Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Колко знаеш и употребяваш Белия равнец ?

Опции:

# 735
  • София
Момичета, споделете отварата от билки или тинктурата е за предпочитане... Кое при вас има по-осезаем ефект?

# 736
Здравейте. Мога ли да попитам понеже немми идва цикъла и не искам повече да пия противозачатъчни.Четох за дивия ям и за чаят от бял равнец че помагат за регулиране на цикъла. Танси купих и двете. Някой може ли да ми каже може ли двете да се пият заедно или само едното може. Благодаря Simple Smile))

# 737
Здравейте, дами! Купих си чай от бял равнецн и пише, че се пие на 2-3 пъти, но аз предпочитам да си го изпия наведнъж (350мл. приблизително). Има ли значение дали е на няколко пъти или наведнъж?

# 738
Здравейте!
 Може ли да се пие бял равнец профилактично и по каква схема?
Четох, че се прави запарка в продължение на три месеца и се пие сутрин и вечер. Така ли е? Нямам здравословни проблеми, просто искам допълнителна грижа за органите ми Simple Smile Имам бяло течение, но след консултация с лекар, каза че не е нищо притеснително и е нормално. Зная, че равнецът помага и за това.
Благодаря

# 739
Може. Пийте по 1 път на ден.

Общи условия

Активация на акаунт