ЮНЧЕТАТА весело писукат - на Коледни песнички се учат. Тема № 97

  • 18 763
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 9 814
Честити месечинки на Ралица на Вили Дянкова и Мартин на Петя! Растете здрави за радост на мама и тати!

Ч.Р.Д. Муцуна! Много любов!

# 751
  • Мнения: 456
Честит Рожден Ден на Муцуна и от мен!

Честита половин годинка на Раличка, като и на другите празнуващи днес!

Дрешките на Стелиян ги суша или вътре на сушилника, или на терасата, зависи от времето и от нашето пране с татко му Laughing Пера от самото начало с Персил Сенситив всичките ни дрехи и съм много доволна. До момента все още пера дрешките на Стелиян отделно. За сушилня и аз си мечтая. Много ме е яд че миналата година като си подменихми пералнята не взех комбинирана, но и това ще стане след някоя и друга година Blush
Вчера за първи път дадох на Стелиян месо (пуешко) заедно с пюрето от морков и картоф. Всичко си омете, после човека искаше и да суче, и в резултат почти 5 часа след това ядене не огладняхме отново Shocked До няколко дни се надявам да заместя изцяло обедното ни хранене като редувам месно и зеленчуково пюре през ден и ще увелича количеството на пюрето (до вчера изяждахме по едно 125-грамово бурканче). Ще започна да му давам от 190-грамовите и няма да сучем след това  Naughty Новият ни хит са бисквитките на Плазмон. От около седмица слагам по една препълнена супена лъжица в сутрешното  и в следобедното му плодово пюре. Засега преустанових даването на кашите. И без друго не ни се услаждат особено.

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 10:34 от ivi_81

# 752
# 753
  • Мнения: 5 138
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МУЦУНА !!!

КАТЕ, Антоан е запечен от третия месец още като беше само кърмен
откарвал е и по 10 дена без да свърши работа,
но никога не съм му давала нищо от рода на лекарствени продукти
нито съм бъркала с разни сапуни, термометри и мушкато
Много ми помогна тази статия
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=14649
а откакто захраних крушата, сливата и тиквата са ми първи помощници
и има ефект.

# 754
  • Мнения: 269
ЧСТИТ РОЖДЕН ДЕН МУЦУНА! newsm51ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ! smile3525
Алиджан имаше по личицето много страни нещица, нещо като лишеичета,педито каза да го къпя по рядко защото се изсушавала кожата.Мазах го с какво ли не, не се оправи и баба ми каза да пробвам с краве масло.Следващият ден нямаше и следа от гадуриките по лицето му и не са се появявали от тогава!
Праха за пране, който ползвам е ОМО бебе и съм страшно доволна Peace

# 755
  • Мнения: 9 814
Има нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт