Протест за защита на правата на родилката

  • 49 336
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 169
Бащатко, а ти какво очакваш? Лекарките да подкрепят ДОМАШНОТО НЕАСИСТИРАНО РАЖДАНЕ ли??? Никой не се държи озлобено, това са 2 нормални трезвомислещи медицински лица, които казват, че в България няма нито законите, нито условията за домашно асистирано раждане. А практикуването на домашно неасистирано раждане е ненормално и неприемливо!

А Миглена има ли медицинско образование, че да не я наричат лаик?

ДА казаха го.. казвали са го не веднъж...
но когато някой друг иска да си каже мнението.. .

и ти говориш глупости според мен и аз говоря глупости според теб. но модераторите не ни трият. оставили са ни с равен старт. с еднакъв избор на шрифт, цвят, размер. всеки свободно си казва мнението. нито ти влизаш в моя пост нито аз.
всъщност к'во ти обяснявам... яж тиквеник и трай

# 1 156
  • Мнения: 105
боже колко злоба има в този форум боже Thinking

# 1 157
  • Мнения: X
Бащатко, не, просто ти продължаваш да агитираш за това домашно раждане. Дори в подписа си...
За теб всички останали са нещастни души. И не си ти човека, който ще ми държи сметка кога да трая. А тиквеник - за теб винаги.

А ти кога си ходил в Шейново и кога ражда там, не разбрах...

# 1 158
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
боже колко злоба има в този форум боже Thinking

Права си, много злоба има. Злоба към лекарите затова че са свършили работата, за това че не са оставили някоя си лигла да им се качи на главите. Много злоба се изля, много.

# 1 159
  • Мнения: 169
Бащатко, не, просто ти продължаваш да агитираш за това домашно раждане. Дори в подписа си...
За теб всички останали са нещастни души. И не си ти човека, който ще ми държи сметка кога да трая. А тиквеник - за теб винаги.

А ти кога си ходил в Шейново и кога ражда там, не разбрах...

днеска им заснех тоалетните Simple Smile
като монтирам целия репортаж първо на теб ще го пратя... защото го правя за такива като теб

# 1 160
  • Мнения: X
Благодаря, в очакване съм. Внимавай само как монтираш.

# 1 161
  • Мнения: 105
Галактическа принцеса ,по-добре се моли  за себе си и детето си,че не се знае какво още ти е писано.Колкото до "лиглите"-ти очевидно си страшно компетентна по тези въпроси,може би си израждала под прикритие,знам ли Mr. Green

# 1 162
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Галактическа принцеса ,по-добре се моли  за себе си и детето си,че не се знае какво още ти е писано.Колкото до "лиглите"-ти очевидно си страшно компетентна по тези въпроси,може би си израждала под прикритие,знам ли Mr. Green

Ще пишеш на твоя/твоите бог/богове да ме накажат ли? Айде без заплахи, че ставаш нагла ми се струва. Като не ви харесвам "групичката" и почна и заплахи да ми раздаваш. Ийййййй аман вече от такива.

# 1 163
  • Мнения: X
Галактическа принцеса ,по-добре се моли  за себе си и детето си,че не се знае какво още ти е писано.Колкото до "лиглите"-ти очевидно си страшно компетентна по тези въпроси,може би си израждала под прикритие,знам ли Mr. Green

Абсолютно нямам думи! Колко злоба в твоя пост, колко злоба!

# 1 164
  • Мнения: 668
Галактическа принцеса ,по-добре се моли  за себе си и детето си,че не се знае какво още ти е писано.Колкото до "лиглите"-ти очевидно си страшно компетентна по тези въпроси,може би си израждала под прикритие,знам ли Mr. Green

Абсолютно нямам думи! Колко злоба в твоя пост, колко злоба!

защо да е злоба споменаването на нещо, което има вероятност да стане, точно както е ставало с хиляди други жени и бебета?
докато се случва това на друг е неважна статистика, но вече като има изгледи на нас да се случи, става злоба, а?
след като изтръпваш при изгледите на теб да ти се случи, каквото виждаш, че се случва на други, бори се да се махне вероятността това да се случи с когото и да било, вместо да скачаш на жените, които ти казват какво им се е случило.

# 1 165
  • Мнения: X
Галактическа принцеса ,по-добре се моли  за себе си и детето си,че не се знае какво още ти е писано.Колкото до "лиглите"-ти очевидно си страшно компетентна по тези въпроси,може би си израждала под прикритие,знам ли Mr. Green

Абсолютно нямам думи! Колко злоба в твоя пост, колко злоба!

защо да е злоба споменаването на нещо, което има вероятност да стане, точно както е ставало с хиляди други жени и бебета?
докато се случва това на друг е неважна статистика, но вече като има изгледи на нас да се случи, става злоба, а?
след като изтръпваш при изгледите на теб да ти се случи, каквото виждаш, че се случва на други, бори се да се махне вероятността това да се случи с когото и да било, вместо да скачаш на жените, които ти казват какво им се е случило.

Това което има да се случва, ще се случи. Нужно ли е да си недоброжелателен?

П.С. Ако смятате, че няма нищо лошо в това изказване, моля, отправете го първо към дъщерите си!

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 18:57 от Анонимен

# 1 166
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Аз мисля, че Госпожите от "групичката" яко прекалиха. Надявам се да си получат заслуженото според правилата на форума наказание. И очаквам лично извинение от  raliko за заплахите които отправи към мен и детето ми.

# 1 167
  • София
  • Мнения: 13 204
Достатъчно!

Общи условия

Активация на акаунт