Някой махал ли си е белег с лазер?

  • 6 809
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 322
Момичета, искам да попитам дали някоя от вас си е махала белег с лазер. Има ли резултат? И къде сте си правили такава процедура?

# 1
  • Мнения: 322
Лично аз не,но сестра ми и то още на времето си маха белези от лицето.Имаше ефект и то голям,а сега сигурно са се усъвършенствали

# 2
  • Мнения: 322
Забравих да добавя в София,но точно къде не знам Naughty

# 3
  • Мнения: 1 322
Аз за София питам.

# 4
  • Мнения: 9 990
Ще следя.Миналата година с лазер махах бемки.Не ми е зор да няма белег, защото е на гърба, пречеха ми просто, едната е на тила и ми пречеше на герданчетата. LaughingСлед махането, докато заздравяваше-добре, но след известно време се получи нещо като подутина и на практика Пак ми пречи на тила. Thinking

# 5
  • Мнения: X
И аз да се запиша, колко големи белези може да се махат?

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте,и аз се интересувм от махането на белези чрез лазар,адреси тел.дъщеричката ми има белег на брадичката след падане като по-малка и искам да и го махна.Благодаря на всички който биха ми дали информация!

# 7
  • Мнения: 139
Имах два белега от операции между гърдите ми и под лявата гърда също, с лазер ги махнах в клиниката д-р Георгиев...цената е 25 евро на кв.см Peace Мога да кажа, че не остана почти нищо една едвам забелжима резка, която след изпичане на слънце или солариум изчезна. Сега мога да нося блузи с големи диколтета нямам никакъв проблем Mr. Green  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 322
За клиниката на д-р Николай Георгиев ли става въпрос?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Преди месец вкараха в България апарат за заличаване на стрии  и следоператични белези(BTL-електроакустичен  апарат).В момента е само един във ВМА-София,но според мен е въпрос на време от 2-3 години да започнат клиниките да раотят с него.

# 10
  • Мнения: 660
И аз се интересувам,имам лек белег между двете вежди,малко над носакато чертичка,от падане и удар като малка ми е,дали ще стане с лазер newsm78 пълно заличаване.

# 11
  • Мнения: 5 000
Преди месец вкараха в България апарат за заличаване на стрии и следоператични белези(BTL-електроакустичен  апарат).В момента е само един във ВМА-София,но според мен е въпрос на време от 2-3 години да започнат клиниките да раотят с него.

Мадам Стасита, знаеш ли нещо повече, специално за стриите?

# 12
  • Мнения: 815
Някой има ли идея дали и къде в България махат татуировки?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Преди месец вкараха в България апарат за заличаване на стрии и следоператични белези(BTL-електроакустичен  апарат).В момента е само един във ВМА-София,но според мен е въпрос на време от 2-3 години да започнат клиниките да раотят с него.

Мадам Стасита, знаеш ли нещо повече, специално за стриите?


Да доколкото знам има видим ефект при премахването им.
Прави се серия от 5-6 процедури за по 15 минути,всичките в рамките на 3 седмици.Според лекарите,които го прилагат видим ефект има вече на 5-тата процедура.Но точни координати,ще трябва да проверя.За цени нищо не знам.

# 14
  • Мнения: 5 000
Първо Честити нова година на всички   bouquet
Мадам Стасита, ако имаш взъможност провери и пиши Hug

Общи условия

Активация на акаунт