611
Относно неграмотността и грешките, госпожата е написала, че е на 45 години и на мен ми е изключително странно как е възможно, защото това поколение беше научено да пише правилно.
И пак относно поста на госпожата - аз подхождам с голяма доза недоверие към току що регистриран потребител, който в необятната джунгла от хиляди теми, в толкова подфоруми, е решил точно от хотел да се оплаче.

Тъй като аз бях с госпожата с правописните грешки ето и снимки от "Телъви" Созопол

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1005180382867514&set … 200789&type=1
За съжаление това съдържание не е на разположение в момента

# 613
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Ако всички хотели в черния списък изглеждаха като "Мирамар", какво ли щеше да е в белия списък?!
Joy Joy Peace

не знам какво го хвалят толкова хотела .
Определено имах по големи очаквания . Бяхме в С крило на края .Лампите не се включваха или не всеки път с 3 малки деца трябваше да преминаваме и да светим с телефона по няколко пъти на ден . Попитах камериерката каза ,че така било в това крило . Отделно ,че детските площадки не бяха осветени вечер . Ясно е ,че децата трябва да са по леглата ,но в 20 ч беше тъмно и разби се имаше инцидент. Самия ресторант ми беше като столова ....покривките с лекета . Да не забравя и скъсаните кърпи .Като влязох в стаята си ме лъхна на застояло . Басейна за деца беше доста мръсен . Просто не е това което очаквах.
Следващата вечер преспахме в свети влас в хотел Рио уникален ,чистота отношение към гостите . Нямам думи  нито забележки към него .

# 614
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Относно неграмотността и грешките, госпожата е написала, че е на 45 години и на мен ми е изключително странно как е възможно, защото това поколение беше научено да пише правилно.
И пак относно поста на госпожата - аз подхождам с голяма доза недоверие към току що регистриран потребител, който в необятната джунгла от хиляди теми, в толкова подфоруми, е решил точно от хотел да се оплаче.

Тъй като аз бях с госпожата с правописните грешки ето и снимки от "Телъви" Созопол

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1005180382867514&set … 200789&type=1
Да разбирам ли, че имаш два акаунта?  Shocked
И се включваш с пост след коментарите за неграмотния пост, в нейна подкрепа, а сега си признаваш, че тя си ти?

Общи условия

Активация на акаунт