Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 12

  • 24 556
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 278
А аз да питам дали с по-добър мениджър ще ми паднат умрелите. Сегашният е 96%, обаче нито родените се увеличиха, нито умрелите намаляха, даже обратното./60 родени и 60-70 умрели/ Преди бях с общ и нещата бяха даже една идея по-добре, а и с повече посетители и не ме хващаха така на черния и все си бях с пълна репутация. И преди и сега нямам нито едно болно.

Дали си заслужава да потърся по-добър мениджър или да не си харча парите?

Мисля че няма да паднат. Те така или иначе си живеят определени дни, в най-добрия случай, като им вдигнеш щастието с по-добър мениджър, може и да изкарат ден-два-три отгоре, но пак ще умрат. Аз си мисля, че на това ниво, на което сме все пак е най-добре с директор мениджър. Аз поне в момента ги правя по 7 двойки и имам 2500 и нещо, не помня точно колко животни. А раждат малко Sad Днес бяха 67 май, но като ги докарам докъм 3000, би трябвало да го мина.
А за общия - де да знам  newsm78 И аз бях май най-доволна като бях с такъв. Сега като се замисля и повече новородени имах, но може да е било период просто.... пък и сега нямам болни...

# 751
  • София
  • Мнения: 44 094
умрелите не се влиаят от директор или друго...само болните и новородените.
а 7-те аз го минах с около 3300 животни....като слагах по 8-9 двойки...т.е. новородените вътре..., че като измират да не падат под 7 двойки.

# 752
  • Мнения: 54
51-ва страница сме, ще ни се карат.  Crazy

Аз си мислех, че мениджърът нещо помага, добре, че ме светнахте. Тогава се мятам на търговете, ще увеличавам животните по този начин, друго решение освен това и подаръците не виждам.

# 753

Общи условия

Активация на акаунт