Черен списък на хотелите в България!

  • 375 045
  • 1 806
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 256
Не виждам логика да лъже,ако е за хвалене съм съгласна ама да те оплюят    newsm78Аз за себе си се убедих,че вече няма да плащам нощувките на вежднъж,а ден за ден.За да имам възможност да си тръгна при някакъв проблем.
Те и хотелиерите така си мислят, всеки ден преди закуска отиваш на рецепция и плашаш за деня! Как до сега хората не са се сетили! ooooh!

# 691
  • Мнения: 2
Здравейте,

Да това е самата истина и думите са цитирани дословно и да, специално се регистрирах за да споделя това преживяване, защото според мен такова обидно отношение е недопустимо от собственик на семеен хотел, независимо от обстоятелствата ...   Stop

# 692
  • Мнения: 28 869
http://www.booking.com/hotel/bg/boliari.bg.html?aid=318615;label … total;ucfs=1&

Ето в този хотел Боляри във В.Търново, няма да сбъркам да ида друг път. Не бих го препоръчала. Преди 2 г. бяхме там, може и да има подобрение, но едва ли. Цената се определя от това колко платежоспособен изглеждаш. Бях случаен свидетел как на други гости цената беше наполовина на нашата за подобна на нашата стая.
Климатикът не работеше, а беше края на ноември. Поисках печка, защото бяхме с детето. Отговорът беше, че климатикът рано или късно щял да стопли.  ooooh! В банята не можеше да се влезе от студ, да не говоря, че не беше добре почистена. В чекмеджето под телевизора намерих мухлясал хляб, кой знае от кога седящ там... ooooh! Закуската беше под всякаква критика - сухи филии, 2 резенчета спаружен салам, 1 парче масло и 1 кутийка сладко.  ooooh!
На снимки изглежда чудесно, но иначе...... Tired

# 693
  • София
  • Мнения: 3 824
Здравейте,

Да това е самата истина и думите са цитирани дословно и да, специално се регистрирах за да споделя това преживяване, защото според мен такова обидно отношение е недопустимо от собственик на семеен хотел, независимо от обстоятелствата ...   Stop


Винаги преди резервация проверявам коментарите. Например тук: http://www.booking.com/hotel/bg/kalypso.bg.html?aid=304142;label … &#tab-reviews
Това за топлата вода си го пише, и разни други неща.

Резервирай хотели с повече от един коментар и гледай негативите да са приемливи.

# 694
  • Мнения: 2 816
Извинявайте, ако ще прозвуча грубо, но не четете ли мнения преди да тръгнете някъде? Не проучвате ли какво е, що е?
Аз така се прецаках миналата година, но придвидливо бях букнала само една нощувка. Търсих коментари, но не намерих тогава за този хотел.
Пък за почивка ако е, задължително проучвам доста основно къде отивам. То верно, няма гаранция дори и да е с 9.9 в букинга, но все пак при толкова много информация в нета трябва да се направи по-сериозно проучване.  Naughty

# 695
  • Варна
  • Мнения: 10 442
Има хора, които не четат предварително коментари.
Моя приятелка е така.
Още не се е парила, така си го обяснявам аз.

# 696
  • Мнения: 28 869
Винаги има и положителни и отрицателни коментари. Ако ги гледам всичките, то не трябва да ходя изобщо на хотел или пък само в някакви супер лукс. Mr. Green

# 697
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Аз също задължително чета коментарите,но не и в букинга.Там ми е малко префърцунено..

# 698
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 986
Има хора, които не четат предварително коментари.
Моя приятелка е така.
Още не се е парила, така си го обяснявам аз.

Аз също съм така, но до сега дори и да е имало недоразумения, те не са ми дали повод да пиша тук...Предварителното не се настройвам за нищо - нито за хубаво, нито за лошо, а и както обичам да казвам, важното е с кого съм, а не къде съм Peace

# 699
  • София
  • Мнения: 3 824
Аз също задължително чета коментарите,но не и в букинга.Там ми е малко префърцунено..
Не знам какво имаш предивид с префърцунено, но там коментарите са реални. Повечето, де.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 10 442
Аз съм писала коментар в букинг за няколко чужди хотела.
Без резервация няма възможност да пишеш.
Не за всички хотели, в които сме отсядали чрез букинг, са ми изпращали линк, за да споделя коментар.

# 701
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 530
Аз съм писала коментар в букинг за няколко чужди хотела.
Без резервация няма възможност да пишеш.
Не за всички хотели, в които сме отсядали чрез букинг, са ми изпращали линк, за да споделя коментар.
На мен винаги са ми изпращали досега. Peace

Задължително преди резервация чета коментарите в букинг, visit.bg и каквото друго се сетите Laughing  Има хотели, обаче, които не се предлагат по тези сайтове и там става по-сложно. За някои хотели само тук във форума намирам по някое друго мнение.

# 702
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Аз лично никога досега не съм ползвала букинга за резервация,цените ми се струват завишени там и може би от там идва недоверието  към сайта.

# 703
  • Мнения: 3 347
   И аз никога не съм намирала актуална цена през букинг,почти винаги цени рецепция дори са били по-добри.

# 704
  • Мнения: 2 208
Аз лично никога досега не съм ползвала букинга за резервация,цените ми се струват завишени там и може би от там идва недоверието  към сайта.
Завишени са и още как, току що резервира ей това място http://stoichkovata-kashta.com/spa_center.php   за 180 лв нощувки две, познайте в Букинг 262лв е аз ли съм луда не знам #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт