Маски с тривитаминол и изобщо маски за руса коса..?

  • 7 878
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте.  Simple Smile Четох във вашия форум за тривитаминола и ефекта от него. Почнах да търся в интернет разни неща, за да се запозная повече с тези маски. Съжалявам, най - вероятно сте ги изписали тези неща, но много се обърках, на всякъде различна информация, ако ми отговорите, ще съм много благодарна. Използвах вече 2 пъти маската, онзи ден и днес (понеже си мия косата през ден) и сложих 3 с.л. тривитаминол, 1 с.л. оцет, 1 с.л. ракия и 1 с.л. кис. мляко. Малко късно разбрах, че на руса коса не се слага газ и ракия, за да не изгаря и изсушава допълнително косъма. Не се слагало и жълтък и оцет, за да не пада боята. Това вярно ли е? И ако някой е запознат, да ми каже дали има още неща, които не се слагат на руса коса и какво е добре да слагам? Thinking

# 1
  • Мнения: 2
Аз знам , че газ не трябва да се слага на руса коса , но щом си руса едва ли е проблем да ти "пада боята" .. смисъл ако е обезцветена няма какво да падне - няма да стане кестенява спокойно Wink За останалите съставки не мисля , че са проблем .. Ако имаш други въпроси направо можеш да попиташ тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=439697.0.

# 2
Не, не ми е обезцветена, само с боя съм я третирала.

# 3
  • Мнения: 2
Не съм на 100% сигурна как ще е при теб , но аз също съм с руса коса - като теб само с боя я третирам и нямам никакви проблеми - смея да твърдя , че маската се отразява доста добре на косата ми.За всеки случай можеш да попиташ в темата за блондинките или в тайната на дългата и здрава коса Peace

Общи условия

Активация на акаунт