как да се обезкосмяваме най-лесно в последните месеци?

  • 3 210
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 613
И на мен таткото ми помогна  Wink

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз правя висша акробатика:-))))

# 17
  • Мнения: 941
само кола маска при козметик, не си оставям нито едно косъмче, а те взеха много да оредяват през бременноста, козметичката ми каза че който полага грижи през бременността(кола маска) ще има много по малко работа след като роди, бръсненето не го практикувам много отдавна 1 растат много бързо и стават дебели,2 обръщат се косъмчета и много сърби, препоръчвам коламаска

# 18
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и аз съм за коламаска при козметик. В началото се притеснямах, на в средата на бременността се престраших. Не ме болеше повече от преди. Козметичката ми сподели че доста бременни ходят на кола маска и до сега не й се е случвало някоя да получи контракции. Цялата работа отнема точно 2 минути и 5 издърпвания. После ако има нещичко останало с пинсетка ме довършва. Много ми е печена козметичката. Ходила съм при други дето те мъчат много. Сегашната я посещавам от 4 години и няма да я сменя.

# 19
  • София
  • Мнения: 9 948
Кола - аз си бях с контракции от 3 месец, но си ходех до последно...нямах проблеми. Само най-накрая не можах да отида, че ме вкараха по-рано и не успях да отида и давай с бръснача...ама сега като отидох ме боля повече дори и отколкото по време на бременността. Никакъв бръснач повече!

# 20
  • Мнения: 2 807
Опитвах се да навия съпруга ми, но...неуспешно и при двете бременности - страх го било на човека да не ме пореже.  Laughing

Аз се справях с огледало, което слагах на едно столче, не ми е било трудно така.

Никога не съм ползвала епилатор или правила кола маска там.

Успех!  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
И на мен таткото ми помогна  Wink
Да, същото. Сама едвам се справях с огледало, то си беше цяла мъка, докато не се намеси таткото Laughing

# 22
  • Мнения: 2 952
Защо да  не е хубаво с кола и с  епилатор ...На мен не ми пука , само дето не виждам нищо ве4е !! та така с огледало ...ама  ние българките сме много естети4ни ...истина е ...до последно ...дори с неудобства ...Да  видите жените  как  се оставят накрая ...пък и както  ве4е бръсненето преди раждане  не е задължително по цял свят ...са  едни косми... ooooh!   ужас ....Но ние не се даваме! Peace

# 23
  • Мнения: 179
и аз съм чувала,че не се бръснат накрая,пък и го виждам по снимките където е показано раждане.Явно не ги бръснат както тук,а при нас е задължително!
Моят съпруг се срахува да не ме пореже...

# 24
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
По принцип-кола маска или епилатор.Сега за накрая,подготовката за раждането с бръснене.Средно огледало,на спалнята,облегната на възглавници и става много лесно,чак сама се изненадах.Направих го вече два пъти,бях се разбързала с раждането.След това предполагам ще продължа с козметик и епилатор за вкъщи. Опитай по-този начин,подреждаш до теб всичко и действаш.Огледалото го придържаш с краката или ако можеш го подпираш.Леле,супер темичка захванахме,но... това са нещата от живота.Леко раждане и на теб Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 282
A защо никой нищо не каза за депилиращите кремчета? Някой има ли опит с такъв за интимната област? защото аз доскоро ходих на кола-маска, а сега вече и аз, и козметичката се панираме, до бръснач и не искам да се докосвам, а за крема се чудя дали не дразни лигавицата? Моля някой ако е опитвал, да препоръча или поне да ме предупреди, че раждането наближава...

# 26
  • Мнения: 179
и аз се бх навила на този вариант-депилиращ крем,но ако попадне във влагалището прави такова бяло течение,че....Струва ми се,че е точно толкова трудно да се използва,колкото и бръсненето.Щом си свикнала с коламаската-продължавай с нея-май е най-удобно.

# 27
Здравейте!Аз използвам пяна за депилация.Никъде нищо не ми влиза,много е лесно и удобно.Не се оставяйте да ви бръснат в родилното!Аз съм го изпитала -правят го на сухо и......... smile3511

# 28
При първото дете още не ходех на кола маска и караха с бръснача сама-оправях се и без огледало.Но от 5 години за триъгълник ходя само на козметик.Нищо друго освен кола! Знма,че при моята козметичка ходят и всичките й бременни клиентки-даже тези в 9тия месец ходят всяка седмица - сакън да не остане някой косъм и да вземат да ги обръснат в болницата Wink. Мисля и при второто да ходя на кола маска. Епилатор за интимните части нем и допада като идея,а и аз махам почти всичко Embarassed

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Аз ходя на кола за триъгълника. Не я правя дълбока. В началото пробвах с депилиращ крем- той  не може да се прави навътре. Не намирам разлика между него и бръснача, а си взех Veet. Не съм доволна никак. И тогава се престраших да си ида пак на кола- не ме боля повече от друг път., но засега не смея до си направя дълбока . Ще се престраша към деветия месец. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт