Хафузова

  • 18 867
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
 Peace newsm78    
zdraveite nqkoi bil li e na konsultacia pri d-r Hafuzova znaq che e v Sheinovo no v saita ne q namerih.
Nqkoi ima li nakqkvo mnenie molq za savet mersiiiiiiiiiiii   Hug  

-----------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 16:39 от AnMary

# 1
  • Мнения: 60
Тя ми прави кюретажа началото на годината-нямам големи впечатления от нея но е внимателна Peace

# 2
  • Мнения: 160
Работи в Шейново,но не съм била на преглед при нея,аз там си ходя при друг лекар и съм много доволна.А тя маи е в патологията на 3-ти етаж.

# 3
  • Мнения: 23
Да, тя е в патологията на 3-ти етаж. Изглежда винаги сериозна и по принцип е мила, но нямам по-сериозни наблюдения.

# 4
  • Мнения: 105
Здравей,аз ходя при Хафузова ,тя ми следи бременноста в 25 ДКЦ, доволна сьм, внимателна е, обяснява ми вси4ко, дори мисля да я изберя и за раждането.  Hug 

# 5
  • Мнения: 294
Здравей,аз ходя при Хафузова ,тя ми следи бременноста в 25 ДКЦ, доволна сьм, внимателна е, обяснява ми вси4ко, дори мисля да я изберя и за раждането.  Hug 

Можеш ли да дадеш повече информция кога преглежда в 25 ДКЦ, в кой кабинет и трябва ли предварително записване.

На мен ми предстои прегледа, които е след раждане

# 6
  • Мнения: 105
Ами най добре е да я попиташ ли4но, кога може да те вземе, ти при нея ли си раждала? Ако искаш мога да ти дам номера на тел. и на ли4ни,да си говориш с нея, тя ще ти каже кой ден е в поликлиниката, по кое време да отидеш и така.  Peace

# 7
  • Мнения: 294
Не не съм раждала при нея, но веднъж попаднах на нея - тя ме преглежда по спешност и беше доста любезна и внимателна.
ще се радвам да ми дадеш  телефонът й, за което предварително благодаря

# 8
  • Мнения: 105
Пратих ти го на ли4ни, пиши какво стана, звьня ли?  Hug

# 9
  • Мнения: 294
Благодаря!
Днес ще се обадя сигурно

# 10
  • Мнения: 31
 Heart Eyes
blagodarq na vsichki naistina sega sam spokoina

# 11
  • Мнения: 106
nqkoi imal li skoroshno rajdeni pri hafuzova poneje na men mi predstoi zapoznah se s neq i mi se stori dobra i vnimatelna,no vse pak i drugo mnenie nqma da mi e izlishno

# 12
  • София
  • Мнения: 2 100
Здравей,аз ходя при Хафузова ,тя ми следи бременноста в 25 ДКЦ, доволна сьм, внимателна е, обяснява ми вси4ко, дори мисля да я изберя и за раждането.  Hug  

Моя приятелка също се следеше при нея там, тя и направи и секциото и е много доволна Peace
На мен ми е била наблюдаващ лекар в Патологична бременност в Шейново и аз също съм с мн.добри впечатления.

# 13
  • Мнения: 0
д-р Хафузова следеше последния месец от бременността ми. При избор на екип в Шейново посочих д-р Хафузова и съм изключително доволна, много е внимателна.
Горещо препоръчвам!

# 14
  • Мнения: 25
Ако има някой който ходи при нея, може ли да ми кажете кои дни преглежда и дали трябва да ида на място да си запиша час илиима някакъв телефон ? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт