Малко фото от морето

  • 2 678
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 693
Ето ни и нас, малко снимки от хуууубавата, но кратка "почивка"!

http://community.webshots.com/user/bobolenta

# 1
  • Мнения: 5 241
Дава ми грешка  Sign Exclamation
Само при мен ли е така или  Confused

# 2
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Radina
Дава ми грешка  Sign Exclamation
Само при мен ли е така или  Confused


Пробвай пак... Embarassed

# 3
  • Мнения: 713
И аз тъкмо щях да пиша на боболента за грешката, а тя взе че я коригира Simple Smile
Боболента направо ти завиждам ако и да е била кратка почивката. Тук няма много пясък по брега, повечето е чакъл Sad .  Имате страхотен тен и изглеждате прекрасно Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Едно хубаво момченце гледа от всяка снимка Simple Smile  ама морски снимки не видях! Shocked

# 5
  • Мнения: 3 042
аз влизам в албума и после като разглеждам снимките ми дава ,че страницата вече не съществува Sad

# 6
  • Мнения: 2 693
Ееееееее, вие ме убихте! Не бях влизала отдавна в Уебшотса, ама акаунта си ми е жив!

Flash*, тия от морето още не са се заредили, вие сте били много бързи... След 20-ина минути ще е ОК... Embarassed

# 7
  • Мнения: 5 241
Хмммм странна работа  Thinking
Сега се зарежда,но и аз не виждам снимки от морето  :unsure:

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Цитат на: bobolenta
Ееееееее, вие ме убихте! Не бях влизала отдавна в Уебшотса, ама акаунта си ми е жив!

Flash*, тия от морето още не са се заредили, вие сте били много бързи... След 20-ина минути ще е ОК... Embarassed


еееееееее...ми ти що предлагаш кебапчета преди да си ги метнала на скарата?! Laughing

# 9
  • Мнения: 3 042
http://community.webshots.com/album/165427308vUNbfC

ама пак не мога да ги разгледам на по-едричко

Вече може!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 13 200
Айде, айде, айде (бурни сканирания) Grinning  Grinning  Grinning

# 11
  • Мнения: 966
Tyk sa be xora snimkite sa straxotni malko bavno no se poiavivat , bobolenta unaka ti e straxoten e i vie s tatkoto razbira se da cte jivi i zdravi i dogodina da e za po dalgo Wink .

# 12
  • Мнения: 1 533
Като за кратка почивка страшен тен извади  superuu

И при мен само някои се отварят, на други дава грешка!

П.П. Ами като се Фърляме на суровите кебапчета Wink И при мен вече може Grinning

# 13
  • Мнения: 3 042
Бобе, какво бедро, какво чудо!!!
Пък Емката как се плиска в басейна, малии чак и на мен ми се прииска да ходя на морето( не че не съм там де Laughing )

# 14
  • София
  • Мнения: 13 200
Ех, че е готин Емката  Grinning  Grinning  Grinning
... и вие...
... и морето.... Grinning

# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Какви бедра какви чудесии бе? нищо няма - 3 албума от май месец, добре че днес ходих на плаж та си знам как изглежда морето!
Да не е грешката в моя телевизор, кое копче натискате вие?

Опс, оцелих копчето?
Отде е тази пяна??? Shocked
И какъв шарен басейн, супер сте! Grinning

# 16
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Flash*
Какви бедра какви чудесии бе? нищо няма - 3 албума от май месец, добре че днес ходих на плаж та си знам как изглежда морето!
Да не е грешката в моя телевизор, кое копче натискате вие?


И при мен така, но като отворя стар албум, отляво има списък на албумите и там има "Емо на море". И внимавай кое копче натискаш че наш'то  има още 5 дена до термин Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Flash*
Какви бедра какви чудесии бе? нищо няма - 3 албума от май месец, добре че днес ходих на плаж та си знам как изглежда морето!
Да не е грешката в моя телевизор, кое копче натискате вие?


И при мен така, но като отворя стар албум, отляво има списък на албумите и там има "Емо на море". И внимавай кое копче натискаш че наш'то  има още 5 дена до термин Laughing


Аааа аз това Копче няма да го пипам, че ако скочат двамата и мъже ще ми се стъжни положението Laughing

# 18
  • Мнения: 2 693
Цитат на: _kalina_k
Като за кратка почивка страшен тен извади  superuu


Мииии, мен слънцето ме обича... Grinning най-много от цялото фемили...

# 19
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Павлина
Бобе, какво бедро, какво чудо!!!
Пък Емката как се плиска в басейна, малии чак и на мен ми се прииска да ходя на морето( не че не съм там де Laughing )


Не е чудо бре, таквази съм си... Grinning
А Емката горкия, само един ден се плацика в басейна, през останалото време в манеееееее*, щото тоя басейн се пълни със 150 курса до водата с 0.7 - литрова кофичка... /разбирай 100 курса тате, 50 - аз/


*мореееееее - бележка на преводача

# 20
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Flash*
Отде е тази пяна??? Shocked


Не`нам! За първи път виждам такова нещо в Несебър... Мога само да кажа, че е голям кеф за дечковците, слагат си бради, мустаци, коси, замерят се с нея... а, и се появяваше само в късния следобед, при по-големи вълни...

# 21
  • Мнения: 3 042
малеее 100 курса до морето Shocked разбираемо, че още на втория ден си го пратила при медузите Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 1 227
Много хубави снимки, много хубаво море.... чак завидях  Simple Smile
И естествено, страхотен Емо и страотни мама и тати Simple Smile
А може ли и едно въпросче:
Като гледам по снимките плажът е страхотен. И спокоен на всичкото отгоре, без да ти стъпват по главата. Къде е това?

# 23
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Павлина
малеее 100 курса до морето Shocked разбираемо, че още на втория ден си го пратила при медузите Laughing


Е, не беше точно така, всъщност на третия ден го напълнихме, въпреки че знаехме, че ще е трудно. Ама искахме да направим кеф на детенце, не е на море през ден все пак... Grinning

Сега се ползва на балкона а август ще го замъкнем на планина, след соленко - на зеленко Wink !

# 24
  • Мнения: 2 693
Цитат на: rally
А може ли и едно въпросче:
Като гледам по снимките плажът е страхотен. И спокоен на всичкото отгоре, без да ти стъпват по главата. Къде е това?


Ами снимката с пяната е от Несебърския отвратен плаж, но няма навалица, щото е правена при нудистите, а те бяха основно чужденци - разбирай коренно различен манталитет. Та беше готино. Но ако бях фен на банските костюми сигурно щях да си стоя в стаята, пред алтернативата да съм в средата на плажа, в меката на балканския манталитет и мъже, събиращи впечатления за вечерта...

Те затова са и малко снимките - не сметнах за етично да публикувам други...

Останалите снимки са от един плаж до Созопол, ходихме там два дни, там е Рай! Ние по принцип затова отсядаме в Созопол, но тази година "ни направиха услуга" та така... За жалост не мога да ти кажа подробности, защото се возя като куфар и съм оставила изцяло ориентацията на мъжа ми... Ще го питам и ще ти пиша.

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: rally
А може ли и едно въпросче:
Като гледам по снимките плажът е страхотен. И спокоен на всичкото отгоре, без да ти стъпват по главата. Къде е това?

Плажът е между Созопол и Черноморец, къмпинг "Градина"- познах ли Bobolenta?

# 26
  • Мнения: 2 693
Цитат на: anuschka
Цитат на: rally
А може ли и едно въпросче:
Като гледам по снимките плажът е страхотен. И спокоен на всичкото отгоре, без да ти стъпват по главата. Къде е това?

Плажът е между Созопол и Черноморец, къмпинг "Градина"- познах ли Bobolenta?


Да, по-точно между "Градина" и "Златна рибка", така каза мъж ми. Идеално е за малки терминатори като нашия...

ПП: Ей, да оставите място и за нас на плажа догодина! Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 1 227
Цитат на: bobolenta
Ами снимката с пяната е от Несебърския отвратен плаж, но няма навалица, щото е правена при нудистите, а те бяха основно чужденци - разбирай коренно различен манталитет.


Аз точно за този питах, ние ще бъдем на Олимпийски надежди, между Равда и Несебър, но познати, които сега са там, казват, че на плажовете на Равда и на Несебър игла нямало къде да падне  Sad  А на мен ми се иска да си намерим спокойно местенце.
За този до Созопол, ОК, ама май нямам да успеем да се пренесем до там, че сме резервирали вече  Wink .
А при нудистите допускат ли и "облечени"  Embarassed  ? Че аз не съм привърженик на нудизма  Embarassed .

# 28
Снимките са ви страхотни...  Grinning Така ми се приходи и на мен на моренце..мммм! Sunglasses  Таzи година оба4е 6те го пропуснем!  Cry  Маи сте били на Несебър!Само ло6ото е дето е било zа малко...

# 29
  • Мнения: 6 315
Страхотни сте! Благородно завиждам за моренцето :о), макар че аз с този едър-бедър сега не бих се метнала на плажа по бански Wink.

Целувки на страхотния мъж!

# 30
Ах, морето, ах морето.......
Леле боболента разби ме с тен.
А Емо такива стойки кърши.
И верно.......тоя басейн бая ходене иска до водата и обратно.
Айде догодина повече време да е морската почивка Wink

# 31
  • Мнения: 2 693
Цитат на: rally
Аз точно за този питах, ние ще бъдем на Олимпийски надежди, между Равда и Несебър, но познати, които сега са там, казват, че на плажовете на Равда и на Несебър игла нямало къде да падне  Sad  А на мен ми се иска да си намерим спокойно местенце.
За този до Созопол, ОК, ама май нямам да успеем да се пренесем до там, че сме резервирали вече  Wink .
А при нудистите допускат ли и "облечени"  Embarassed  ? Че аз не съм привърженик на нудизма  Embarassed .


По последни данни /но не от личен опит/ на Олимпийски надежди /говорим за плажа на НСА, нали?/ са забити чадъри и във водата даже, от "млади и надеждни предприемачи", така че и там е гад...

За огромно мое съжаление, няма как да се спрат "облечените" да пъплят при нудистите, така че давайте смело... Обаче да те предупредя - на петия ден от престоя ни там, пак "предприемчиви" българи преместиха табелката с "Край на охраняемата зона" с около 60-70 метра, т.е. разказаха играта и на малкото останал хубав плаж на Несебър. Сега целият плаж е охраняем и към края можеш да видиш гола пишка до цял бански, така че спокойно може и вие да се омешате с тълпата... на никой вече не му прави впечатление... само се чуват отзиви от сорта "За последна година съм тук..."

# 32
  • Мнения: 2 655
Bobolenta,
имам чувстовто, че ЕМО много е пораснал.  Wink  Wink  Wink
 Confused:  Confused:  Confused: Той не с дни, а с часове май го прави, а?
И понеже съм силно пристрастена към името му /нашият татко е със същото/ ми е от любимците тук.  Wink

За почивката:  Confused:  Confused:  Confused: кратка и съдържателна ли беше?
По добре кратка от колкото никаква, а и детенцето изглежда добре на снимките.  Laughing  Laughing  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Pela
Bobolenta,
имам чувстовто, че ЕМО много е пораснал.  Wink  Wink  Wink
 Confused:  Confused:  Confused: Той не с дни, а с часове май го прави, а?
И понеже съм силно пристрастена към името му /нашият татко е със същото/ ми е от любимците тук.  Wink

За почивката:  Confused:  Confused:  Confused: кратка и съдържателна ли беше?
По добре кратка от колкото никаква, а и детенцето изглежда добре на снимките.  Laughing  Laughing  Laughing


Отзад-напред Grinning  Arrow на детенце наистина мноооого му хареса, от два дни го е обхванала носталгия явно, вечер заспива с бръщолевене "Емо, мама, тата, манееееее /море/, `ибки /рибки/, п`у`а /плува/". Кратка, но съдържателна е точното определение, аз не обичам време, загубено в лентяйство и спане - за това си има плаж Wink ...

И да, пораснал е. Много. Имам чувството, че и на морето порасна. Именно затова решихме да го пуснем на ясла този септември, а не както отначало мислехме - април`05 чак...

ПП: И аз съм силно пристрастена към името му /и нашият татко е със същото/ и ми е от любимците тук Wink  Grinning

# 34
много е приятно да разгледаш такива морски снимки,
страхотни сте - и мама и тати и човекът с прическата Laughing  Laughing  Laughing

# 35
  • Мнения: 2 693
Цитат на: amana
и човекът с прическата Laughing  Laughing  Laughing


ииииии, вярно бе, вие сте го виждали все дългокос, затова ви се струва много пораснал, прическата го прави да изглежда по-голям...

# 36
  • Мнения: 1 975
Хубави снимки  Wink

# 37
  • Мнения: 2 693
Цитат на: kristal_97
Хубави снимки  Wink


Благодаря! Grinning Повечето са мое дело... Wink

# 38
  • sofia
  • Мнения: 1 606
ГОТИНИИИИИИ!

Само това мога да кажа!
 Бобо, точно взех да ти завиждам за Несебър-а, че ми е мноого любим и малко по-надалоу забелзязах едни такива странни работи. Чак такъв отврат ли е станало?????

# 39
  • Мнения: 242
Много е сладък Емо. А и ти и тати също. А ние чакаме да минат още 6 дни и ние ще го посетим това море.... е ние ще сме по-нагоре....

# 40
  • Мнения: 5 500
Ох, чак сега ми остана време да ви разгледам почивката Grinning
Ама Емо мноооого пораснал, а с подстрижката е направо голям мъж.
Много се радвам, че сте си изкарали добре Wink
И ние следващата седмица отлитаме ама за планината Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 529
Ох, Боболента страхотни сте!!! Grinning

Ужасно искам и моят Емо вече да е толкова голям Embarassed
От друга страна пък са толкова сладки бебешките дни...

Пожелавам ви още по-хубаво да изкарате на планината през август. Къде по-точно ще ходите?

# 42
  • Мнения: 2 693
Цитат на: kiki27
Ох, Боболента страхотни сте!!! Grinning

Ужасно искам и моят Емо вече да е толкова голям Embarassed
От друга страна пък са толкова сладки бебешките дни...

Пожелавам ви още по-хубаво да изкарате на планината през август. Къде по-точно ще ходите?


В Стара планина има един много красив манастир - Седемте престола. На 7-8 км от него имаме къща. Много хубаво местенце според мен - зелено, чист въздух, планини отвсякъде, река с пастървичка и... почти никаква цивилизация Grinning ... Всъщност ако си минавала по дефилето, сигурно се сещаш за какво става въпрос. Само дето там, където отиваме е още по-диво...

Общи условия

Активация на акаунт