ОТ КАКВО ИМА НУЖДА ТАЗИ СПАЛНЯ

  • 29 890
  • 142
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 373
харесва ли ви или не,ако е не какво бихте променили Rolling Eyes

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
или аз не виждам спалня
или наистина я няма newsm78

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 373
ооо боже къде ми е снимката, ето сега http://prikachi.com/images.php?files/1142365f.jpg

# 3
  • Мнения: 11 635
Не смятам, че има нужда от нещо допълнително. И така е достатъчно "пълна"

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Бих махнала килимчетата, картината на стената. Каренцето също.
Бих сменила пердетата, като сложа римска щора.
Шалтето на спалнята също бих го сменила да е в тон с пердетата и да е много светъл цвят.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 373
например тези покривки вървят ли още , или белите пердета, дайте идеи на вас как би ви харесало ,този цвят спалня с какво бихте го съчетали

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Розовата шапчица    благодаря ти за мнението
 

това е комплект персийски пътеки ,виж за каренцата още сега ставам и ги махам Joy

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ето примерно такова перде и щора от светъл шарен плат, същия да е за шалте на леглото.

http://vessyc.snimka.bg/daily/perdeta-curtains.35984.655859

На мястото на килимите - кръгове с цветовете на щората

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 373
ето още една снимка, но цвета на копривката не е такъв ,от светлината е,цвета е като на другата снимка по горе http://prikachi.com/images.php?files/1142414u.jpg,
нещо не ми харесва и май са пътеките и покривката ,какво да сложа доло на пода ако махна пътеките,давайте идеи, приемам и критика

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Розовата шапчица    да да да не е никак лошо това,благодаря  bouquet

# 10
  • Мнения: 257
Ами покривката е тъмна-нещо по-свежо.Аз имах такива пътеки и ги махнах-вече не са модерни.Изциклихме паркета и е на паркет.И би могла да сложиш от вертикалните щори-предлагат всякакви цветове.

# 11
  • Мнения: 46 488
1 махане на пътеките
2 циклене и лакиране с безцветен лак на дюшемето (в къщата на родителите ми беше така и сега стана невероятно красиво)
3 за килимите, шалтето и пердетатат - като Розовата шапчица , но кръгве не знам дали ще са подходящи, по-скоро правоъгълни

Но тези мебели не са за такава малка стая, леглото - трябва да е без долна табла, скрин - вместо гардероб или гардероб 160 см. например и нещо като етажерка (долна) или да е само 1 нощно шкафче ...

# 12
  • Мнения: 377
На мен шалтето ми харесва Grinning
Липсва: по-голяма картина над леглото, нощни лампи, огледало.
Не са по мой вкус: килимите тип "персийски", плетените на една кука покривчици (сами по себе си красиви, но са за специфичен интериор) и бих сменила пердетата - дебелото да е в тон с шалтето, а тънкото да е в по-весели краски тип "австрийска щора"

# 13
  • Мнения: 11 635
Аз не разбрах така въпросът, но  като ще правиш ремонт тогава направи го изцяло и както ти харесва  Peace

# 14
  • Мнения: 39
Да ти кажа честно бих махнала всичко абсолютно но всеки си има своите разбирания. Сякаш е спалня която ти е дадена да я ползваш от свекървата. Не искам да те засегна ти си знаеш най добре но понеже питаш е лошо няма.

Общи условия

Активация на акаунт