Юлски бебета - тема 20

  • 22 116
  • 755
  •   1
Отговори

Анкета

Искате ли списъка да бъде на първа страница?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 23 дек 2009, 10:58

# 750
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Добър вечер мами!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! ДА ИМ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО!  bouquet

Тан, аз ползвам крема на "А-дерма" от синята серия, и на мен ми казаха, че е за бебета тази серия, пък и така пише на опаковката. Нашият е "А-дерма- дермалибур". Въпреки това обаче не ни мина напълно Confused а почти го свършихме и утре ще купувам друг, коѝто ни изписаха. Ние днес бяхме на лекар пак, че този път и малката се разкашля. Sad Баткото е на сиропи от една седмица, но този път явно я е заразил. Неможа да и се размине този път!  Tired От днес и тя е на сироп. ooooh!
Джиджи, страхотен подарък! newsm10 Приятно изкарване, да покажеш снимки после!
По темата със захранването не мога да се включа, защото още сме на кърма и АМ.

# 751
  • Мнения: 1 208
Тан, то Катето вдигна само два пъти за два дни и то само 37.7 и като я свалим после нищо няма.
Сега се върнахме от лекаря - нищо й няма.Много леко зачервено гърло но казаха,че е нормално.Изписаха й Синекод за кашлицата,която пак казаха е от тесните каналчета заради сополките. SadМам.......  аман вече от това носле.Толкова ли е мъничко ,че едни сополи да не може да изкара.  newsm78 Кашли като пушачка  ooooh!

Няма ли  нова тема  newsm78

# 752
  • Canada
  • Мнения: 649
Мамо Диди, аз цял доктор се оказах. Нали ти писах по-рано че сигурно е от зачервено гърло или зъбки...
Май няма кой да пусне нова темичка... Rolling Eyes

# 753
  • Мнения: 1 054
Пуснах нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=457354.new#new
Нападайте Simple Smile  Hug

# 754
  • Мнения: 253
Марулка,Честита ви именничка.Да ви е жива и здрава.Също така,Честито и на Стеф
Джиджито,това е супер подарък.Да си изкарате хубаво  Hug
Мама Диди,аз мисля,че вдига Т от зъбоникненето.И ние бяхме така 3 вечери-една и съща Т.Но пак си я закарай да я видят.  Peace
Момичета,колко често мога да давам суров банан?Всеки ден или по-рядко?

# 755
  • Мнения: 6 314
Моля спазвайте правилата на форумите и съобразявайте размера на публикуваните в темата изображения.
Максималният допустим размер на изображение е 600 х 600 пиксела.
Само колажът в първата публикация е с размер 900 × 2437 пиксела, което надвишава многократно максималния лимит.
Моля, коригирайте си първия постинг на темата за бъдещите теми!



Може колажът да е публикуван като умалено изображение, което да е активен линк към по-голямото.
Необходимият за това код е

Код:
[url=http://ar3s.hit.bg/july_babies2.jpg][/url]

и ще изглежда така (при кликване се отваря оригиналното изображение)




Другият вариант е да намалите ширината на колажа до 600 пиксела и да "разделите" изображението на няколко с височина по 600 пиксела.

Общи условия

Активация на акаунт