Гъбички в устата

  • 10 134
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 943
Здравейте , искам да ви попитам , ако сте имали гъбички в устата през бременността с , какво сте ги лекували , знаете ли някой домашен лек , който може да ми е от полза.чак в понеделник съм на лекар , а от тия гадове немода да ям и да дишам вече.

# 1
  • Мнения: 603
пробвай с Дактарин, поне бебешките гъбички в устата ги мажат с това. дано да минава бързо  Peace

# 2
  • Мнения: 346
Цитросепт върши добра работа, но не е много евтин.  Мисля, че лекарят ти ще ти предпише нещо адекватно.   Аз се жабуря със смрадлика при подобни проблеми в устната кухина. 

# 3
  • Мнения: 1 489
Защо не пробваш да се намажеш със сода за хляб.На мен като малка ми излизаха много афти и майка ми ме мажеше със сода.

# 4
  • Мнения: 1 219
спомням си като дете,че ме мажеха с едно зелено лекарство,когато имах афти,но не знак какво беше името му.

# 5
  • Мнения: 14
Най-евтиното лекарство:
Купуваш си стерилни марли от аптеката. Увиваш марля на показалеца или кутрето, топиш пръста първо в мед, а след това в сода за хляб. Минаваш навсякъде, където имаш гъбички.

Това помогна на двумесечно бебе. Имай в на предвид, че дори и да са се махнали, продължавай да се мажеш, защото са много упорити и ако не са махнати изцяло за два-три дни отново ще се появят.

Успех.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Бабешко средство сода и мед,а иначе, Дактрин и едно хомеопатично  лекарство BORAX - 3.
и ето нещо по въпроса http://www.kak-da.com/%D0%B0%D1%84%D1%82%D0%B8-%D0%B2-%D1%83%D1% … %D1%82%D0%B0.html

# 7
  • Варна
  • Мнения: 17 952
спомням си като дете,че ме мажеха с едно зелено лекарство,когато имах афти,но не знак какво беше името му.

Грануфорин.

# 8
  • Мнения: 1 734
Добър лек в домашни условия е сода за хляб и мед. Успех и дано скоро да се оправиш, че усещането е много неприятно .

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз числя, че Дактарин гел би свършил добра работа.

# 10
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Дори и да ползваш готово мазило, третирай и с хл. сода.

# 11
  • Мнения: 305
Дактарин.

# 12
  • Мнения: 31 167
Отиди на лекар и той ще ти обясни най-добре с какво да се мажеш.

# 13
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Най-евтиното лекарство:
Купуваш си стерилни марли от аптеката. Увиваш марля на показалеца или кутрето, топиш пръста първо в мед, а след това в сода за хляб. Минаваш навсякъде, където имаш гъбички.

Това помогна на двумесечно бебе.

Аз пък не бих препоръчала двумесечно бе е да се маже с мед.  Naughty

# 14

Общи условия

Активация на акаунт