Покани за РД?

  • 2 140
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Знаете ли от къде мога да си поръчам покани за рожденият ден ан детенце? Или с каква програма мога да си направя такива?

# 1
  • Мнения: 6 031
Миналата седмица купувах покани за Рожден ден от един магазин на ул. "Цар Симеон", като вървиш по нея от "М.Луиза" към пазара се пада от дясно.10 бр.покани струват 60 ст.
Покани също има в Джъмбо и в много книжарници.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
Нашите покани за кръщенето ги поръчах е една рекламна агенция. Дадох снимка на малкия, сама си измислих текста,а има и доста предложения за текстове в интернет. От агенцията ми предложиха формата и различни картони- обикновени, луксозни и т.н. Станаха страхотни. А иначе продават по книжарниците.

# 3
  • Мнения: 5 228
В Джъмбо има готови.

# 4
  • Мнения: 959
Благодаря ви, май ще се ходи до Джъмбото  Grinning

# 5
  • Мнения: 5 228
Намират се в дъното на долното ниво, където са парти аксесоарите (чинийки, чашки и т.н.).

# 6
  • Мнения: 959
Благодаря ти Фукла   bouquet, знам къде са, но така го мразя този магазин  ooooh! Ако може политиката им да се промени, няма да имат толкова недоволни клиенти........, но това е друга тема  Peace

# 7
  • Мнения: 800
можеш и сама да си направиш - на word или Coreldraw, на цветене принтер. Нашите станаха суперски (с принцеси) и дъщеря ми и децата, които покани много ги харесаха. Надписвахме ги двете с цветни, миришещи химикалки. Картинки можеш да си харесаш в нета каквито ти душа иска, само напиши напр. "принцеси" в гугъл и натисни "изображения". Успех и хубав празник!

# 8
  • Мнения: 959
благодаря, само че не съм много сръчна с Корела  Embarassed

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Ако имаш желание и време можеш да погледнеш тези  http://krokotak.com/%D0%B1%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%BE-%D1%82%D1%8A% … 1%80%D0%B8%D1%8F/
Не са трудни, а и детенцето ако е на повече от 2г. може да се включи също  Hug

Общи условия

Активация на акаунт