мъж скорпион???

  • 118 863
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 237
Хм, не познавам много скорпиони.....Чувала съм обаче, че са много добри любовници. Thinking
Само искам да се присъединя и аз към Пипинка - не знам за Скорпионите, но от Девата бягайте с 200 !!!

# 31
  • Мнения: 4 153
Опериран е от дипломатичност. Хубавите им качества на мъжете скорпиони са много, но ето това ми е правило впечатление - дипломация нулева.

Хехе..това е абсолютно вярно за  мъжа ми..Обаче  другия си беше професионален дипломат..(онзи ревнивия).. hahaha

ами значи ревнивите скорпиони са дипломати, а неревнивите малко по - дървено го раздават в това отношение Laughing
пък за този пусти секс дето били богове, тюх няма и да разбера

# 32
  • Мнения: 426

пък за този пусти секс дето били богове, тюх няма и да разбера
Но за това пък твоите гаджета ще разберат Peace

# 33
  • Мнения: 4 153
 Blush
ми а дано е разбрал, че иначе кофти Laughing

# 34
  • Мнения: 116
Та тези момци задължително тъчат на няколко стана и могат да я карат така години наред под носа на нищо неподозиращите им съпруги.
Peace

# 35
  • Мнения: 426
Та тези момци задължително тъчат на няколко стана и могат да я карат така години наред под носа на нищо неподозиращите им съпруги.
Peace
Мда,и това е вярно, за съжаление.

# 36
  • Мнения: 2 237
Да, тъкат на няколко стана.Сега се сещам за един приятел Скорпион, който върти няколко мацки а жена му и хал хабер си няма.Твърди, че много си я обича, но не можел да пренебрегне хубавите жени които се разхождали навън.....

# 37
  • Мнения: 353
Моят мъж е скорпион - доволна съм си от него:нежен, грижовен, внимателен, любвеобвилен, емоционален, открит. Точен човек е. Аз съм Дева - мога да кажа че е успешно съжителството ни Peace
майка ми е скорпион - мога да кажа че я оприличавах на тиранин  Stop - каквото каже нейната да е, като някакъв фюрер
бившата ми шефка също е скорпион - и тя се държеше като майка ми
смятам че мъжете скорпиони са мнооого добри хора

# 38
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
И моят мъж е скорпион. Не се оплаквам , не направо съм доволна. Много е упорит , каквото реши го прави независимо , какво му коства.Не е много приказлив , тоест не говори излишно. И не е ревнив.

# 39
  • Мнения: 1 567
Мисля ,че са доста интересни хора.Говорихме си с една приятелка и тя каза ,че мъж скорпион е най опасното нещо което може да ти се случи и в момента в който разбера ,че е представител на тази зодия да паля джапанките светкавично  Joy Joy Joy Joy Joy Joy.

Ха, и моят е скорпион. Почти 20 години се търпим взаимно... Joy Joy Joy
Умен. Верен. Грижовен баща и съпруг. Фотографска памет.
Много избухлив. и като накой беше писал - верни на скорпионската си същност.
Абе, обичат да размахват жилото си и това е... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 627
Моят мъж и той е скорпион. Много е потаен, ако ще буря да кипи в главата му, на лицето му нищо не е изписано. За мен това е непонятно поведение, може би защото съм близнаци и каквото ми е в ума, моментално ми е на върха на езика. "Любимата" ми негова скорпионска реплика е "Не разбираш ли, че не е възможно аз да съм виновен!" Simple Smile

# 41
  • Мнения: 796
"Не разбираш ли, че не е възможно аз да съм виновен!" Simple Smile

хахаха hahaha... има нещо вярно.

Мъжа ми е скорпион с асцедент скорпион и 6 планети в скорпион / и венера и луната са му там/ абе страшна работа. Само, че си е намерил майстора с друг скорпион ...в мое лице Laughing.

Много ревнив в началото. Впоследствие видя, че може да ми има доверие и сега изобщо не ревнува. Изключително много се грижи за мен и знам , че един ден ще бъде прекрасен баща / и баща ми е скорпион/ . Много мога да пиша за скорпионите, но повечето момичета вече са го написали Simple Smile

# 42
  • Мнения: 451
Хм, в моя живот е пълно със скорпиони и раци.
Бившият е към края на скорпиона (има слаба вероятност и да се окаже стрелец). Според него съм най-голямото чудовище, кето някога е срещал. Mr. Green А той беше...тъмна натура, саморазрушителна, както някой се изказа.
Жените скорпион около мен са едни от най-близките ми хора. Интересното е, че между нас винаги е имало някаква тиха конкуренция, която никога не е била пречка на близостта ни, дори напротив. Приятелката ми скорпион ми е спасявала д-то повече пъти от който и да било друг.
Всичките (и мъже, и жени) са много емоционални, наистина. Вживяват се твърде в безобидни неща. И са в двете крайности - много силни характери и абсолютно безволеви. Нали имаше нещо за "сиви гущери", "бели орли" и нещо подобно при тях...
Чак такава фаталност, обаче, не намирам аз. Дори повечето ми се струват по-отстъпчиви.
Мен всичките ме определят като по-трудния характер, между другото. А аз съм миличка и тихичка дева, с много силно рачешко влияние. Как тъй става, не знам.  Mr. Green
Отгледана съм от един скорпион, може пък да съм калена.

П.П. То, слънчевият знак, не е много силен критерий.

# 43
  • Мнения: 4 569
Роксане25,Бадемов цвят и giamarie са ги описали много точно.

# 44
  • Мнения: 54
И аз да се включа с моята представителна извадка:) Предишната ми връзка беше със скорпион, продължи почти 2 години... Това за крайностите напълно го подкрепям. Адски краен човек, никога няма нещо сиво - всичко е черно или бяло. Секса беше страхотен, но пък ревността беше болезнена. Именно това ме накара да си тръгна от него - стигна се до момент, в който телефонът, имейлът и скайпът ми се проверяваха по три пъти на ден, с разпити за всичко. Стигна се и до забрана за кафета с колеги... абе грозна история беше. Най-странното беше, че заедно с всичката тая патологична ревност идваха и покани за съвсместен живот, общо бъдеще и тн... Много разнолики сигнали, които така ме объркваха, че в последните месеци ходех като болна. И отново крайности - изненадваше ме страшно приятно в някакви моменти, в други ме разплакваше насред вечерята с приятели в заведение. И всичко това се повтаряше отново и отново. Да, не всичко това е от зодията, много зависят и други обстоятелства. Но това с ревността го виждам сега и в мой колега, който след десет-годишна връзка продължава да е брутално ревнив към приятелката си, която пък никога не си е помисляла дори за друг. Иначе гледам че плюете много мъжките представители на моята зодия, аз съм дева:) Но, да си призная, познавам само един мъж дева, който обаче е почти патологичен случай - страхотен приятел, много приятен за общуване, но досега не е успял да завърже нито една връзка, каквато и да е. Аз в момента се чувствам добре с едно теле до мен, май приказката за девите и телците е вярна. Има го и уравновесяването, и разбирането, всичко... Предполагам, че и скорпионите могат да си намерят майстора сред други предтавители на зодиите, но определено не и с деви:)

Общи условия

Активация на акаунт