признаци за бременност

  • 2 781
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 037
благодаря за пожеланията на всички!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хмм и мен също ме болеше коремът, все едно че ще ми идва. Даже на определени моменти така ме присвиваше, че мислех че ще ми дойде до 5 мин  Laughing Освен това нямах никакъв апетит. Дори и малко да хапнех, все имах чувството, че съм преяла. Случваше се и леко да ми се гади след като съм се нахранила. Мислех, че си въобразявам. Гърдите също ме боляха-те и сега още си ме болят. А трите теста за бременност, които направих бяха отрицателни  Laughing Така, че мила Диди, не разчитай на тестовете. По принцип знам че след 14-ия ден бременноста може да се установи  при гинекологичен преглед. За В.Търново знам за един добър специалист-д-р Калейнски. Така че можеш да отидеш при него. Хайде, пожелавам ти скоро да се похвалиш  Laughing

# 17
ехо здрасти, аз съм нова тук, но искам да ти кажа как беше при мен. Аз съм на 28 год. и забременях за първи път миналата година след едногодишни опити. Тъкмо бях решила да си правя сериозни изследвания и късмет
а ми се усмихна Simple Smile . Ето как разбрах:
 Мен винаги ме болят гърдите поне 1 седмица преди датата на която ми идва, а този път започнаха да ме болят 5  дена след нея. Тогава се усъмних и си направих тест, но беше отрицателен. Реших че е някякво хормонално разстройство и зачаках да ми дойде. След още 5 дни си направих пак тест /друг вид/ , който също беше отрицателен. Вече бях убедена че не съм бременна и даже вдигах разни бюра в офиса. Гърдите ме боляха а и корема ме наболваше точно като че ли ще ми дойде всеки мамент, ама не. 20 дни след закъснението пак си направих тест и този път се ококорих  Shocked - имаше две чертички и веднага отидох на доктор. Ето така разбрах за малкото човече което сега е на два месеца Laughing . Така че много не им вярвай на тестовете. Успех

# 18
  • Мнения: 1 037
Така,аз продължавам с моите дерзания дали съм бременна или не!От два дена си меря БТ сутрин около 8.00ч. и тя е 36.9,а следобяд се покачва до 37.3.Когато хапна каквото и да е,дори и един плод,усещам че всичко ми се качва в гърлото и ми се гади.Това състояние е от около 1 седмица.Гърдите ще ми се пръснат,при лек натиск много болят.Все още не съм направила втори тест,ще изчакам още една седмица,ако до тогава не ми дойде.Но този път наистина си мисля,че е станало.От днес започнах да получавам леко напрежение в яйчниците и кръста,доста често ходя до тоалетна.Дано само да не си въобразявам твърде много,защото ако не е станало ще умра от мъка!!!!!!! Sob Ами, чакайте новини-надявам се добри!

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Това с температурата е верен показател. След зачеването остава по-висока, при мен варираше малко под 37 сутрин и около 37.2 следобяд, като е стигала и до 37.5. Аз също си я мерих, защото първият тест за бременност беше отрицателен. Едвам дочаках деня,в който трябваше да ми дойде и веднага направих нов тест на него вече се отчете бременността.
Други симптоми: напрежение и леки болки ниско долу в корема (като бодежи или дърпане),колики, неспокоен сън през нощта, през деня сънливост, напрежение в гърдите, нямах апетит, вечер ми се гадеше и ми ставаше зле от кафето, а и много кихах, като при алергия.
Стискам палци да си забременяла  thumbsup

# 20
  • Мнения: 1 037
Петя,надявам се искрено!И аз трудно ще дочакам още два дни и ще си купя поредния тест.А дотогава единственото ми занимание  е да се "ровя" във форумите и да търся интересни теми.Дали пък не си въобразявам?Но никога до сега не съм се чувствала така-и тези оригвания(много грозна дума) ще ме скъсат.

# 21
  • Мнения: 317
Базалната температура се мери само сутрин, преди още да си станала от леглото, при бременност тя винаги е  37.0 градуса, или над  37,0, аз си мерех мойта 6 месеца, и последния месец когато забременях беше 37.1 , а преди това все се въртеше около 36,9, 36,7, 36,8....

# 22
Пак ще ти кажа - дори и този тест да е отрицателен не му вярвяй много. На мен чак на 20-я ден след датата на която трябваше да ми дойде показа "+", а на 5-тия и 10-я ден от закъснението все още бяха отрицателни Rolling Eyes . Съветвам те да го направиш сутринта с първата урина въпреки че на повечето тестове пише че няма значение по кое време на деня се правят. Аз първите два от нетърпение си ги направих веднага след като ги купих /следобяд/ и може храната и кафето да са им оказали влияние, а последния - положителния го направих сутринта. Иначе по симптомите, които описваш ми се струва доста вероятно да си бременна. Дано. Stuck Out Tongue

# 23
Здравей,
Най-първите признаци при мене бяха:
Виене на свят, отпадналост и умора, раздразнение, повишена 4увствителност, липса на апетит, гадене от по4ти всякъкви миризми, леки болки в стомаха, главоболие.. общо взето това.
Също много отслабнах през тези първи месеци..

Общи условия

Активация на акаунт