Шопинг в Лондон

  • 10 702
  • 22
  •   1
Отговори
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Момичета, как е в Лондон покрай празниците има ли големи намаления?Кои магазини бихте препоръчали да се посетят?Кои стоки са най-изгодни? Изобщо всичко, което е свързано с шопинга там.

# 1
  • Мнения: 4 784
Намаления поне миналата година имаше много, до 70 % в доста от магазините.
Уестфийлд е удобен за пазаруване.

# 2
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
А някой знае ли къде могат да се намерят от тези сенки, които се продават в ибей които са към 120 цвята?Интересувам се и от парфюми, дрехи абе всичките му женски работи.  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 473
В Лондон не бих отишла на пазар, но все пак препоръчвам веригата магазини Топ Шоп, където манекенката Кейт Мос предлага колекциите си.

# 4
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Основният повод не е шопинг това ще е за свободното време.А защо според вас не е за шопинг? newsm78

# 5
  • Мнения: 9 174
от летните разпродажби мой познАТ  се върна като жена след безплатен пазар в магазин за козметика
обяснявам маркови маратонки на 70% от реалната цена ;маркови ризи по 10паунда;костюми по 60-80';тениски по 2-5 паунда
.....

# 6
  • Мнения: 400
Аз пък мисля че шопингът в Лондон е уникален. Има толкова места където можеш да похарчиш парите си,  уникален град и особенно пък в това отношение. Миналата година бях в края на Ноември, а сега в Неделя ми предстои  отново да посетя това място. През Ноември, нямаше обявени намаления, но във всеки магазин можеш да намериш намалени неща, но те и да не са намалени пак са изгодни. Сега се надявам като отида да свара някакви намаления. Отивам предимно с тази цел, защото Лондон е зашеметяващ от където и да го погледнеш!

# 7
  • Мнения: 1 236
Момичета, как е в Лондон покрай празниците има ли големи намаления?Кои магазини бихте препоръчали да се посетят?Кои стоки са най-изгодни?

Намаленията са след Коледа и през януари. Магазините са стотици, който и да посетиш няма да останеш разочарована. Вземи си някоя листовка или потърси в интернет, има няколко основни улици, по които може да се мине, както и няколко ЦУМ-а, най-общо казано. Изгодно е всичко - не се сещам за нещо, което да е по-евтино в България  Laughing

# 8
  • Мнения: 13 512
В Лондон не бих отишла на пазар, но все пак препоръчвам веригата магазини Топ Шоп, където манекенката Кейт Мос предлага колекциите си.
За мен пък точно Лондон е мястото за шопинг. Харесва ми ,че само там мога да намеря срехи и обувки, с каквито не е залято като на други места. Безкрайно много магазини, а по време на намаленията си е направо супер. Само за там тръгвам с нагласатра за щопинг. Навсякъде другаде шопинга е межфу фругото. И в Париж ходя всяка година, но не мога  да кажа,че Париж е супер за шопинг. Поне за мен.

# 9
  • Мнения: 541
Ариел незнам кога ще ходиш в Лондон, но аз вчера се върнах от там. Все още няма намаления. Истинското намаление става от 26 декември, точно след Коледа. Тогава си заслужава ако си в Лондон. Много хубави неща има по магазините, но  тогава ще са с такива цени...., че ще можеш да си позволиш повече отколкото преди намаленията Wink

# 10
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Ами ходенето ще е след 12-ти.

# 11
  • Мнения: 723
И аз ще ходя до Лондон Януари и съм си приготвила един куфар, който ще го занеса празен и мисля да го върна пълен.  Laughing
Ще ходя обаче към края на Януари, дано да има още намаления тогава.
Относно местата за шопинг - мен ме насочиха главно към Oxford Street, Bond Street (по нея са по-луксозни марки, но по време на намаленията може би ще могат да се намерят добри неща на добри цени и още една улица, пресичаща Oxford Street, но и забравих името.
Също така, за по алтернативни и етно аксесоари и дрехи - Camden Market.  Било голяма лудост там, но ако човек има набито око мисля че може да намери много интересни неща там - аз поне ще опитам 

# 12
  • Мнения: 1 236
 И "мол"-ът Уестфилд не е за пренебрегване, има 265 магазина, включително обувки на Джими Чуу  Wink Всичко под един покрив, за тези, които предпочитат да претичат от един магазин на друг без да зависят от мъгливото лондонско време  Laughing

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 83
И "мол"-ът Уестфилд не е за пренебрегване, има 265 магазина, включително обувки на Джими Чуу  Wink Всичко под един покрив, за тези, които предпочитат да претичат от един магазин на друг без да зависят от мъгливото лондонско време  Laughing
а къде е Уестфиййлд,че и на нас ни предстои едно ходене до Лондон през януари.Ходихме и тази година през май,ама Уестфийлд нищо не ни говори.Може ли да ни дадеш по-конкретни координати Praynig

# 14

Общи условия

Активация на акаунт