Burt's Bees- ползвали ли сте продукти?

  • 1 547
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
от доста време се чудя да си поръчам някои неща, и склоних но все пак дали има някакви отзиви

# 1
  • Мнения: 13
 Embarassed Не съм чувала за тях Embarassed

# 2
  • Мнения: 850
   и аз не съм запозната с тези продукти  Embarassed

# 3
  • Мнения: 13 623
Ползвала съм преди доста години един балсам за устни. Беше много хубав.  Ето така изглеждаше

# 4
  • Мнения: 202
 да-аз най вече няколко техни балсамчета ще поръчам защото много обичам такива мазила Laughingта като пристигнат ще споделя

# 5
  • Мнения: 451
Аз изобщо не съм им доволна от балсамите (но на мен и трудно може да ми угоди балсам, винаги се връщам към един и същ). Специално оригиналният (обикновеният) съдържа ментово масло и на мен хич не мй действа добре, а трите съдържат в голяма част слънчогледово олио.
И от още няколко продукта не бях доволна. Не съм им фен, общо взето.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1
Babuza, от кой сайт ще поръчваш?

# 7
  • Мнения: 1
На мен доста добре ми действат thumbsup. Моя приятел ми донесе Starter kit - вътре са 10 мини продукта - нещо като мострички. Има лосион за тяло, крем за ръце, масло за кожички, балсам за устни и още други. Много ги харесах и му казах да ми донесе, но в нормален размер.  Grinning

# 8
  • Мнения: 0
Здравейте Скъпи Мами!

Ползвам тези продукти непрекъснато и съм страшно доволна от кремчето за подсичане. Няма грешка. Бебка е вече на 2 месеца и не се е подсякла нито веднъж, благодарение на него. Ползвах и един друг крем, доста по-скъп, но не свърши толкова добра работа. Лосиончето за бебенца - Buttermilk Lotion, също е много хубаво, въпреки, че стои по-скоро лятно, защото е редичко, леко и бързо попива. За зимата препоръчвам нещо по-мазничко - не и маслата на Johnson's,  Nivea и тем подобните им всеки случай де. Бих мазала детето си със студено пресован зехтин, ако нямам подходящо масло или лосион, преди да го намажа с която и да е от гадостите произлизащи от петрол :   минерално масло (mineral oil), парафин (paraffin), други две производни на пертола (petrolatum, petroleum jelly), и най-накрая любимият на нашите баби вазелин (Vaseline). Всички те създават усещането за прекрасно гладка кожа, но всъщност това е мазен филм на повърхността, който й пречи да диша. Няма нужда предполагам да споменавам за другите гадости във всеки вид козметика, от рода на гликоли, парабени, Sodium laureth sulfate, Sodium lauryl sulfate, както и EDTA.

По-горе споменатите 2 продукта на Burt's Bees са от бебешката серия Baby Bee, но аз също така харесвам и продуктите им за големи, специално тези за напукани устни - без пигмент, прозрачни. Слагам единия от гланцовете върху червило и седи страхотно, но не помня дали беше този с меда или този с пчелния восък.

Общи условия

Активация на акаунт