Лека болка

  • 972
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
здравейте бременна съм в 5 месец и вече седмица имам някакви болки в дясно.Като съм права не я  чувствам но седна ли и се изправя започва да ме боли не е силна болката но ме притеснява че не отминава вече седмица.Преди 10 дни бях на лекар и ми се беше случвало това само 2 пати за по малко и отминаваше,казах на док че се съмнявам да не е от това че не бях ходила няколко дни на тоалетна,изписа ми дуфалак и два дена ми нямаше нищо но сега нямам такъв проблем а продължава да ме боли така че не мисля че може да е било то това,ако  има някой с подобен проблем или мнение по въпроса нека ми  пише.Благодаря!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 951
Можем само да гадаем. Дори някоя от нас да е имала такава болка, може да е заради различна причина.
Отиди при гинеколога си, нека те види хубаво с ехографа.  Peace

# 2
  • Мнения: 273
Аз съм в 7 ми месец и почти през цялото време до тук имам болка ниско в дясно. Моите лекари казват, че е нормално. Болката не е остра и силна, по скоро е тъпа и малко досадна. На мен ми обесниха, че е от натиска на матката и разни там разпъвания. Все пак не е зле когато отидеш на преглед да споделиш и да те прегледат, така ще си по-спокоѝна.

# 3
  • Мнения: 179
да така и ще направя,но чак след седмица съм на консултация,мислех утре да прескоча но болката днес е по-слаба и мисля че утихва вече,поне бебчо постоянно ритка и това ме успокоява че е добре.

Общи условия

Активация на акаунт