kapkи infakol

  • 1 582
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте мами, искам да попитам някои знае ли колко продължително могат да се дават капките infakol на бебоkа. Моя Алекс изпи вече 1 опаковка и сам доволна как му действат, не че нацяло се излекува, но добре му действат. Трябва ли да се направи почивка преди да се започне с втората опаковка. Да спомена че е на 28 дни. Благодаря Ви предварително. Лек и ползотворен ден от мен.

# 1
  • Мнения: 360
Ние не сме правили почивки,изпи 3 опаковки,пи инфакол от 10ден.Пожелавам ви да не ви трябват дълго Grinning

# 2
  • Мнения: 26
благодаря ти много.

# 3
  • Мнения: 10
Ние сме на 2 месеца и ги пием без прекъсване  Laughing

# 4
  • софия
  • Мнения: 2 140
След първото шишенце,продължих веднага с второ и трето,
докато осъзнах,че на сина ми не му помага.

# 5
  • Мнения: 25
Почти 2 шишенца изпиха за срок от 2 месеца.

# 6
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Моя син пи Инфакол поне 4 месеца. не знам колко шишенца е изпил, но над 4-5 при всяко положение. Питала съм многократно лекари и ми отговориха че симетикона не се натрупва в организма и може да се приема продължително време.

# 7
  • Мнения: 382
Не съм доволна- нито от инфакол,нито от инфаколик- при положение, че бяха оригинални опаковки. Повече се доверявам на българските капки.

# 8
  • Мнения: 4 335
Дадох две опаковки без прекьсване,облекчаваха,но колики пак си имаше.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Моят син ги пи 9 месеца.Вярвам, че ще те успокоя Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9 436
Капките за колики могат да се пият по-продължително време.

# 11
  • Мнения: 1 351
Моят бебчо е на 36 дни и изпи вече 6-7 шишета еспумизан L / една опаковка стига за три дни и половина - приблизително /, в началото имаше полза , но от два - три дни не действат вече и сега си намерих инфакол дано с тях да има полза .
  bouquet

# 12
  • Русе
  • Мнения: 57
Пихме ги до края на 3-ят месец,че тогавани спряха коликите без прекъсване.Заминаха около 9 опаковки.Давай си спокойно,спреш ли да правиш почивка ще съжеляваш,защото коликите нямат почивен ден  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 1 185
Сина ми изпи десетина опаковки инфакол без прекъсване! Нямаше проблем!

# 14
  • Мнения: 1 428
Не е нужно да се прави прекъсване.

Общи условия

Активация на акаунт