Черен списък на хотелите в България!

  • 376 856
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 780
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
И ние искахме да предплатим за хотела, че резервирахме чак в началото на април и се притеснявахме, но при всяко обаждане за потвърждаване на резервацията ни отказваха.
Но явно наистина семейните хотели държат на реномето си.  Peace

# 781
  • Мнения: 6 587
Didka pitka, дано да има повече такива хотели в България!  Peace


Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 17:54 от Biserka_a

# 782
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Didka pitka, дано да има повече такива хотели в България!  Peace



Не се обиждай,че момичетата питат каква цена сте платили.Аз също съм на мнение,че цената е прекалено висока за това,което получавате насреща.Аз лично още на същия ден или на другия бих предприела някакви мерки.Оплакване в КЗП със приложени снимки на почти сто процента биха ви обърнали внимание.Оплакване в Министерството на Туризма също бих направила.Все пак сте платили сериозна сума,не сте отишли за 200лв,че да предполагаш,че ще бъде такава мизерия,че имат претенции и за 4 звезди.

# 783
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
За 7 нощувки и ОИ , двама възрастни+ 1 дете платихме 1300 лв. ХОтелът не разполага със собствени плаж, чадъри и  шезлонги и всичко на плажа си беше за наша сметка.

Не знам с каква цел се пита усилено каква цена сме платили, при положение ,че цените на хотелите са изнесени по сайтовете .



Ами може би се предполага, че сте платили ниска цена и съответно по тази причина услугата не е с добро качество. Във Вашият случай, обаче явно не е така. Платили сте доста сериозна сума за този хотел с ужасни условия.

Питам, за да съпоставя платеното срещу полученото. Във Вашия случай наистина е най-добре да се пуснете оплакване, взели са Ви прекалено висока цена срещу която не сте получили почти нищо.

# 784
  • Мнения: 6 587
За мен е ясно, че този хотел не държи да има постоянни посетители. Действа се на принципа,, хвани балъка и да идва следващия,,. Липсва желание  за решаване на възникнали проблеми, липсва кфалифицирам персонал...Бих си позволила да кажа дори, че на единия рецепционист му липсва и елементарно възпитание. дъщеря ми намери в лобито мобилен телефон. ВЗех го, отидох на рецепцията и го подадох на момчето от рцепцията. Обясних, че сме го намерили и вероятно е на накой от гостите на хотела. ОТговора беше:" Ми...добре..." И се завъртя на другата страна с досада , захвърляйки телефона в някакво шкафче. ..

А по отношение на сумата , която сме платили, явно за тях не е достатъчна. Помолихме учтиво , със спокоен тон някой от персонала да предупреди ,ако е възможно съседите , да не пеят в 3:30 сутринта . Те си плащали...Сякаш ние сме се натресли като непоканени гости... ooooh!

Относно сигналите , които могат да се подадат към различните институции...Простете, но съм скептик...Щом този хотел функционира години наред по този начин и е с четири звезди, мога да си направя изводите. ИЗчетох коментарите от преди няколко години, нищо не се е променило към днешна дата.

# 785
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Аз също съм скептик,но мисля,че с годините нещата леко са се променили положително.Аз имах единствен случай за сега,в който се наложи да потърся помощ от КЗП.Реагираха доста бързо,за има-няма два дни получих отговор по имейл и телефонно обаждане.Казусът беше разрешен.Ставаше въпрос за една оптика,бях си поръчала лещи,но направих неблагоразумието да ги платя на 100 процента.И така се започна едно лъгане и врътки почти един месец.

# 786
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Не,не сте платили сериозна цена,изобщо даже,650 лв на човек не е сериозна цена.

# 787
  • Мнения: 2 523
Не,не сте платили сериозна цена,изобщо даже,650 лв на човек не е сериозна цена.

Аз пък не мога да се съглася. Цената във Визит за хотела е обявена в граници към средностатистически БГ инклузив - нискокачествени напитки и недобра кухня. Според мен нелюбезно отношение, смрадлив канал и прочие не следва да бъдат допускани и в туристически обект, дори една звезда.


Иначе не бъдете скептични. На мен са ми връщали парите за целия престой  след смислена жалба , с формулирани конкретни оплаквания и препратки към съответната нормативна база.

# 788
  • Мнения: 6 298
Не,не сте платили сериозна цена,изобщо даже,650 лв на човек не е сериозна цена.

Ооо, като започнете да се правите на аристократки, направо ме взривявате! Как да не са платили много?! Хората в България да тези пари работят цял месец, а някъде и два месеца. Какво, не заслужават да почиват дабре ли?!! Колко според Вас да платят, за да получат нещо читаво - 1000 лв. на човек ли?! Хайде помислете малко по-трезво и не хвърчете в облаците!

# 789
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Не,не сте платили сериозна цена,изобщо даже,650 лв на човек не е сериозна цена.

Ооо, като започнете да се правите на аристократки, направо ме взривявате! Как да не са платили много?! Хората в България да тези пари работят цял месец, а някъде и два месеца. Какво, не заслужават да почиват дабре ли?!! Колко според Вас да платят, за да получат нещо читаво - 1000 лв. на човек ли?! Хайде помислете малко по-трезво и не хвърчете в облаците!

Никъде не съм написала,че не заслужават да си почиват добре хората,но в България е така,за тези пари трудно може да се очаква качествена храна,леглова база и т.н.

# 790
  • Сф
  • Мнения: 10 661
Естела, пишеш пълни глупости!И за 700лв 2+1, може да получиш очакван стандарт. 1300 е дори много за полученото.

# 791
  • Мнения: 6 587
Esstela, за 1300 лв, платени 100% авансово 6 месеца преди почивката, получихме единствено ПОДСЛОН! Нишо повече. Щом хотелът е с четири звезди, следва да отговаря на определени условия. в случая не е така.
 Тук не спорим 1300 лв малко ли са или много за почивка. калкулираме какво сме получили срещу тези пари. НИЩО!

# 792
  • Мнения: 19 483
Почиваях в хотел Елена Златни пясъци преди осем или девет години - още тогава всичко беше така, както е описано. Явно хотелът е на някоя мутра и се позволява това отношение към туристи, които са платили за почивка в четиризвезден хотел в известен курорт.

# 793
  • Мнения: 807
чета и ми е чудно що за хотели са това....Аз всяка година почивам за 5 дни на цена макс 300-400 лв на човек,като в това включвам път и изхранване..../никакъв ОИ/. Има толкова много уютни  местенца за никакви пари почти....големите хотели на мен ми изглеждат възможно най-лошата опция.

# 794
  • София
  • Мнения: 3 611
За 7 нощувки и ОИ , двама възрастни+ 1 дете платихме 1300 лв. ХОтелът не разполага със собствени плаж, чадъри и  шезлонги и всичко на плажа си беше за наша сметка.

Не знам с каква цел се пита усилено каква цена сме платили, при положение ,че цените на хотелите са изнесени по сайтовете .



Явно идеята е, че ако парите са малко, няма какво да се очаква. Адски погрешно. Цената не е ниска за стандарта в България, а онова, което е написано, е недопустимо и за ниска категория хотел. Ако не можеш да осигуриш читав ОИ, просто не го предлагаш. На нашите хотелиери обаче целта е само да печелят, колкото се може повече, без нищо да дават. Ето затова не ходя на почивка по нашето Челноморие вече и винаги съм доволна от посрещането и обслужването.

Общи условия

Активация на акаунт