За подложките за преобличане?

  • 2 889
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 241
Моята е на сама кошара (от сгъваемите е) Някой ползвал ли е такава, може ли да каже дали е удобна?При условие ,че я имам на кошарата,да си купувам ли и отделно друга  Confused:

# 31
  • София
  • Мнения: 15 198
И аз имам такова чудо-известно ми е под името "повивалка" Grinning . Изобщо не мога да си представя да отглеждам бебе без това удобство. И моята е избирана единствено по цвят-от "Креми 74" в Люлин. До преди няколко дни не беше мръднала. Обаче Иво е вече на 1г. и 1м. и нездравото му любопитство към един от ръбовете тези дни довете до поява да дупка там-порна единия от шевовете (то не е точно шев) малко.
Аз също постилам бархетена пелена върху повивалката.
Поставям я напречно на креватчето и ми бяха казали, че трябва да питам колко килограма издържа. В магазина ми казаха, че нямат подобна информация, но Иво е вече 9,750кг и повивалката издържа на такова натоварване съвсем спокойно. Със сигурност ще понесе и по-голяма тежест.

# 32
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Цитат на: Radina
Моята е на сама кошара (от сгъваемите е) Някой ползвал ли е такава, може ли да каже дали е удобна?При условие ,че я имам на кошарата,да си купувам ли и отделно друга  Confused:

Няма нужда от друга. И моята е такава-много е удобно Wink

# 33
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Нашата е същата. Ползваме я вече 7месец, слагаме я върху креватчето, много е удобна - вземи си. Вярно от 1мес. се закъса по краищата, но това е защото като я поставиме напречно на леглото (тъй като то е до стената) тя стърчи доста напред и ние редовно я "забърсваме"  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 9 394
Много ви благодаря момичета за включването! Simple Smile
Както винаги, мненията ви ми бяха много полезни.
Определено повече няма да имам колебания за подложката. Simple Smile   Wink

# 35
  • Мнения: 384
Цитат на: Radina
Моята е на сама кошара (от сгъваемите е) Някой ползвал ли е такава, може ли да каже дали е удобна?При условие ,че я имам на кошарата,да си купувам ли и отделно друга  Confused:


Много е удобна  Ради. Не си купувай друга, аз имах същата.

# 36
  • Мнения: 934
Цитат на: kopche
добре, де, то нали това е идеята на този улей, който се получава от двете повдигнати страни на подложката? Нали уж бебето да не може да се обърне? Confused  Neutral Face



Копче, съвсем скоро...(т.е. след няколко месеца) ще разбереш! Grinning
Аз бях сложила кутията с мокри кърпи и олоот откъм главата, за да ми е удобно...Сега ги махнах, защото всеки път Беби ги бута със замах долу....Simple Smile) А и така се мята, че направо си ме е страх......

# 37
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Radina
Моята е на сама кошара (от сгъваемите е) Някой ползвал ли е такава, може ли да каже дали е удобна?При условие ,че я имам на кошарата,да си купувам ли и отделно друга  Confused:


И аз да се включа Wink нашата кошара е същата на Чиполино, с такава подложка, удобна е. Безмислено е да даваш пари за още една Wink  Sign Exclamation

# 38
  • Мнения: 1 975
Цитат на: kopche
Ползвате/*хте ли такава подложка за преобличане на бебето?
Вчера си говорим с една приятелка за тези подложки, с твърд гръб, които могат да се поставят напречно на детското креватче и там да се преоблича бебока. Тя ме разубеждава, защото твърди, че се ползват много малко време и много бързо се къса мушамата им. Confused:  Rolling Eyes

На мен пък много ми харесват и бях си намислила нещо такова в пред вид.
Затова искам и с вас да се посъветвам:
- колко време се ползват
- наистина ли много лесно се късат?
- струва ли си като инвестиция или е по-добре да се вземе нещо друго за бебето за тази сума? Confused:  Wink



Аз имам маса за повиване с такава подложка отгоре.
НЕ знам колко струват в БГ  Rolling Eyes

Много е практично и си струва!

Общи условия

Активация на акаунт