Asi / Гордата Аси - 21 - ва тема

  • 72 364
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 240
Рина....какво ще правим сега?..... Crossing Arms.къде ще обменяме информация за нашите актьори?Нали следим от близо нещата.. Thinking.а сега къде ще ги обсъждаме. Naughty.тя темата свършва....и какво следва?

Филма свърши-темата ни не е свършила!
Това зависи от нас и само от нас!

# 676
  • София,
  • Мнения: 4 267
Рина....какво ще правим сега?..... Crossing Arms.къде ще обменяме информация за нашите актьори?Нали следим от близо нещата.. Thinking.а сега къде ще ги обсъждаме. Naughty.тя темата свършва....и какво следва?

Филма свърши-темата ни не е свършила!
Това зависи от нас и само от нас!

ТАка е права си!  Hug

# 677
  • Мнения: 640
Когато,а те ще го ,повторят отново ще се наслаждаваме.

# 678
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Филмът е велик!!!
А Демир как влюбено гледааааааааа  Crazy Страхотен актьор е!
Ех, искам и мен някой да ме гледа така  Rolling Eyes
Сериала няма равенннннннннннн  newsm68 newsm44

# 679
  • Мнения: 5 140
а дали ще го повтарят пак евентуално по диема фемили?

# 680
  • Мнения: 0
сериала ни свърши,но актьорите,новите им филми и клюките околко тях остават  Laughing така че нито темата ще свършва,нито ние ще спрем да обсъждаме "Аси" Peace искам да помоля този,който подготвя следващата тема да сложи пак същите неща на 1-та страница  Praynig  bouquet

# 681
  • Мнения: 10 240
   Довиждане! До скоро по Диема F!                                                                                                                                                             Дано го прочетат от Диема F!!!!

# 682
  • Мнения: 2 154
Добър вечер, момичета! Досега само четях и ви се радвах и благодарях наум на всички, които пишеха  и споделяха всичко за филма и артистите. Сега ви благодаря "на живо" и ви желая здраве и всичкото щастие на света и една голяма сбъдната любов / без перипетиите от филма/. Да ви споделя и моето мнение. Досега съм изгледала един единствен сериал "Робинята Изаура" и то преди 20-тина години. Опитвала съм да гледам други, ама нещо не се получаваше - скучни, фалшиви, измислени, пошли - те такива ми се струваха. Единственно "1001 нощ" съм изгледала около 30%. На "Аси" попаднах на 73 епизод случайно. Стана ми интересен и и след още две серии започнах да го гледам в нета от първи епизод. Затова споделям написаното от повечето от вас - толкова стойностен сериал, поучителен, красив - не само актьорите, но и природата, стария квартал и архитектурата на града, красивите взаимоотношения, отдавна не бях гледала. Наистина евалла на комшиите, че правят такива възпитателни филми. Филм, който мен отново ме накара да се замисля за доброто и злото, за възмездието, за омразата и гнева, за прошката, за семейството и възпитанието на децата и за още много други дребни нещица за живота. Още веднъж благодаря на всички, които са се погрижили филма да бъде в нета.

# 683
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ами те нали в момента го повтаряха паралелно и по  ДИема фемили, но и аз се надявам след месец два да го пуснат отново във някой от вечерните часове, ще го гледаме отново със сигурност  Peace

# 684
  • Мнения: 5 140
може да го сложат после на мястото на Мелодията, тя като свърши

# 685
  • Мнения: 640
Мисля,че първо ще повторят "ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ" и тогава АСИ

# 686
  • Мнения: 5 140
Мисля,че първо ще повторят "ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ" и тогава АСИ

да права си, може и така да стане, да мине малко време

# 687
  • София,
  • Мнения: 4 267
Мисля,че първо ще повторят "ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ" и тогава АСИ

Може да ги повторят и двата заедно! Надявам се! Crossing Arms

# 688
  • Мнения: 640
За мен няма значение,тъй-като много харесвам и двата филма. Grinning

# 689
  • Мнения: 640
В тези филми играят най-хубавите турски артисти ,които съм гледала до сега.

Общи условия

Активация на акаунт