Новите ни козметични похождения 3

  • 47 259
  • 650
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 89
iv4enceto_91 шампоаните от България ли са ти  newsm78

# 601
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
iv4enceto_91 шампоаните от България ли са ти  newsm78

То е само един. Да, от тук си го взех. Казаха ми, че ги спират и явно тези са новите им опаковки. Моя е в жълта.  Peace


Хубави ли са?
За каква кожа са подходящи?

Тази пяна за лице я дават за суха  и чувствителна кожа, но според мен пак си изсушава. Така, че може да се ползва по-скоро за комбинирана или мазна кожа. Всъщност на мен повечето продукти за измиване на лице ми действат изсушаващо (но не съм със суха кожа).

Пробвах я тази сутрин пяната и много ми хареса. Много меко ми направи лицето, почисти ми остатъка от грима и мирише много приятно. То е под формата на гел и очаквах такова да излезе, но всъщност беше много мека, хубава пяна.  Peace
Моята кожа по принцип си беше суха, но в посл. 2 месеца от почистващите ексфолианти взе да ми се омазнява челото и около носа, но днес няма такова нещо.  Peace  Flutter Гела като го пробвам ще пиша.

# 602
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Sassie, каква марка се червилата?


На Орифлейм са. Peace

Много съм доволна от червилото придава съвсем лек цвят и блясък,ухае приятно и омекотява устните. Wink

А цвета ти отговаря ли от този на картинката? Аз мислех да си поръчам кафявото, но ме е страх вече така на сляпо, а и ми изглеждаха като тези Класик, които бяха отвратителни.

# 603
  • Мнения: 434
Ивче,мисля,че цветът си отговаря.Само дето в каталога е по-наситен,а в действителност е малко по-блед.
Но мен това не ме бърка. Дори мисля да си поръчам още две червила-Glitter Peach и Shiny Nude. Peace

# 604
  • Мнения: 0
Просто съм страшно доволна. Видях,че хората споделят и реших и аз да го направя. Съжалявам, че е сте си помислили така, може би трябва да се изтрие?

# 605
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Непременно ще се изтрие.
Обикновено, когато някой е доволен от нещо и стане въпрос за подобна лична онформация като телефонен номер, се използва бутона за лично съобщение на вече проявилите интерес.

# 606
# 607
  • Мнения: 0
Ползвам кремове,които ми изчистиха петната по кожата на лицето след раждането.И не само това,кожата ми никога не е била толкова гладка.При това те са български.Казвам това на всички,които имат подобен проблем.

# 608
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Ивче,мисля,че цветът си отговаря.Само дето в каталога е по-наситен,а в действителност е малко по-блед.
Но мен това не ме бърка. Дори мисля да си поръчам още две червила-Glitter Peach и Shiny Nude. Peace


Ще се радвам, ако видя кафявото на снимка. Имам поръчано предпоследното - мисля, че беше 17056 и качели си отговаря.  Peace

А моите неща от днес:
 Утре ще имам това:  а след няколко дни това:  понеже с една объркана цифра съм поръчала това   Mr. Green

# 609
  • Мнения: 1 416
Тези матиращи листчета на Essence   И тази четчица за вежди и мигли http://beautycosmetic.biz/essence-essence-chetka-vejdi-migli-p-524.html

# 610
  • София
  • Мнения: 5 193
Значи си си взела листчета. Пощата ти беше пълна и не успях да ти отговоря. Сподели как са като ги пробваш.  Hug

# 611
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Цитат

Сенкоманиачката да ме светне, как са сенките на Ори.

# 612
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Добре, ще кажа утре.  Peace Аз бих добавила и сенко- , душгело- , парфюмо- и гланцо- маниачка. Имам също много портомонета и несесери.  Mr. Green То аз какво ли нямам.  Joy

# 613
  • Мнения: 1 416
Значи си си взела листчета. Пощата ти беше пълна и не успях да ти отговоря. Сподели как са като ги пробваш.  Hug
Ох, съжалявам, аз я чистя често, но ... Embarassed Пробвах ги вече Grinning ,наистина отнемат лъскавината от лицето, но не знам върху грим как ще са, дали няма да размазват грима и да го развалят. Понеже тези дни съм малко болна като се оправя и като се гримирам и ги пробвам непременно ще ти кажа окончателно дали съм доволна Peace

# 614
  • Мнения: 434


Ивче,мен ме интересува четката...с мек косъм ли е наистина?И удобна ли е за нанасяне на руж? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт