Любители на котки - тема 34

  • 54 873
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 13 126
Тъй като Теди тези дни се "изгуби" някъде(дано празнува Свети Валентин и Трифон Зарезан  Wink), а вече стигнахме 50 страница, си позволявам да пусна аз  новата тема. Това е и  изгоден случай да сложа любимците на повечето от нас Нико и Бени като котета на броя  Mr. Green. От толкова време Теди прави новите темички, а от скромност все ги пропуска  Grinning.

Ако някой иска да включи любимецa си в заглавната страничка със снимка, дата на раждане, ветеринар и дали е кастриран нека да ми ги изпрати на лични. В следващите 24 часа мога да правя корекции.

Даааааам, току-що видях, че друг всеобщ любимец - Сателитко и неговият батко не фигурират в списъка  Wink. Маца на Димана също, а и много други...

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 19:58 от tania67

# 736
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Много хубави котета имате момичета. Много са сладки.
Да питам още нещо: наши приятели имат същата порода котка и искат малки, тяхната е женска 2г., а нашия е едва на 8м. дали ще стане работата да се харесат и т.н.? И колко време отнема, понеже аз бързам да го кастрирам, и даже мислех днес да го водя, но се сетих че им обещах и се чудя как протича цялата процедура? Нашия котарак бързо се адаптира във всякаква среда, а и 2м. е живял с др. коте докато го взехме, свикнал е с котки де, но тяхната е по боязлива и до сега не е била чифтосвана.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт