Имат вече ходeщи крачета ФЕВРУАРСКИТЕ момичета и момчета

  • 15 320
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 192
Тук сме, тук сме, Ха наздраве за Андито! Hug  cheers

# 16
  • пак там
  • Мнения: 2 885
 smile3507Брютро...

Сватя, добре завърнали се! Как сте с Раличка?

# 17
  • Мнения: 67
Добро утро и от нас с Дамян.
Един ден и аз да се наспя, че каквото се беше научил да става в 4 ч. ...... Crazy
Много се радвам че Раличка и мама са си вече в къщи Hug
Ееее Бетунга какъв ден само , да не е и проходила ? Mr. GreenБраво на малката сладурана Heart Eyes
Алхимиче аз съм мазала Дамян с Фусидин гел и то когато беше на 4-5 м., но така и не ни помогна. Докато го мажех обрива изчезваше , и после пак се появяваше.
Да попитам майките , чийто деца имат атопичен дерматит с какво мажат дечицата и каква козметика ползват?На нас кожният лекар ни каза да взема козметика на А дерма , но въобше не съм доволна няма -никакъв резултат. А иначе ни изписа и Протопик , но и той като с Фусидина - докато мажа изчезва , спра ли да мажа веднага се появява. Вече не знам с какво да го мажа това дете  newsm78

# 18
  • Мнения: 89
Галче,тук си гледам... smile3507  Как мина тази нощ ?

Ние напоследък с Ралица ставаме към 5.00 ч...Сега пак заспа.Едвам си изяде попарата !  hahaha  Аз давам лъжицата,тя си върти главата на другата страна и заспива...

# 19
  • Мнения: 236
Тонита 6, ние уж сме с диагноза атопичен дерматит, ама според мен не е много доказана, мисля, че просто може да се нарече нежна, бяла и чувствителна кожа.

А-дерма са добри, аз съм доволна. Освен това мажа и с Корин де фарм/кремче за студено време/, не е скъпо като А дерма, обаче на Яна й действа добре на кожата. Ползваме и Нахткерцен на Др.Тайс, то също е много добро кремче.

Всякакви други дивотии като Адвантан съм ги купила и прибрала на тъмно и тайно в шкафа и ги имам за успокоение само.

# 20
  • Мнения: 40
Добро утро!
Честита месечинка на Насето и Жорето! Да са здрави и много щастливи!
Тонита мерси за закуската и кафето. Аз се нуждая от зелева чорба  Crazy

# 21
  • Мнения: 46


Почерпете се за нашата месечинка и поздрави за всички пораснали бебоци.
Избрах костенурка,че малкия го оприличавам на такава когато лази  hahaha

# 22
  • Мнения: 242


Заповядайте на една скромна почерпка за 10-тата месечинка на Жорко и Наско Hug

Честити месечинки и на Валето и Кристиян  bouquet

Ами ние лека полека започваме да се оправяме,че днес за пръв път ще взимаме храна от кухнята Mr. Green
Пловдивски мацки...вече така или иначе ще трябва да излизам от сутринта/обяд,така че ако решите нещо за среща-казвайте.Аз вече ще мога със сигурност след 12.30-13.00ч. Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Честити месичинки на Валето,Жорето и Насето

Фокси,дай после отзиви за кухнята.Как я приемат малките

# 24
  • Мнения: 242
Честити месичинки на Валето,Жорето и Насето

Фокси,дай после отзиви за кухнята.Как я приемат малките

Ели,досега храна не са отказвали.Дали ще ядат моята манджа,на баба им или на прабаба им-за тях е все тая.За нашата кухня казват,че била супер и даже майки от вашия квартал идвали тук,така че предполагам,че ще си ядат малките както досега Peace

Между другото само да информирам тези майки от Пловдив,които не знаят-срещу новото Метро откриха магазин Джъмбо.Бяхме там,има доста хубави нещица.Купихме на малките 3-4 бодита с дълъг ръкав само за 4 лв. и то доста хубави Peace

# 25
  • Мнения: 46
 И  мои познати от Остромила си взимат от Смирненски,но с 1 ден назад карат,а вечер таткото ходи и я взима от тяхни познати.Малката много я харесва,всичко си изяждала .

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
и ние обърсахме до Джъмбо-има хубави неща

# 27
  • Мнения: 529
дОБРО ,утро  Outta Joint

днес ще съм вашата черна станция  Confused Руси тази нощ се включи в групата на болните. Станаха двама. СЕга съм преборила температурата и на двамата и чакам да видя педито ще ли дойде у нас, или да ги стягам за поликлиниката  Sad

Моля ви, стискайте ни палци да мине по-леко, че аз май сдавам багажа вече  Tired

# 28
  • Мнения: 46
 fingerscrossed  бързо да се оправите с Руси,Гал  Hug

# 29
  • Мнения: 143
Гал, стискам палци да не вдигат повече температура и да не се влошава положението Hug Извикай педката,че да ги разкарваш сега ми се струва кофти.
Цвети, добре завърнали се с Раличка Hug
Миме, как е Майчето?
Честита месечинка на Насето и Жорето - да бъдат все толкова добрички и послушни и да радват много мама и тати:)
Честито пролазване на Анди и честит имен ден на патерици:)

Сега и аз да се отчета - от вчера няма температура, няма и зъб, надявам се и разстройстовото да намалее, тъй като сменихме лечебната хумана, с нестле ал 110 - било по-добро, но сутринта се събуди с огромна пъпка на бузата. Комар я е хапал, и не изглежда така, някаква идея от какво може да бъде? Бълхи?

Общи условия

Активация на акаунт