ОТ КАКВО ИМА НУЖДА ТАЗИ СПАЛНЯ

  • 29 889
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 199
Аз също следя темата въпреки,че досега не съм писала.Мисля,че момичетата са дали свежи и интересни идеи,които авторката може да ползва.Аз лично си поръчах нов гардероб и го сложих по същия начин-срещу леглото,на дългата стена на стаята.Изпълва цялата стена по дължина и е висок почти до тавана.Усещам,че леко я "затваря",но да ви кажа на фона на това какво мога да сложа в него,това не ми се струва толкова голям проблем. LaughingДори мисля да стигна по далеч-обмислям да сложа голям скрин на стената до вратата.Пак по причина място за багаж.Боядисала съм стаята светла,така както са те посъветвали повечето от момичетата.Със светли пердета(тънки и дебели)и ще правя завивка за леглото от същия цвят и материя като дебелите.Пода ми е срвнително светъл ламинат,а цвета на гардероба е средно тъмен.Мисля,че горе-долу добре се получи(някои детайли не са готови),но като че ли е малко скучно.Та затова следя идеите-и аз да ползвам някоя. JoyЩе ти пусна снимки,но трябва да направя.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 373
avgusta21   благодаря ти с интерес ще чакам да видя снимките, що се отнася до подредбата на моята,аз си харесвам спалнята и като модел и цвят,преди имах плътни завеси и друго тънко перде,но ми омръзнаха и ги махнах, сега е време за промяна пак но само на текстила,незнам дали съм качила но спалнята си има и тоалетка,та така писах и аз да получа идеи а вече как ще стане е наш избора  bouquet  bouquet  bouquet

# 122
  • Мнения: 199
Следя темата и прочетох за тоалетката.И за големината на стаята.Разбрах и,че "на първо четене"си премахнала някои от декорациите.Което абсолютно подкрепям.Аз също като някои от дамите смятам,че с подходящи(и не задължително скъпи)допълнителни елементи можеш да постигнеш чудеса.(пребоядисване на стените,текстил,лампи).И аз съм "за" дългите пердета.Освен това мисля,че ако искаш да постигнеш съществена промяна трябва да се откажеш от персийските пътечки.(Можеш да ги ползваш някъде другаде,пр.вила).Някой беше пуснал снимка на нещо,което доста ми хареса,но ще се върна назад да видя кой.
Току-що видях,че си написала,че засега ще сменяш текстила само.Ами помисли си за цялостната визия,която искаш да получиш и почни с това.После ще добавиш и други неща,за да постигнеш в крайна сметка това,което искаш.

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 11:53 от avgusta21

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 373
исках да кажа че ще си остане спалнята такава каквато е и на това си място,явно съм пропуснала да кажа че задължително ще пребоядисаме стаята и ще сменя текстила, Grinning

# 124
  • Мнения: 160
Чистичко, подредено, но според мен малко подтискащо и демоде. Освежи с тъкани, пердета, шалте, хубави пътеки. Наблегни  и на аксесоарите, лами, някоя свещ можеш да сложиш....аз обикалям магазините и от там черпя идеи. Виж как е аранжирана една спалня в "Комо" или някъде другаде. Успех и после пак да снимаш  Simple Smile

# 125
  • Мнения: 993
Роничка, авторката на темата точно над твоя пост е написала, че вече е решила какво ще обнови. Според мен ще се получи хубаво. Чакаме снимки!  Peace

# 126
  • Мнения: 2 657
Ще се намеся и аз в темата,тъй като и аз смятам напролет да довършвам спалята.
И аз съм на мнение шалтето да се замени със друго в тон със завесите PeaceЕдно щиклене и без пътеките и ще промени интериоза изцяло.Паркета може да го оцветиш със байц и след това да го лакираш с лак.Ако не желаеш разбира се,да го оставиш с безцветен.
Ние сега правихме детската с безцветен,а хола го оцветихме-и да ти кажа оцветения ми харесва повече.

При мен промяната ще е в цвета на стените/ще се затваря и единия от прозорците,тъй като така в момента две стени са ми с прозорци/ и циклене на паркета.При мен плътните завеси са в бордо и шалтето ми е комбинация от бяло и бордо.При нас секциите бяха от голямите/които изобщо не бяха за тази стая/,но мъжа ми ги наряза на парчрта и се получи раздвижено Wink

# 127
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
без да се сърдиш, обаче тази стая ме подтиска...
ако имаш възможност направи цялостна подмяна на нещата вътре... включително и на мебелите....

# 128
  • Мнения: 111
Според мен има нужда от нови мебели и цветни стени.

# 129
  • София
  • Мнения: 8 275
Първо моля авторката, ако е възможно да направи още няколко снимки от различни ъгли.

Ето моето предложение, като уточнявам че следя темата от самото и начало... и в началото може би ако се бях изказала щях да подкрепя отрицателните мнения.

1. Може да се сменят дръжките на гардероба/шкафчетата.
2. Предложението за светъл килим мокет е добро, но прецени дали ще е удачно. Сестра ми беше с мокет в мръсно бял цвят и наистина след известно време цветът определено беше мръсен Sad без видимо да имаше причина.
3. Ако шкафчетата позволяват аз бих отрязала задната част и да станат равни.
4. Имали възможност гардероба и шкафчето да разменят местата си, да отиде до врата на балкона, без да пречи на отварянето.
5. Пердета с еднаква дължина.
6. Нова покривка за леглото и готово.

 

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 373
благодаря на всики писали, много ценни неща научавам от вас и те допълват моята представа,винаги е добре човек да потърси и друго мнение,понякога решението е пред очите ни но ние не се сещаме,благодаря още веднъж  bouquet

# 131
  • Мнения: 2 657
Desem е права!Направи още някоя снимка,та да придобием по-добра представа за разположението и мебелите.

# 132
  • Мнения: 10
Аз бих сложила огледала по вратите на гардероба . Може и да облепиш мебелите със цветно фолио в по- светъл цвят . Ще е по- евтино от  нови мебели  Peace

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 373
абсурд фолио, не правете това

# 134
  • Мнения: 199
Sauron,реши ли какъв цвят ше сложиш на стените?
По нагоре ти бях писала за спалнята ни,която горе-долу по описание отговаря на някои от предложенията за цветови промени от мамите в темата ти.И ти бях написала,че се получи някак скучничко.За сметка на това детската ни стая се получи страхотно-много приятно млечно зелени стени с пердета в нещо като екрю(дебелите)и прекрасни тънки пердета в подобен цвят,които просто "озряват"стаята,като "поемат"леко от цвета на стените.(това го давам като пример)Спалнята ти ми изглежда като да е доста светла.Така ли е наистина?Използвай светлината отвън и мн.хубаво помисли какъв цвят да и сложиш отвътре Peace

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 16:17 от avgusta21

Общи условия

Активация на акаунт