Черен списък на хотелите в България!

  • 376 850
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 544
Това е цената в момента - 19.80 € за двойна стая със спалня или 2 отделни легла с балкон, т.е. по около 20 лв./човек.

19.80 € не е 20 лева, а тя писа, че са били в апартамент и са закусвали.

# 736
  • Мнения: 11 566
20 лв?

Платихме 90 и нещо за нощувка със закуска. Откъде го спрягате това 20?
Ами, пишеш за 4- ма души апартаментът, отделен е въпросът ако сте били двама.

Тя крушката по всяко време може да изгори, не е до икономии.

# 737
  • Мнения: 964
Това е цената в момента - 19.80 € за двойна стая със спалня или 2 отделни легла с балкон, т.е. по около 20 лв./човек.

19.80 € не е 20 лева, а тя писа, че са били в апартамент и са закусвали.
Добре, апартамент няма, има фамилни и супериорни стаи и суити, които позволяват настаняване на четирима. Цените са съответно 26 €, 28 € и 30 € или по 13, 14 и 15 лв./човек, като цените са с вкл. закуска.

# 738
  • Мнения: 4 306
Не им знам какви са им цените в момента. Това платихме - кавото сами определиха на рецепция. Двама възрастни с две деца до 2-9 г.
Не ми се струва нито евтино, нито скъпо. Цената е нормална, предвид това, че е извън сезона,но за мен не отговаря на услугата - счупени мивки и разни такива битовизми.
Направи ми впечатление, че един път ни таксуваха помещението апартамент, после отделно доплащане за децата. Което за мен е учудващо, но решихме, че няма да го правим на въпрос.
Не отсядаме много често по хотели, а  когато сме го правили, или доплащаме за децата по половината от редовната цена или плащаме помещението + изхранването.

Последна редакция: пт, 16 дек 2016, 13:03 от *vera

# 739
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз мисля, че темата е за споделяне от недоволни клиенти. А не някой да обяснява за толкова пари - толкова. Как точно не работещия телевизор и изгорялата крушка се калкулират в цената никой не го интересува.

# 740
  • Мнения: 3 347
Не разбирам защо скочихте така на момичето?Да не сме в тема "Да стъпчем всеки който посмее да се оплаче " newsm78 ?
Nedy Ivanov явно има някакви лични отношения към хотела или собствениците му,не е тук мястото да ги споделя !
Вера възмутена съм от отношението и базата,които сте получили,благодаря че сподели,за да има по-малко прецакани там за в бъдеще.
   Много се ядосвам,когато почнат коментари от рода на "за тези пари какво повече искаш".За едни са много,за други са малко,но е нормално да искаш възпитано човешко отношение и хигиена на поне някакво ниво.Все пак ти си наемаш стаята и си я плащаш,а не те да ти дават пари за това ,че си ги избрал  Mr. Green.

# 741
  • Мнения: 964
Nedy Ivanov явно има някакви лични отношения към хотела или собствениците му,не е тук мястото да ги споделя !
Само посочих обективните факти и ако това ме прави пристрастен към хотела или собствениците му, то нека е така.

# 742
  • София
  • Мнения: 6 360
Nedy Ivanov явно има някакви лични отношения към хотела или собствениците му,не е тук мястото да ги споделя !
Само посочих обективните факти и ако това ме прави пристрастен към хотела или собствениците му, то нека е така.

кви обективни факти си посочил? посочил си, че според теб, за тая цена е нормално да получиш лошо отношение и счупена мивка - това си посочил!

# 743
  • Мнения: 29 324
Съгласна съм с Мамекс. Независимо от ценовата категория, всеки хотелиер е длъжен да поддържа стаите чисти, уредите изправни, зимата топло, лятото хладно. Ако има включена закуска, тя да не е само за отбиване на номера.  Peace
Всеки, който не е наясно, че гостите не са глупаци, на които да им вземем парите, рискува да хлопне кепенците след някой друга годинка!!!  Peace

# 744
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Напълно съм съгласна, че дори и да е 2лв. нощувката отношението към клиентите трябва да е любезно и подобаващо. Обаче изобщо не съм съгласна, че в един нискобюджетен хотел закуската трябва да е богата, мебелите нови и лъскави и фаянса дизайнерски, няма как да се получи.

По тоя повод още преди време предложих като се пише за някой хотел от който сте недоволни да се посочи и цената, за да си направят хората реална сметка за ситуацията. Според мен винаги идеята е да се намери най-оптималното съотношение качество / цена.

# 745
  • Мнения: 29 324
Напълно съм съгласна, че дори и да е 2лв. нощувката отношението към клиентите трябва да е любезно и подобаващо. Обаче изобщо не съм съгласна, че в един нискобюджетен хотел закуската трябва да е богата, мебелите нови и лъскави и фаянса дизайнерски, няма как да се получи.

По тоя повод още преди време предложих като се пише за някой хотел от който сте недоволни да се посочи и цената, за да си направят хората реална сметка за ситуацията. Според мен винаги идеята е да се намери най-оптималното съотношение качество / цена.

Ако хотелът е нискобюджетен, по-добре да е без закуска. Не мога да приема, че ще има включена такава и ще е сух хляб с парче масло и сирене! По-добре да не се предлага изобщо. Мебелите може да не са нови, но да са чисти, банята - също, стаята да е с нормална температура. "За толкова пари - толкова!" е най-голямата грешка, защото така не се прави бизнес. Нооо, кой, както го разбира! На мен лично ми е все тая кой как си управлява хотела и дали ще има посетители. Mr. Green

# 746
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 792
Дай сега, като е около 20лв. нощувката на човек, да ги сложат хората да спят на земята защото примерно цената не е 50лв и могат да си правят каквото си искат.

# 747
  • Мнения: 22
Не им знам какви са им цените в момента. Това платихме - кавото сами определиха на рецепция. Двама възрастни с две деца до 2-9 г.
Не ми се струва нито евтино, нито скъпо. Цената е нормална, предвид това, че е извън сезона,но за мен не отговаря на услугата - счупени мивки и разни такива битовизми.
Направи ми впечатление, че един път ни таксуваха помещението апартамент, после отделно доплащане за децата. Което за мен е учудващо, но решихме, че няма да го правим на въпрос.
Не отсядаме много често по хотели, а  когато сме го правили, или доплащаме за децата по половината от редовната цена или плащаме помещението + изхранването.


Здравейте
Цената на двойната стая по оферта на Грабо за хотел "Парос " за двама с включена закуска е 38 лв. За дете от 4 до 12 год. се доплащат 9 лв. на ден - нощувка и закуска . За настаняване в апартамент се доплащат 20 лв. на ден. За една нощувка със закуска за двама възрастни и две деца при настаняване в апартамент Вие платихте 76 лв. а не 90 лв.
На закуска всяка сутрин има -масло , мед , конфитюр , пастет , мюсли , кисело и прясно мляко , попарени , а не пържени кренвирши , бъркани или варени яйца , салам , кашкавал , сирене , хляб , чай , кафе .
За изгорялата крушка , ако бяхте казали на рецепция , веднага щеше да бъде заменена .

Далеч съм от мисълта , че това е идеален хотел , без никакви забележки . Но моля за коректност.
Хубав ден Ви пожелавам!

# 748
  • Мнения: 22
20 лв?

Платихме 90 и нещо за нощувка със закуска. Откъде го спрягате това 20?

76 лв.

# 749
  • Мнения: 807
хаха, айде PR-ите се задействаха

Общи условия

Активация на акаунт