за или против секциото

  • 13 503
  • 370
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Аз съм бремена в 3 месец.Вие как бихте ме посъветвали да родя.И да ми оточните защо сикциото или нормално е по добре.Благодаря

# 1
  • Мнения: 1 372
За нормално раждане апелирам аз. Няма неизтърпими болки и драми. Секцио бих избрала само по медицински причини.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Ти как искаш да родиш? Това е най-важното, не нашите съвети.

# 3
  • Мнения: 1 796
Аз родих секцио по медицински причини,не е болка за умиране,както се казва.Но до последно си  исках нормално.Както вече са ти казали важното е ти какво искаш.

# 4
  • Мнения: 1 546
meryna, рано ти е още да ги мислиш тези неща. Гледай си бременността, наслаждавай й се пълно, спи, спи, почивай. Има време да ги мислиш тия неща. Ако знаеш сега с тази тема какви истории и ужасии и спорове ще започнат... Crazy Mr. Green Hug

# 5
  • Мнения: 998
Защо постоянно съществува този казус "за или против секциото" newsm78
Аз съм раждала нормално първото си дете,но с второто искам или не се налага
да родя чрез секцио.Щом има причини ,които го налагат какво е значението
кой е "за" и кой-"против"?А не е ли и малко рано да мислиш за секцио?

# 6
  • Мнения: 46 510
По принцип - нормално.

Лично за мен - секцио.

# 7
  • Слънчевия дом
  • Мнения: 131
И в двата случея ще има за и против , аз и двете си деца съм родила секцио по медицински причини , след първото много исках да родя естествено но избора не беше мой .Мисля че трябва да решите това с лекаря който ти води консултациите .

# 8
  • Мнения: 9 436
Аз съм ЗА секциото!


Цитат
А не е ли и малко рано да мислиш за секцио?
Лично аз ,още като разбрах,че съм бременна бях сигурна ,че ще раждам секцио Peace

# 9
  • Мнения: 510
Нормално раждане, дори само заради самото име нормално  Peace Ако няма показания за секцио разбира се. Секциото е не проста коремна операция все пак. Възстановяването е по- трудно, в началото е наложително да ти помага някой.Аз след ест. раждане още на масата бях готова да стана и да тръгна Wink
И нека не се заблуждаваме, че секциото не боли.

# 10
  • Мнения: 1 424
Аз съм против секциото, освен ако няма наистина наложителна причина за него.Все пак с доктора ти трябва да обсъдите вариантите и тогава да решиш. Peace

# 11
  • Мнения: 998
Много се радвам и успокоявам като чета такива коментари от мами,които са родили чрез секцио,защото
ми предстои такова близките дни Blush

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
За секцио . Аз раждах така ,но беше по мед . причини.

# 13
  • Мнения: 718
Има и други такива теми, потърси. А по въпроса - 'за', ако се налага.

# 14
  • Мнения: 1 796
Е,не е чак толкова страшно секциото,аз се възстанових НАПЪЛНО още на изписването, и поне мен не ме боля нито след упойката,нито на раздвижването-неприятно е,но чак толкова не боли.

Общи условия

Активация на акаунт