Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Колко знаеш и употребяваш Белия равнец ?

Опции:

# 735
  • София
Момичета, споделете отварата от билки или тинктурата е за предпочитане... Кое при вас има по-осезаем ефект?

# 736
Здравейте. Мога ли да попитам понеже немми идва цикъла и не искам повече да пия противозачатъчни.Четох за дивия ям и за чаят от бял равнец че помагат за регулиране на цикъла. Танси купих и двете. Някой може ли да ми каже може ли двете да се пият заедно или само едното може. Благодаря Simple Smile))

# 737
Здравейте, дами! Купих си чай от бял равнецн и пише, че се пие на 2-3 пъти, но аз предпочитам да си го изпия наведнъж (350мл. приблизително). Има ли значение дали е на няколко пъти или наведнъж?

# 738
Здравейте!
 Може ли да се пие бял равнец профилактично и по каква схема?
Четох, че се прави запарка в продължение на три месеца и се пие сутрин и вечер. Така ли е? Нямам здравословни проблеми, просто искам допълнителна грижа за органите ми Simple Smile Имам бяло течение, но след консултация с лекар, каза че не е нищо притеснително и е нормално. Зная, че равнецът помага и за това.
Благодаря

# 739
Може. Пийте по 1 път на ден.

# 740
Привет! Някой пил ли е чай от бял равнец без да знае, че не се пие по време на цикъла, после възстанови ли Ви се цикъла (в следващите месеци)?! Аз без да знам, че действа така два месеца се чудя защо цикъла ми стана по-оскъден! 😢

# 741
Аз точно като ми почна цикъла и тогава почнах и чая. Но не ми повлия. Всъщност седмица преди М го почнах. Пия го вече 16 дена. Може би не се е натрупал. По 2 чаши пия на гладно сутрин 1 и след обяд 1. Ще видим по нататък какво ще стане. Ако усетя нещо необичайно ще пиша. Но аз нямам оплаквания. Просто за здраве го пия.

Общи условия

Активация на акаунт