Утре 21 Септ, почвам гладуването на Лидия Ковачева, желаещи с мен

  • 4 290
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Все се каня да почна гладуването и все нещо не мога да я почна.

От утре няма мърдане. Иска се воля, резултатите си струват:)

Дано има желаещи да я направиме заедно диетата:)

Поздрави,

# 1
  • Мнения: 3 777
Аз го правих, току що приключих - успех ти желая.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кажи нещо повече за това гладуване. Ако не е пълен глад може би ще се навия и аз.

# 3
  • Мнения: 381
Айде с теб съм какво трябва да правя?Нищо ли не се яде или беше през два часа плодове и чай

# 4
  • Мнения: 1 290
Аз съм ЗА гладуването на Лидия Ковачева, но... внимателската все пак Wink

в никакъв случай не искам да ви отказвам, но само искам да споделя с вас, че периода не е подходящ за гладуване. След равноденствието може, но ефекта от гладуванията е най-силен на пролет - особено когато не е свързан само с пречистване на организма, а и със сваляне на килца Simple Smile

Успех!  Hug

Последна редакция: ср, 21 сеп 2005, 10:12 от Gvendolin

# 5
  • Мнения: 1 120
Аз го правих, току що приключих - успех ти желая.
Дай повече инфо какво да правим и как ти подейства?
Резултати..?

# 6
  • Мнения: 3 777
Аз го правих, току що приключих - успех ти желая.
Дай повече инфо какво да правим и как ти подейства?
Резултати..?

Аз го правих за изчистване на организма не за сваляне на килограми.
10 дена, на плодове, чай и мед. 5 дена плодове и 5 дена бавно захранване.
Супер ми подейства, кожата ми се изчисти страхотно, върна ми се тонуса, чуствах се прекрасно.

Корема ми стана отново плосък, на мен това ми беше проблема след бременноста, сега си е отново мускулест и плосък.

# 7
  • Мнения: 3 164

Аз го правих за изчистване на организма не за сваляне на килограми.
10 дена, на плодове, чай и мед. 5 дена плодове и 5 дена бавно захранване.
Супер ми подейства, кожата ми се изчисти страхотно, върна ми се тонуса, чуствах се прекрасно.

Корема ми стана отново плосък, на мен това ми беше проблема след бременноста, сега си е отново мускулест и плосък.



Ей, Слънце-сериозно ме заинтригува, особено за ефекта с кожата и корема ThinkingТам са ми слабите места и аз искам да пробвам, но все не се навивам, че съм една сладокусница....Ако може пиши ми на лични за всякакви подробности, особено със захранването.Благодаря ти предварително  bouquet

# 8
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Аз имам един въпрос към момичетата,който са правили диетата:
Възможно ли е да не се пие чай?
Имам непоносимост към чая
Мислех си дали е възможно да се хапват 2л. мед например ,но без чай Thinking

# 9
  • Мнения: 254
Здравейте:)

Ами то с такива като вас амбициозни повече от мене как да не направя тази диета:))

Значи ще Ви кажа на кратко за тази диета, а ще ви потърся уеб страница с повече информация, дори книгата на Лидия Ковачева я има онлине, ще я потърся и ще ви я пратя.

Ами на мене други диети за отслабване и за добър тонус не ми действат... Чувствам се винаги прекрасно, обогатява ме с много физическа а и спиритуал енергия. Супер е срещу депресии. А резултатите много Ви подкрепят да продължавате смело напред.

Ами моите резултати за 1 година смъкнах 20 кг с 3 серии диетки като тази. В момента съм закотвила на 74-75 и нямам мърдане, но искам минимум още 10 кг да смъкна. Страдах от много висок холестерол и уж внимавах какво ям, (лекарства не съм вземала защото мразя да се тровя с хапчета) но уви... само диетата ми помогна да го смъкна в нормалните граници.

Значи диетата е ядене до 1 кг на плодове (ако е диня може и повече) и течности (вода и чайчета) колкото можете, но поне 2 литра на ден.  Най-добре деистват ябълките, ананаса, грейпруфите, портокалите, мандарините, но вие може да правите диетата с каквото имате на разположение.  Аз лично ги сменям постоянно, защото ми писват едни и същи плодове. Относно чай, не е задължителен (но е желателен, заради лечебните свойства на билките) , но бъди сигурна, че вземаш достатачно течности. Аз лично много добре се чувствам като пия топъл чай и не съм и много гладна, може да опиташ с топла водичка с малко мед вътре. Ако не се лъжа се препоръчва само 1 лъжичка мед на ден, но може и 2 не е толкова проблемно. Препоръчва се спортуване по време на диетата, поне разходки правете!!! Много по-бързо ще смъкнете килограми ако се движите повече от нормалното. Сили ще имате достатъчно не се притеснявайте!!! Аз винаги кипя от енергия когато съм на тази диета и по метрото автоматично почвам да качвам стълбите а не се запътвам кам ескалатора...Simple Smile

Ако се почувствате отпаднали и ви е лошо, боли ви глава. Не се отказвайте, това е нормална реакция за пречистване на отровите от вашия организъм. Обикновено когато ви е за първи път има такива странични симптоми, всяка следваща серия от тази диета по-малко, дори и въобще няма.

Ако не сте правили тази диета бих Ви посъветвала да почнете с една серия от 10 или 14 дни (разбира се ако се чувствате добре). Първата фаза е гладуването, втората е захранването, но за него по-нататъка ще Ви пиша.

Непременно ми пишете как се чувствате, трябва внимателно да се прави тази диета. Никак не е трудна особено след 3-ия ден си е направо лесна за изпълнение, а и вече знаете имате 3 дни зад гърба си и смело продължавате напред. Организмът се адаптира и вече няма да ви е лошо да ви боли глава и тем подобни. Струва си наистина. Много мои приятелки я правят години наред.

Йеееее... започваме:))



Кажи нещо повече за това гладуване. Ако не е пълен глад може би ще се навия и аз.

# 10
  • Мнения: 254
Някой спазват стрикно през 2ч. аз никога не съм се вманиачавала, когато усетя глад/жажда си ям плодчетата и пия чайчетата. Ако съм на заведение с приятели си поръчвам натурален сок, те са често с добавена захар, но все пак не прегрешавам често, а и така не трябва на всеки да давам обяснение, че съм на диета:)) Кафе не се препоръчва, за цигари пък въобще - нали ще пречистваме тялото от отрови, които пречат нормалното му функциониране?!?....

Слънчице, сподели твоите резултати... Честито, че си издържала:) Захрани ли правилно?!?Simple Smile

Айде с теб съм какво трябва да правя?Нищо ли не се яде или беше през два часа плодове и чай

# 11
  • Мнения: 254
Хей, намерих Ви едни стари теми във форума. Може много инфо да намерите там... и за самата система и за захранването. Ако още имате нещо неясно питайте:)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19556.0

Айде с теб съм какво трябва да правя?Нищо ли не се яде или беше през два часа плодове и чай

# 12
  • Мнения: 1 037
аз съм правила такова гладуване,но отдавна.Имаше страхотен ефект,хем бях 48кг -спаднах до 42,но го правих заради здравословни проблеми.Сега ще ми се наложи отново да го направя,защото трябва да се смъкват кила.Успех Jule !

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Jule - а колко време трае една серия?

# 14
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Шани, душко  Laughing
Да вземем да направим по една 3 дневка като за начало, а?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт