Буди се нощем :(

  • 2 701
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 277
Ние също неможем да заспиваме сами въпреки че първият месец след болницата пробвах метода сам в стая ефекта беше дране от рев и цяла нощ неще да заспи. Сега се приспиваме с количката или на ръце/ за мое огромно съжаление/ за кревата нещем и да чуем все едно има бодли в него. Буди се поне веднъж за ядене и неможеш да го залъжеш с вода и биберон. Добре че не съм от поспаливите, че ние и през деня нещем да спим като хората, а като дойдат и зъбите не ми се мисли. Преди да се роди винаги съм мислила, че е въпрос на възпитание поведението на детето, но сега съм убедена, че не е така.

# 31
  • Мнения: 1 975
Цитат на: sunny_bunny
Мили мами, имам следният проблем: малкият Алекс ми се буди всяка нощт през 1 час!! Давам му малко водичка и бибата и пак заспива до след 1 час! Какво да направя? по 6-7 пъти ставам нощем!! а вече е почти на 3 месеца!!! До кога така и защо???
Пробвах какво ли не... Sad  Давах му мляко няколко вечери поред /да не би да е гладен/  - пак се буди Sad пие малко водичка и бибата и пак заспива. На моменти си имаме и колики де, ама ... Кога ще започне да спи по цяла нощт или да се буди само 2 пъти например????
Как е при вас?



Ами така са малките бебета... търсят си майчето  Wink

Като стане на около 6 - 7 месеца ще започне да се буди по-рядко

Общи условия

Активация на акаунт